Svrbi je guza?
Autor: marta-marta | 09.08.2010. u 23:38 | opcije
Ili vime. Ne znam točno.
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 23:43 | opcije
Autor: eternis | 09.08.2010. u 23:47 | opcije
Umorna je:((
Autor: marta-marta | 09.08.2010. u 23:49 | opcije
Eternis ostao bez teksta?!
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 23:53 | opcije
Je, marta... Ne znam samo jel od kave il' od razgovora.
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 23:54 | opcije
Bila si na kavi?Bilo sexa kasnije?
Autor: marta-marta | 09.08.2010. u 23:58 | opcije
Vidim pastuhe u pozadini:))
Autor: marta-marta | 09.08.2010. u 23:59 | opcije
Aha. I aha. ;-))
Autor: vegavega8 | 09.08.2010. u 23:59 | opcije
Ne, ne volim ti ja pastuhe. Samo bikonje.
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:02 | opcije
znači ova ljepota na slici je vega...a pastusi se otimaju za njenu naklonost....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:02 | opcije
i češe je vime...
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:03 | opcije
aj ne laži, jebala si se zadnji put, kad je italija kapitulirala......
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:03 | opcije
Već dugo na blogu nisu bile istovremeno dvije osobe koje su se taj dan ševile:))Ovo je velik dan.
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:04 | opcije
Skužila sam da se Drmaksss boji sexa.
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:05 | opcije
Misliš da smo samo nas dvije? No dobro, neki se i samozadovoljavaju. To je isto seks. Na neki način.
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:06 | opcije
Je li? Viš ti kak ste vi mladi pronicljivi! Kako?
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:06 | opcije
da i mene zanima.....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:07 | opcije
vega...samo smo ti marta, kjeten i ja ostali....niko ne dolazi...niko ne piše.....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:08 | opcije
i sličice ti nisu nekako provokativne...samo tužne krave koje češu svoja vimena......
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:09 | opcije
Drmaxšče, imam ja i jednu tvoju, znaš?
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:10 | opcije
pored onoliko tvojih, red bi bilo da imaš bar jednu moju...al' nedostatka mašte i poznavanje programa za obradu slika....te strogi katolički odgoj učinili su svoje.....nezanimljivo i dosadno.....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:11 | opcije
Ne, ova nije obrađena... Ali neću je stavljati prije spavanja, neka se ljudi odmore :-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:12 | opcije
znaš da ću staviti bolju i da ćeš se samo osramotit...ma šta god
stavila....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:14 | opcije
koliko je ovde bilo tvojih tariguza...sad ti ja moran prosjek dizat......
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:15 | opcije
Sutra me nema.Imam dogovoren jutarnji sex:))Stavi sad.
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:15 | opcije
Ma ne, ne, neka uživa još malo... Žao mi ga je.
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:18 | opcije
a dobro....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:21 | opcije
Please:))
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:21 | opcije
onda ću ja stavit jednu....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:21 | opcije
iz izloga broj.....
Autor: drmax01 | 10.08.2010. u 0:22 | opcije
Ma neeee, večeras nisam okrutna... Tak sam sva nekak - blažena :-)))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 0:23 | opcije
Rekla sam danas da sex pomaže:))
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:30 | opcije
Drmaksss i Paperjasta se premalo ševe:((
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:30 | opcije
Skužila sam da se ona ne brine za psihofizičko zdravlje svog dečka.
Autor: marta-marta | 10.08.2010. u 0:31 | opcije