SAMO K(R)AVA

09.08.2010. u 23:34   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Svrbi je guza?

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 23:38   |   opcije


Ili vime. Ne znam točno.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 23:43   |   opcije


Autor: eternis   |   09.08.2010. u 23:47   |   opcije


Umorna je:((

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 23:49   |   opcije


Eternis ostao bez teksta?!

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 23:53   |   opcije


Je, marta... Ne znam samo jel od kave il' od razgovora.

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 23:54   |   opcije


Bila si na kavi?Bilo sexa kasnije?

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 23:58   |   opcije


Vidim pastuhe u pozadini:))

Autor: marta-marta   |   09.08.2010. u 23:59   |   opcije


Aha. I aha. ;-))

Autor: vegavega8   |   09.08.2010. u 23:59   |   opcije


Ne, ne volim ti ja pastuhe. Samo bikonje.

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:02   |   opcije


znači ova ljepota na slici je vega...a pastusi se otimaju za njenu naklonost....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:02   |   opcije


i češe je vime...

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:03   |   opcije


aj ne laži, jebala si se zadnji put, kad je italija kapitulirala......

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:03   |   opcije


Već dugo na blogu nisu bile istovremeno dvije osobe koje su se taj dan ševile:))Ovo je velik dan.

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:04   |   opcije


Skužila sam da se Drmaksss boji sexa.

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:05   |   opcije


Misliš da smo samo nas dvije? No dobro, neki se i samozadovoljavaju. To je isto seks. Na neki način.

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:06   |   opcije


Je li? Viš ti kak ste vi mladi pronicljivi! Kako?

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:06   |   opcije


da i mene zanima.....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:07   |   opcije


vega...samo smo ti marta, kjeten i ja ostali....niko ne dolazi...niko ne piše.....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:08   |   opcije


i sličice ti nisu nekako provokativne...samo tužne krave koje češu svoja vimena......

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:09   |   opcije


Drmaxšče, imam ja i jednu tvoju, znaš?

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:10   |   opcije


pored onoliko tvojih, red bi bilo da imaš bar jednu moju...al' nedostatka mašte i poznavanje programa za obradu slika....te strogi katolički odgoj učinili su svoje.....nezanimljivo i dosadno.....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:11   |   opcije


Ne, ova nije obrađena... Ali neću je stavljati prije spavanja, neka se ljudi odmore :-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:12   |   opcije


znaš da ću staviti bolju i da ćeš se samo osramotit...ma šta god
stavila....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:14   |   opcije


koliko je ovde bilo tvojih tariguza...sad ti ja moran prosjek dizat......

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:15   |   opcije


Sutra me nema.Imam dogovoren jutarnji sex:))Stavi sad.

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:15   |   opcije


Ma ne, ne, neka uživa još malo... Žao mi ga je.

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:18   |   opcije


a dobro....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:21   |   opcije


Please:))

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:21   |   opcije


onda ću ja stavit jednu....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:21   |   opcije


iz izloga broj.....

Autor: drmax01   |   10.08.2010. u 0:22   |   opcije


Ma neeee, večeras nisam okrutna... Tak sam sva nekak - blažena :-)))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 0:23   |   opcije


Rekla sam danas da sex pomaže:))

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:30   |   opcije


Drmaksss i Paperjasta se premalo ševe:((

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:30   |   opcije


Skužila sam da se ona ne brine za psihofizičko zdravlje svog dečka.

Autor: marta-marta   |   10.08.2010. u 0:31   |   opcije


Dodaj komentar