NEMA KAVE!

10.08.2010. u 9:22   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Točno tako mi izgleda zaštitarka na ulazu u zgradu - ali kuha odličnu kavu

Autor: majstor-X   |   10.08.2010. u 9:25   |   opcije


ili "ne dam ti blizu svojoj kavi" vidiš da plazi jezik.

Autor: -IG_055   |   10.08.2010. u 9:25   |   opcije


al' ima modni dodatak...čeka modnog mačka?:)

Autor: yamaya   |   10.08.2010. u 9:31   |   opcije


Je, i meni je ta faca nekak poznata, ali ne znam na koga me podsjeća :-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 9:35   |   opcije


Pa da, plazi jezik, ali kavu ne vidim: tu su tost, kečap... Možda se ruga gazdi koji mora ponovno u kafić?

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 9:36   |   opcije


Prije bih rekla - modnu kucu, yamaya :-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 9:37   |   opcije


"sakrio sam ti kavu..." može tak?... :))

Autor: -IG_055   |   10.08.2010. u 9:38   |   opcije


mislila sam na onog *modnog mačka*... da mu malo poradi na stylingu :)) roza gaćice,šeširić...itd...itd..

Autor: yamaya   |   10.08.2010. u 9:41   |   opcije


Odličan scenarij, IG! Može tak. I dodatak "Ajd je nađi ako se usudiš!" ;-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 9:45   |   opcije


Znam na kojeg misliš, yamaya, ali... hm. Bi li ovakvo rasno pseto uvažavalo takvog nekog gospodinčića?

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 9:46   |   opcije


a jel ovo iza ketchap?????

Autor: cistaticatraziauto   |   10.08.2010. u 9:55   |   opcije


Mislim da je.

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 10:01   |   opcije


Isti kjele!!!!!!!!!

Autor: U_rikverc   |   10.08.2010. u 10:29   |   opcije


Samo mu još naočale fale.

Autor: U_rikverc   |   10.08.2010. u 10:30   |   opcije


Makar je na ovoj slici ljepše ispao. Fotošopirano?

Autor: U_rikverc   |   10.08.2010. u 10:31   |   opcije


Što je ono sićano između nožica? Velki krič, mali ftič?

Autor: U_rikverc   |   10.08.2010. u 10:33   |   opcije


Rikverico, tebe zanimaju PSEĆE GENITALIJE???

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 11:01   |   opcije


Komentiram što vidim. A koga što zanima, vidi se po sličicama kaoje stavljaš i tekstovima koje pišeš. (usput, zgodna ti je ova kjeletova..Ovo je njegov kabjio?)..

Autor: U_rikverc   |   10.08.2010. u 11:04   |   opcije


Dodaj komentar