Točno tako mi izgleda zaštitarka na ulazu u zgradu - ali kuha odličnu kavu
Autor: majstor-X | 10.08.2010. u 9:25 | opcije
ili "ne dam ti blizu svojoj kavi" vidiš da plazi jezik.
Autor: -IG_055 | 10.08.2010. u 9:25 | opcije
al' ima modni dodatak...čeka modnog mačka?:)
Autor: yamaya | 10.08.2010. u 9:31 | opcije
Je, i meni je ta faca nekak poznata, ali ne znam na koga me podsjeća :-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 9:35 | opcije
Pa da, plazi jezik, ali kavu ne vidim: tu su tost, kečap... Možda se ruga gazdi koji mora ponovno u kafić?
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 9:36 | opcije
Prije bih rekla - modnu kucu, yamaya :-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 9:37 | opcije
"sakrio sam ti kavu..." može tak?... :))
Autor: -IG_055 | 10.08.2010. u 9:38 | opcije
mislila sam na onog *modnog mačka*... da mu malo poradi na stylingu :)) roza gaćice,šeširić...itd...itd..
Autor: yamaya | 10.08.2010. u 9:41 | opcije
Odličan scenarij, IG! Može tak. I dodatak "Ajd je nađi ako se usudiš!" ;-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 9:45 | opcije
Znam na kojeg misliš, yamaya, ali... hm. Bi li ovakvo rasno pseto uvažavalo takvog nekog gospodinčića?
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 9:46 | opcije
a jel ovo iza ketchap?????
Autor: cistaticatraziauto | 10.08.2010. u 9:55 | opcije
Mislim da je.
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 10:01 | opcije
Isti kjele!!!!!!!!!
Autor: U_rikverc | 10.08.2010. u 10:29 | opcije
Samo mu još naočale fale.
Autor: U_rikverc | 10.08.2010. u 10:30 | opcije
Makar je na ovoj slici ljepše ispao. Fotošopirano?
Autor: U_rikverc | 10.08.2010. u 10:31 | opcije
Što je ono sićano između nožica? Velki krič, mali ftič?
Autor: U_rikverc | 10.08.2010. u 10:33 | opcije
Rikverico, tebe zanimaju PSEĆE GENITALIJE???
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 11:01 | opcije
Komentiram što vidim. A koga što zanima, vidi se po sličicama kaoje stavljaš i tekstovima koje pišeš. (usput, zgodna ti je ova kjeletova..Ovo je njegov kabjio?)..
Autor: U_rikverc | 10.08.2010. u 11:04 | opcije