Al se svejedno uglavilo mački do zuba.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.08.2010. u 23:53   |   opcije


Malo oralne gimnastike, a onda oralna higijena :-))

Autor: vegavega8   |   10.08.2010. u 23:55   |   opcije


Extrauterina.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.08.2010. u 23:57   |   opcije


Žilavo, a? Sad se to sjetila, a dok je natezala bilo je čist mjau, mmmmmm...

Autor: BrightSideOfLife   |   10.08.2010. u 23:58   |   opcije


Pa nije ovo nezadovoljan pogled, zar ne, Brightice? ;-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 0:05   |   opcije


navikla prigovarati i gotovo

Autor: rozmarina-baba   |   11.08.2010. u 0:07   |   opcije


Nije nezadovoljan, ali zajeban jest! :)

Autor: BrightSideOfLife   |   11.08.2010. u 0:08   |   opcije


eto ga je jedva svladala

Autor: rozmarina-baba   |   11.08.2010. u 0:09   |   opcije


Mačka samo ima izgrađene kriterije, kaj bi vi sad, da popusti?!

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 0:10   |   opcije


Bome, za tak čvrste kriterije nije dost čačkalica, neg joj treba šrafnciger! :)

Autor: BrightSideOfLife   |   11.08.2010. u 0:12   |   opcije


ne spominji mi šarafcigere. em konzerve otvaram njima, em popravljam laptop tako. prvo ga rastavim pa ga operem. krštenom vodom

Autor: rozmarina-baba   |   11.08.2010. u 0:13   |   opcije


Ma nije bilo baš tak loše, pletaća igla je čist OK.

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 0:14   |   opcije


Još se i najedeš od ostataka :-))))

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 0:15   |   opcije


Dobar je šrafnciger i za ražnjiće... Uh, što bih s jednim takvim sad pročačkala zubalo ovak ko ovaj macan!

Autor: BrightSideOfLife   |   11.08.2010. u 0:17   |   opcije


A tek štapići za ražnjiće! Mljac! Jooooj, sad sam gladna... Idem pregledati frižider, sigurno treba nešto potrošiti da se ne baci ;-)) Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 0:25   |   opcije


Dodaj komentar