Al se svejedno uglavilo mački do zuba.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.08.2010. u 23:53 | opcije
Malo oralne gimnastike, a onda oralna higijena :-))
Autor: vegavega8 | 10.08.2010. u 23:55 | opcije
Extrauterina.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.08.2010. u 23:57 | opcije
Žilavo, a? Sad se to sjetila, a dok je natezala bilo je čist mjau, mmmmmm...
Autor: BrightSideOfLife | 10.08.2010. u 23:58 | opcije
Pa nije ovo nezadovoljan pogled, zar ne, Brightice? ;-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 0:05 | opcije
navikla prigovarati i gotovo
Autor: rozmarina-baba | 11.08.2010. u 0:07 | opcije
Nije nezadovoljan, ali zajeban jest! :)
Autor: BrightSideOfLife | 11.08.2010. u 0:08 | opcije
eto ga je jedva svladala
Autor: rozmarina-baba | 11.08.2010. u 0:09 | opcije
Mačka samo ima izgrađene kriterije, kaj bi vi sad, da popusti?!
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 0:10 | opcije
Bome, za tak čvrste kriterije nije dost čačkalica, neg joj treba šrafnciger! :)
Autor: BrightSideOfLife | 11.08.2010. u 0:12 | opcije
ne spominji mi šarafcigere. em konzerve otvaram njima, em popravljam laptop tako. prvo ga rastavim pa ga operem. krštenom vodom
Autor: rozmarina-baba | 11.08.2010. u 0:13 | opcije
Ma nije bilo baš tak loše, pletaća igla je čist OK.
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 0:14 | opcije
Još se i najedeš od ostataka :-))))
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 0:15 | opcije
Dobar je šrafnciger i za ražnjiće... Uh, što bih s jednim takvim sad pročačkala zubalo ovak ko ovaj macan!
Autor: BrightSideOfLife | 11.08.2010. u 0:17 | opcije
A tek štapići za ražnjiće! Mljac! Jooooj, sad sam gladna... Idem pregledati frižider, sigurno treba nešto potrošiti da se ne baci ;-)) Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 0:25 | opcije