OŠTRO PERO

11.08.2010. u 10:08   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahahahaa, za krepati, što je dobar tić :)

Autor: Petra-a-stijena   |   11.08.2010. u 10:12   |   opcije


Vidi ga kako se razmahao :D

Autor: crna_boocka   |   11.08.2010. u 10:17   |   opcije


A čini se i da je gladan, a?

Autor: crna_boocka   |   11.08.2010. u 10:17   |   opcije


a nema zube, samo jezik :)

Autor: Petra-a-stijena   |   11.08.2010. u 10:19   |   opcije


Hehe, neki jače ošinu jezikom, nego što bi ugrizli zubima :)

Autor: crna_boocka   |   11.08.2010. u 10:23   |   opcije


A zna se kad je vel'ki krič, jel' tak? :-))

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 10:29   |   opcije


maaalii tić :)

Autor: Petra-a-stijena   |   11.08.2010. u 10:30   |   opcije


vega, to nije papiga?... a kako to da stalno, stalno viče ''veeegaaa''...

Autor: Petra-a-stijena   |   11.08.2010. u 10:32   |   opcije


Čula sam da i drug ptice mogu naučiti poneku riječ, samo im treba nekaj potkresati... ne znam točno što.

Autor: vegavega8   |   11.08.2010. u 10:35   |   opcije


vjerojatno jezik... da previše ne blebeću... jer, poznato je, kad se puno brblja, niš se korisno zapravo ne kaže... ne?

Autor: Bageera   |   11.08.2010. u 11:02   |   opcije


a možda to vrijedi samo za ljude....

Autor: Bageera   |   11.08.2010. u 11:02   |   opcije


Dodaj komentar