hahahahaa, za krepati, što je dobar tić :)
Autor: Petra-a-stijena | 11.08.2010. u 10:12 | opcije
Vidi ga kako se razmahao :D
Autor: crna_boocka | 11.08.2010. u 10:17 | opcije
A čini se i da je gladan, a?
Autor: crna_boocka | 11.08.2010. u 10:17 | opcije
a nema zube, samo jezik :)
Autor: Petra-a-stijena | 11.08.2010. u 10:19 | opcije
Hehe, neki jače ošinu jezikom, nego što bi ugrizli zubima :)
Autor: crna_boocka | 11.08.2010. u 10:23 | opcije
A zna se kad je vel'ki krič, jel' tak? :-))
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 10:29 | opcije
maaalii tić :)
Autor: Petra-a-stijena | 11.08.2010. u 10:30 | opcije
vega, to nije papiga?... a kako to da stalno, stalno viče ''veeegaaa''...
Autor: Petra-a-stijena | 11.08.2010. u 10:32 | opcije
Čula sam da i drug ptice mogu naučiti poneku riječ, samo im treba nekaj potkresati... ne znam točno što.
Autor: vegavega8 | 11.08.2010. u 10:35 | opcije
vjerojatno jezik... da previše ne blebeću... jer, poznato je, kad se puno brblja, niš se korisno zapravo ne kaže... ne?
Autor: Bageera | 11.08.2010. u 11:02 | opcije
a možda to vrijedi samo za ljude....
Autor: Bageera | 11.08.2010. u 11:02 | opcije