dobro jutro, eto i mene malo. baš sam kavu popila
Autor: rozmarina-baba | 12.08.2010. u 0:13 | opcije
još sam pod stresom. ima tu jedan opasan i naoružan dečko.pištolj u torbici. za silikon. mislim da se zove seros
Autor: rozmarina-baba | 12.08.2010. u 0:14 | opcije