UMOJ

11.08.2010. u 23:06   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobro jutro, eto i mene malo. baš sam kavu popila

Autor: rozmarina-baba   |   12.08.2010. u 0:13   |   opcije


još sam pod stresom. ima tu jedan opasan i naoružan dečko.pištolj u torbici. za silikon. mislim da se zove seros

Autor: rozmarina-baba   |   12.08.2010. u 0:14   |   opcije


Dodaj komentar