dobar dan
Autor: Philippe_de_Mala | 23.08.2010. u 13:51 | opcije
Bok, Philippe! Bit će dobar kad se snađem u vlastitoj kući :-))
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 13:53 | opcije
bome sve mačke susid pobilija ehotonom
Autor: Philippe_de_Mala | 23.08.2010. u 14:02 | opcije
Ma susjed ima priviđenja, samo umjesto bijelih miševa vidi bijele mačke ;-))
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 14:05 | opcije
e onda je i smojim vidom nešt nakrivo. ija vidim sve bilo osim šta je trava nekva na lila tamo
Autor: Philippe_de_Mala | 23.08.2010. u 14:13 | opcije
Philippe, moram se maknuti dok nisam pomiješala šareni i bijeli veš!
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 14:23 | opcije
sve lipo spojiš u jedno i biti će na istu boju. tko još pati na nijanse. još ak lupiš eko program da zgrije na 90 bit će to svakojakih smiješnih stvari iz bubnja na izlasku
Autor: Philippe_de_Mala | 23.08.2010. u 14:29 | opcije