dobar dan

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.08.2010. u 13:51   |   opcije


Bok, Philippe! Bit će dobar kad se snađem u vlastitoj kući :-))

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 13:53   |   opcije


bome sve mačke susid pobilija ehotonom

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.08.2010. u 14:02   |   opcije


Ma susjed ima priviđenja, samo umjesto bijelih miševa vidi bijele mačke ;-))

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 14:05   |   opcije


e onda je i smojim vidom nešt nakrivo. ija vidim sve bilo osim šta je trava nekva na lila tamo

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.08.2010. u 14:13   |   opcije


Philippe, moram se maknuti dok nisam pomiješala šareni i bijeli veš!

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 14:23   |   opcije


sve lipo spojiš u jedno i biti će na istu boju. tko još pati na nijanse. još ak lupiš eko program da zgrije na 90 bit će to svakojakih smiješnih stvari iz bubnja na izlasku

Autor: Philippe_de_Mala   |   23.08.2010. u 14:29   |   opcije


Dodaj komentar