koji je max?

Autor: kjeten   |   23.08.2010. u 22:03   |   opcije


Onaj najglasniji :-))

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 22:05   |   opcije


Tenor.

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 22:06   |   opcije


dalmatinac sam, tu sam rođen ja...:))

Autor: Pixiebob   |   23.08.2010. u 22:07   |   opcije


Eto vidiš, odma čovjek pokaže da ima sluha! :-))))

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 22:10   |   opcije


kad su zbor bit će da imaju i...dirigenta? ili je i ovdje on...siva eminencija!

Autor: menibezmene   |   23.08.2010. u 22:15   |   opcije


šta je ovo, iskrica party?

Autor: coopycaat   |   23.08.2010. u 22:20   |   opcije


Aha. Ljetno re(j)vanje.

Autor: vegavega8   |   23.08.2010. u 22:22   |   opcije


pa , vidim ja da vidim ,nekih poznatih faca s iskrice u prvome redu

Autor: coopycaat   |   23.08.2010. u 22:54   |   opcije


Dodaj komentar