DALMATINSKI ZBOR - UZOR SLOGE I SKLADA: SVI PJEVAJU "I JA, I JA"
23.08.2010. u 22:01 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
koji je max?
Autor: kjeten | 23.08.2010. u 22:03 | opcije
Onaj najglasniji :-))
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 22:05 | opcije
Tenor.
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 22:06 | opcije
dalmatinac sam, tu sam rođen ja...:))
Autor: Pixiebob | 23.08.2010. u 22:07 | opcije
Eto vidiš, odma čovjek pokaže da ima sluha! :-))))
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 22:10 | opcije
kad su zbor bit će da imaju i...dirigenta? ili je i ovdje on...siva eminencija!
Autor: menibezmene | 23.08.2010. u 22:15 | opcije
šta je ovo, iskrica party?
Autor: coopycaat | 23.08.2010. u 22:20 | opcije
Aha. Ljetno re(j)vanje.
Autor: vegavega8 | 23.08.2010. u 22:22 | opcije
pa , vidim ja da vidim ,nekih poznatih faca s iskrice u prvome redu
Autor: coopycaat | 23.08.2010. u 22:54 | opcije