CARPE DIEM

24.08.2010. u 7:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ajme,ti si stvarno bolesna.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:21   |   opcije


Seks je zdrav, a pušenje fakat ubija. Neke. Druge ne. ;-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:22   |   opcije


slatko... jos i na pjescanoj plazi.mmmm..fino sjeda ova slika za dobro jutro :)

Autor: znatizeljna011   |   24.08.2010. u 7:24   |   opcije


dobro jutro vega:)

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 7:27   |   opcije


Tipično upoznavanje na plaži: da su ljudi, ona bi kopala po torbi i tražila kremu za sunčanje, a on bi je mjerkao s leđa i nudio mazanje :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:27   |   opcije


mora da mu je u šupku bajadera

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:27   |   opcije


Bok, et! Kak si?

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:27   |   opcije


Ajde, Džo, tutanj!

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:28   |   opcije


briši komentar - ja odlazim kad ja odlučim

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:30   |   opcije


Hmda, primijetila sam da ne znaš osjetiti kad si nepoželjna... No dobro, ajd, kužim ja da si kivna. Olakšaj se malo :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:33   |   opcije


bum ti nahranila dušu....ne brini...Jo nikada nije bila cicija. a čak ti ni bljuvotine ni laži na post ne bum stavljala. samo se osjećam slobodnom nasrat ti se kao što si se ti meni prije neki dan nasrala - prošlošću i lažima. ti brojiš nickove koji prodefiliraju ovuda....impozntan broj, zar ne? za tebe

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:36   |   opcije


A nije baš bajno, ali nosim se sa sudbinom:) Drago mi je da si opet s nama, i nadam se da si napunila baterije.

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 7:37   |   opcije


Tutanj, pa jel ima neka blogerica s kojom ti nisi na ratnoj nozi?

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 7:38   |   opcije


vega,reci mu da odjebe hahahaha.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:39   |   opcije


Joj, znaš kaj, et, taman sam osjetila da mi energija struji žilama kad sam se morala vratiti... Sad bih se malo provaljala po svom krevetu i vratila natrag, ali nemere! Vrit :-((

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:40   |   opcije


Et, tutanj ti je ona s nožem. Tak je fatalna, znaš? ;-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:41   |   opcije


haha eternis......pa ti si bio taj kad se na šalicu s nožem na vegino staajalište obrušio a isti dan i obrisao. o kako ne. kad se vratim, a vegica se iz vedra neba nađe to izvlačit i to na uvredljiv način. a ja sam fina. finija od fotke koju je stavila

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:41   |   opcije


Možeš se sama provaljat ili te neko privrće?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:41   |   opcije


a slika govori tisuću riječi.....

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:42   |   opcije


Ajoj. Niš, idem brisat svoje blogove u kojima se spominje tutanj. Vidim da nekaj s njom nije u redu, ali sad mi je jasnije sve...

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 7:43   |   opcije


Polako,imaš vrimena cili dan,hahahaha.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:44   |   opcije


Tutanj, shvaćam te: ti si okupila ekipu, a na koncu si izvisila. A jebga! NEgo, jesi li se zapitala zašto te nitko neće? Premda izgledaš OK, a ponekad si i stvarno simpatična.

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:44   |   opcije


bogtejebo ovde su svi već i dicu porodili...svi se znaju i jebu međusobno...a mene uvjeravaju kako je sve ovo neka virtuala.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:50   |   opcije


apsolutno eternis....naravno da žena koja se šokira kad vidi da je frankenštajn ekipa bez njezina znjanja uživala stavljajući joj nož pod grlo u prostoru njezina prijatelja....yap nije normalno. briši ;D bi i tebe mogli ekskomunicirat

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:51   |   opcije


jadna tutanj. ma bitno da ti shvaćaš njezin jad i zašto je nesretna. tako, tako, treba joj to reći. ta sigurno nema nijednog dečka, nijednu prijateljicu i nikoga pod kapom nebeskom jer ako ima, zašto nisu na blogu?!

Autor: pansy-baggins   |   24.08.2010. u 7:51   |   opcije


Ma, ovdje većina ljudi ima punu glavu svega i svačega... osim pameti.

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 7:53   |   opcije


naravno, to ja iz jala i osobne nesreće. ako razmislim, i ja ću shvatiti zašto sam nesretna i možda svoju bijdu ugledam u dnu svoje duše. jasno.

Autor: pansy-baggins   |   24.08.2010. u 7:54   |   opcije


vegica draga...tebi je ta ekipa SVE. ne zgledam ok nego fantastično za svoje godine. šarmantna sam i simpatična uvijek, a moja najveća odlika je štro sam potpuno neiskvarena i beskrajno dobra. stoga ta ekipa meni nije sve, tek greška u koracima, postoje 20 i više muški i ženski prijatelji te u zadnja par tjedna krasni ljudi koji vole sadržaje koje volim i ja. ženski i muški. no ako tebi treba oh da moj izgled mi ne pomaže, kako sam jadna, mene nitko neće, mene nitko ne voli.....a ono ...hm .... s kim si ti? a najodurnije mi je kod vas što se pp svak svakog odriče u ime roštilja. nitko iza nikoga nikada neće stat

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 7:55   |   opcije


a jbte..i ovdje svađa?

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 7:55   |   opcije


tutanj--ako se ne varam..ti si johanna?

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 7:56   |   opcije


naravno, draga! da nemamo tebe, što bismo ovako priglupi? ti nam trebaš otpopovat kakvi smo, zašto smo takvi i kakvi bismo trebali biti ali nemamo potencijala. pa se grizemo pri pogledu na tvoju raskoš.

Autor: pansy-baggins   |   24.08.2010. u 7:56   |   opcije


Alo,posra se pas.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 7:57   |   opcije


???????????????????

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:02   |   opcije


ponoćna, a kojasi ti? inače johhannu ne deklariram javno zbog 1 čovjeka iz real life. ma kaj bum se ja furala na slatku bajadericu zagurnutu u vlastiti šupak????

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:03   |   opcije


čistimo-čekaj;)))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:03   |   opcije


ma jok tutanj..budi ono što jesi..kao johanna nisi bila..sad jesi;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:04   |   opcije


who the fuck is johana?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:05   |   opcije


da me tu i tam netko ponjuška....ojla (a može i Jo biti bezobrazna). nekima iz tvboje ekipe rekla sam - na postovima vam neću srat jer blog je za mene uvijek bio zeka i kava - al ne izazivaj. i ne stavljaj mi nož pod grlo. ja vam se ne moram sviđat, ali u vrijeme koje je bilo nitko ne može niti jednu protiv mene reć. kužiš?

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:05   |   opcije


iskrica treba nove ljude...pa,vi svi kao da živite zajedno. i normalno je da se svađate cilo vrime.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:06   |   opcije


Samo se nadam da niste djecu radili. bilo bi to prestrašno.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:07   |   opcije


deco, budem vam ugasil svjetlo..pokrite se i spavajte, sutra nas čeka težak dan..

Autor: habucibe   |   24.08.2010. u 8:07   |   opcije


Za krepat! Je, je, najgore je kad nekoga prvo jako voliš, a onda jako ne voliš... Jer te taj ne voli onako lorealski, iliti "jer ti to zaslužuješ". Kaj ću vam ja govoriti, vidim da to znate iz prve ruke :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 8:07   |   opcije


p_u....a ne..ne živimo zajedno...nažalost,uvijek ima onih koji spominju nož pod grlo,jer vole raditi dramu u svom životu-iz ničega..a veselje im je podsjetiti nekoga da drama postoji;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:08   |   opcije


uvijek sam ja bila identična. nisam ja pička kamenoga lica. sad sam zoro osvetnik ;)))))) dok ne povratim sve one nikice koje je vega objavljujući privatne stvari otjerala. jer nemam mrlja u svojoj prošlosti. pa objavljujte štogod želite. i fotku s nožem ispod moga grla - to je znak moga ludila. znaš vega, najgore je to što evociranjem tih uspomena kompromitiaš ljude koji su nož držali fotkali i gledali...a ne mene. a s njima si još uvijek dobra, zar ne? i oni su ti sve!

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:09   |   opcije


mož pod grlo...neko je toliko perverzan tamo?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:09   |   opcije


čuj koji si da si ....nož pod grlom je prije 5,6 dana na mom postu koji je govorio o sasvim drugim stvarima vega izvukla pod nickom bajadera. i još navela i uvrede i laži. nisi u tijeku....

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:11   |   opcije


p_u....naprotiv..netko je šalu iskoristio u promotivne svrhe svojih frustracija;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:12   |   opcije


Drage moje iskrice i iskričari,ja sam oduvijek mislio da su ljudi ovdje isti kao i u RL...ali sam ovaj put siguran da ste vi stvarno posebna sorta ljudi...uz poneke rijetke iznimke,većina vas je jebeno bolesna.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:13   |   opcije


tutanj...dovoljno sam u tijeku da bih znala da si napravila scenu iz ničega....znaš se šaliti na tuđi račun,al kad je to na tvoj...dramatiziraš

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:13   |   opcije


p-u....to je od pušenja;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:13   |   opcije


ma jok. priča je glupa i bezvezna. ne znam zašto je se vega još uopće sjeća. i zašto ju izvlači. ja se smješkam....jer što o vegi njezina ekipa misli....Džo zna. jer su svi meni nezadovoljno gunđali. no nisam se vratila rajebat ekipu - al bogme - ne diraj me - jer ću ti vratit. kužiš vega? jrasan simpa post sa simpa komentarima ti si dojahali i izvukla nož! alkohol. cijelu noć maltretiranja. pogle - nije ti jasno?? alkohol je dozvoljen punolje3tnim osobama, nož nije ni za nošenje a kamoli za stavljanje pod grlo. al vega temeljne stvari nemre povezat jer je podijeljena u svoje umne ladice

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:15   |   opcije


premijero.....dovoljno nemaš ni obraza ni muda da kažeš koji il koja si. dakle. nit iza svojih slova stojiš nit u real life kao osoba postojiš. nula, ponavljam-nož nisam ni tada a kamoli sada ja potegla pa koji vrag se tu pod koji zna kojim nickom fuliraš i skrivaš?

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:17   |   opcije


Jo, opet si sve pobrkala! Ja volim bajadere, ali bajaderu s bloga ne - to je triplica. A nož si si sama stavila pod grlo vlastitim izborima. Ne mogu uvijek drugi biti krivi za tvoje propuste, to bi s 4 banke u dupetu zbilja trebala shvatiti. Ajde sad, u nove radne pobjede i ugodan vam dan :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 8:18   |   opcije


i da...DEVITA odjebi! nit sam s tobom ikada tipkala niti sam te ikada vidjela

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:21   |   opcije


langsam please..ja sam čul da taj dečko nosi nož zato kaj mu treba za posao, ha ha ha..kaj ima u loše u tome malo istraumatizirat pijanu curu na tulumu..Šege ba, a i ti tutanj si osjetljiva neka shizofreničarka..

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 8:22   |   opcije


ni ti nisi poznavala mene,kad si ljudima u reali srala po meni....ne skrivam se....ko treba znat tko sam,zna...nisi se ni ti vratila osvečivati sa svojim starim nikom...dakle,ne stavljaj mi nož pod grlo;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:23   |   opcije


eternis;)

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:24   |   opcije


pogle....ja nikoga nisam ni krivila draga vega koja baš ništa ne čita niti ne pima. da prevrtiš film...moj post je bio glede toga....da li je to primjerena zeka svekolikom pučanstvu, neutralnim ljudima namjenjena? a vi ste se počeli potpisivat i srat, nabacivat sve i svašta. nadalje ...prije par dana nasrala si mi se na blog i van svakoga konteksta počela o nožu trabunjat. pogle. živi svoj život, a ljude koji ti smetaju jebga zakonski nemreš dezintegrirat. kužiš?

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:25   |   opcije


Čekajte malo,jesam li ja dobro shvatio...neko je curi stavio nož pod grlo i sad je ona ta koja bi se trebala sramiti toga?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:26   |   opcije


ha???? ja srala po tebi??? bok te jebo ja čak ni po ovim šupcima ne serem. secirala ih psihološki i završavam - ok su ljudi no nismo kompatibilni - kužiš umobolnice devil.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:27   |   opcije


no bilo kak bilo, dan je fakat dobro počel, još ga samo treba iskoristiti...( da budem bar on topic na trenutak)

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 8:28   |   opcije


p-u...nije bilo tako..al evo,nek ti joke objasni...na svoj drama,drama,drama način;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:28   |   opcije


je..kužim joke,kužim;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:29   |   opcije


u jebote, ona psihološki secira ljude...

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 8:29   |   opcije


jako si dobro pušaču shvatio.....upravo tako. a ja se nisam ni žalila niti nickove spominjala. kad sam vidla svoju fotku općenito sam na blog pitanje stavila da li je to normalno a moj šok overreakting......pa su se počeli bahatit, potpisivat, uvjeravat me da sam si sama kriva, da sam bila ijana i tome slično pa sam to zaslužila....zgodna shema. a da ih vidiš bilo bi ti jasno od kuda ta naslada mojom situacijom. najsmješnije je što mi se nakon pol godine naseru nevezano na blog i opet istu priču potežu. sve dok ja sve skupa ne predam na murju!

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:30   |   opcije


eternis,izađi jednom iz vegine guzice...5 minuta budi čovik,pa ako ti se ne svidi vrati se natrag.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:31   |   opcije


eternis...lijepo je vidjeti kako si stav promijenio. uglavnom - taj dan se jedno 5 nickova pobrisalo, a ljudi koji nikada nisu stavljali komentare vegu i ine su kao bolesne okvalificirali. al meni nebitno. no ako me takneš - a jok.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:32   |   opcije


Ako si pila alkohol trebalo te je kamenovati,hahahaha.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:33   |   opcije


eh da...;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:33   |   opcije


Ne mogu virovat...pa,di žive ovi ljudi? Samo na iskrici?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:35   |   opcije


DEVIL, vjerovala ti meni il ne, ja se samo u izmaglici tvoga nicka sjećam....očito si mi bilaa bezlična i neinteresantna pa ne znam zbog čega i temeljem čega bih te tračala. Ovako ekipo! stvorila sam vas-frankeštajna, i rastjerat ću vas s vašim gadostima. bar u toj mjeri da good vibration nickove više ne tjerate s bloga. JASNO? (kako bi nemoćna vega rekla umišljajući si da sad svi stoje mirno)

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:36   |   opcije


joke,pa ti se svega sječaš u izmaglici....jel se ti trijezniš ikad?;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:39   |   opcije


haha premijero....a di bi. još uvijek bi sam tu i bili da ih ja nisam izvukla van pa jednog po jednog nagovarala da ubacimo i - vegu! koju nitko nije htio. za staroga pajsu nisam ni pitala samo sam ih obavijestila. i sad žive tu, pa se tu i tam nađu vani. nakaradno nose laptopove da se tijekom susreta pohvale. pa fotkice kakti da im drugi zavide. a toliko klubova ovdje egzistira - ljudi plešu, pjevajum, rafting, skijanja - i nitko to javno ne objavljuje...lol...al nemreju to oni skužit a mene boli briga. no lijepo molim - ne diram nikoga i zaobilazite me u velikom luku - u protivnom slijedi ovo što jutros na postu vega ima

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:39   |   opcije


ma jok. ja sam ti pijana ko letva non-stop! zato njih troje u 14 sati naruči pivu a ja pijem tangerinu. pa tako 3 puta i ja popizdim .... ja dojdem na klizanje ili muzej oni zasjednu u birtiju, pretrče eksponate pa opet via birtija. ma govno sam ti ja, smeće pijano

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:41   |   opcije


i fotka je ova baš OK - jedan drugom ližu šupak jer osim blog ekipe nigdje nemaju nikoga.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:43   |   opcije


joke,prvo ti trebaš zaboraviti ...samu sebe frustriraš,jer kad god ti poklekneš,drugi će te podsječati..okreni stranicu,i ne reagiraj..sad te ne napadam,nit me briga,ali ipak govorim za tvoje dobro!nisam mislila da si pijanica,nit govno,nit te imam namjeru vrijeđati..al nauči voljeti život,a ne dramu od njega raditi...svi smo mi imali svoje tuge,razočaranja(ili što već)..al na njima se ne gradi ...

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:45   |   opcije


ovo ti je lizanje šupka kad niko ne vidi....takozvano inkognito lizanje šupka...al kako naša opširna ne može ništa radit inkognito....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 8:45   |   opcije


Jo, ajd odi na liječenje... Bar od cuge. Za vlastito dobro. I da ne zivkaš ljude u gluho doba noći. Da, da, one s laptopom, koji te još zadnji nisu otkantali. Ili odi na raftinge i skijanja i kajtigajaznam, ti si sportašica, zar ne? Stvarno mi nije jasno zašto se upće baviš ovakvim luzericama kao što sam ja :-(( Hajde, hajde, nađi si nekog posla pa ćeš se bolje osjećati.

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 8:46   |   opcije


vidi ti ponoćne....ona je odbačeni pripadnik debelguzinog društvanca.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 8:47   |   opcije


Aha, skupljaju se analci... Izvolte, komodajte se, svratit ću kasnije da vidim vaše briljantne kreacije :-))

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 8:48   |   opcije


ponoćna,di si ti trenirala licemjernost? Nisi napisala da je pijanica?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:48   |   opcije


hahaha,drme..ja od njih samo jednu osobu poznajem osobno...iz nekog drugog života..niti sam odbačena,niti sam ikad bila dio tog društva;))))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:48   |   opcije


debelguza...lipo li te je čuti...koji stav....kakav stas....međede rastiravaš...njuškaš šupke....il' ti njuškaju šupak....taman san pomislija odustati...kad si mi se ukazala...je da je bilo malo jezivo...al' ja se ničeg ne bojin...ni kjetena u crnon latex odjelu.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 8:49   |   opcije


p_u....nisam to napisala...a gdje si ti učio čitati između redaka?;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:49   |   opcije


znači PP...nisi đavlija...ti si ljudska....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 8:49   |   opcije


ponoćna,pa ti pišeš kao da ih sve najbolje poznaješ. Da ti nisi sad pijana?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:50   |   opcije


neću pisat ne njenom blogu...iđen i ja stavit sličicu, pa nek se raja kupi....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 8:50   |   opcije


Vrijeđaš ženu koju ne poznaješ,da bi joj par trenutaka nakon toga pisala kako si dobronamjerna...nema tu ništa uzmeđu redaka.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:52   |   opcije


I ZA KRAJ: NOŽ POD MOJIM GRLOM NIJE MOJ PROPUST VEĆ OZBILJNO KAZNENO DJELO! ONOGA KOJI NOŽ DRŽI I SUDIONIKA KOJI GLEDAJU I U TOME SE NASLAĐUJU. JASNO? A AKO SE OVO NASTAVI NA BLOGU POTEZAT, OSOBITO U KONTEKSTU U KOJEM SE POTEŽE I OD OSOBA KOJE ME NIKAD NI VIDJELE NI ČULE NISU - VIDIMO SE UISTINU NA SUDU. PA ĆETE SVI SKUPA SUCU OBJASNITI DA JE TO MOJ PROPUST A VAŠI KOMENTARI DOBRONAMJERNI SAVJETI. J A S N O ? A SVI ZAPISI I FOTKA POSTOJI. I LJUDI KOJI SU OSTALI VIDJEVŠI ŠOKIRANI. CIAO BAO. VALJDA ĆE SAD TA PRIČA PRESTATI.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:53   |   opcije


hahaha,ne,ne poznajem,znam za tu situaciju koja je bila !uostalom,znam o ostalim koliko i drugi(koji se ne poznaju osobno)..pa tu se nekad svašta može i pročitati;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:54   |   opcije


p_u....za razliku od tebe koji braniš osobu koju NE poznaješ;)))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:55   |   opcije


Smiješno ti je?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:55   |   opcije


Ja ne branim osobu...branio bih svakoga kome je netko stavio nož pod grlo.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:55   |   opcije


Di živite vi,u Afganistanu?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:56   |   opcije


je,smješno mi je...poznavajući tebe tj.tvoj način komunikacije s ljudima koje ne poznaješ,pa kad vidiš mogučnost da se prikažeš đek,uvlačiš se u guzice,a za isto pljucaš po drugima...da,smješno mi je;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:56   |   opcije


ti samo znaš ono što je navela joke kao događaj...nije sve uvijek onako kako piše..al ti to neznaš-zato ujutro pročitaš sve novine,svu žutu štampu i misliš kako sve znaš;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 8:58   |   opcije


ha ha ha, ova je fakat otkačila...Čuj, tutanj, a koja su to onda neozbiljna kaznena djela? jedva čekam sud, ha ha ha ha ha..daj se odi malo odmoriti, ti si skroz u kurcu jutros.

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 8:58   |   opcije


i o da...iako nisam imala namjeru, samo za eternisa rezultate psihološkoga seciranja objavljivat ću kao slatke groteksne pričice. bez vređanja. samo nickovi i analiza. zašto ne bih? pa kao tutanj sam se pojavila, nikoga ni dirala ni vređala, tu se zekala da bi neka devil (boktjebo ko je ta bijednica) puknula johhanna...neka triplica o tome događaju priča. BOK TE DRAGI - OVO JE STVARNO KOMPLIMENT I UISTINU DOKAZ VAŠE BIJEDE I JADA. uopće me se sjećat, a po svemu se čini da sam ovdje mnogima trn u oku - čak i nepoznatima. to je odlika sanžnih osoba, a vaši maniti maniri hijena čopora.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 8:58   |   opcije


Ja se nekome uvlačim u guzicu? Time što kažem da ste jadni što osuđujete ženu kojoj je neko stavio nož pod grlo?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:58   |   opcije


Ja pričam o onome što ovdje piše.A ti znaš pravu istinu...bila si tamo?

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 8:59   |   opcije


pedofile...bi tribalo potirat...admini predrag na blogu...admini.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:01   |   opcije


Ja bih rekao da si se ti uvukla u veginu guzicu...sreća pa ima mjesta za sve.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:01   |   opcije


pogle...glavnu grešku iliti početnu postavku - johhanna iliti ja nikada nisam pisala o tome događaju! moj post je glasio: da vidite sebe na fotki s nožem ispod grla za koji niste znali, da li biste bili šokirani il smatrate da to nije primjereno ljudima +40 godina? sve ostalo, zlato moje - isali ste vi. i potpisali. i fotku objavili. i sad nakon pol godine ponovo izvukli. a vama je stvarno dosadno, kaj ne?

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 9:01   |   opcije


p_u...neću s tobom nabijat kilometre...i ti isto ponavljaš kao pokvarena ploča"nož pod grlom" kao i joke...pa mi se čini da bi između vas dvoje moglo nastati jedno neraskidivo prijateljstvo..pa ćete oboje u jedan mali osvetnički rat krenuti...zajedno;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:02   |   opcije


Čekaj malo,čini se da ponoćna jedina zna pravu istinu.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:02   |   opcije


mislim da si ti otkačio eternis....prouči klasifikaciju u pravu. a čak i da sam u krivu.....kazneno djelo postoji za sve sudionike

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 9:03   |   opcije


p_u...upoznaj joke osobno,najbolje će biti..pa ćeš biti objektivniji!ipak moraš poznavati barem jednu stranu..zar ne?;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:04   |   opcije


hek DEVIL ...jesi ti možda ona koja je objavila fotku retardiranog djevojčeta upitnih godina pa se s njom sprdala. i također dobila hrpu fuj komentara? i na fotku i na tvoje sprdanje?

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 9:04   |   opcije


Svašta se tebi nešto jutros čini...svi ste naučili školu...insinuacije na nekoga ili nešto i bjež'...da te čujem napokon,reci nešto konkretno.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:04   |   opcije


pa da predrag je recidivist, šta se kaznenih djela tiče......

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:05   |   opcije


oh ako je premijerka devil - ne zna me osobno. ako je netko drugi-bijednik je.

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 9:05   |   opcije


Glupa si ko kurac...koliko puta ti moram napisati da je ne biram strane ovdje...čitam što piše...a ti kažeš da nije bilo tako...pa,reci mi napokon kako je bilo.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:05   |   opcije


izgleda da san jedini ja pošten...sa mnom uvik znaš da san DRMAX.....sad koji broj...ovisi o predragu i adminima...i vremenskoj prognozi....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:06   |   opcije


ma,premijerka je devita.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:06   |   opcije


I ne kužim zašto tipka iz vegine guzice.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:07   |   opcije


ne,ja nikad ne objavljujem fotografije tog tipa...mislim da je blek objavio tu fotografiju...i moj komentar je bio da to nije za blog;)

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:07   |   opcije


pp jel to istina...jel istina da imaš više nickova.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:07   |   opcije


tutanj, nemaš pojma kaj su kaznena djela a kaj prekršaji..prouči ti malo zakon..Uostalom ja se zajebavam, a ti si pukla skroz, kak se vidi...

Autor: eternis   |   24.08.2010. u 9:08   |   opcije


ja sam devita,nitko drugi..i to svi ovdje znaju,koga zanima!p_u...pa ja sam i rekla da ti vjeruješ svemu što čitaš-jeltak?;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:08   |   opcije


je, je a koga su po šibeniku vodili u lisicama.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:08   |   opcije


eternis,marš nazad u veginu guzicu.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:08   |   opcije


Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:09   |   opcije


Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:09   |   opcije


gnjidice....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:09   |   opcije


lipo ti je pušač reka....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:09   |   opcije


Sve se vidi šta si ti rekla,mala moja.

Autor: pusenje_ubija   |   24.08.2010. u 9:09   |   opcije


hahaha,drme,aj ne serendaj...nemam,imam samo ovaj..uostalom posluži se premium uslugom,znam da to umiješ;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:10   |   opcije


A ti, daj pičke, znan da imaš.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:10   |   opcije


jesam,sve sam rekla...zato ti još ponavljaš isto..već nekih 70 komentara;)))osječam se nenačitano;)

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:11   |   opcije


je drme,al sam škrta-imam al nedam;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:12   |   opcije


ha? sve novi nickovi, a stari maniri - koga su po šibeniku u lisicama vodili?
prethodno napiši tko si ti....drmax

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 9:12   |   opcije


ja ću uzet, bez pitanja....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:12   |   opcije


hahaha...samo uzmi..kad već ne pitaš;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:13   |   opcije


tutanj...tvojoj paranoji pomoć ne mogu...ja san DRMAX, jedan i jedini....apsolutni vladar webloga, zaštitnik slabih...progonitelj...debeloguze i njenih podrepa.....super heroj webloga.....uvijek Vaš nikad svoj...........................A sad...u lisicama po šibeniku su vodili predraga plešu...recidivista pedofila...vama svima znanog......

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:15   |   opcije


znan kao DRMEŽ;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:16   |   opcije


ponoćka znan da bi tila da uzmen...al ne volin ti ja svašta......te namazane pomadicama i suhoparne u meni gađenje izazivaju...jeben ti ja minđu koja ima usnice ko žilet.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:17   |   opcije


eto,nekom se moram i gaditi,nije loše..ostani pribran;))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:18   |   opcije


idem sad..da ne ogadim blog isuviše;)))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:19   |   opcije


reka san ti da san bija i osta drmax...jeben te blesavu...a za lisice i šibenik...pročitaj eternetov blog...čovik je sam objasnija.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:20   |   opcije


i PP nisan reka da mi se ti gadiš (iako si jako blizu)...nego da mi se tvoja minđa gadi i da je neću uzet.....jel svaćaš...neću ti uzet pičku...za ludu me moliš...jeben te tankousnu.....

Autor: drmax13   |   24.08.2010. u 9:21   |   opcije


hahaha,nikad nisam bila bliže?mda...;)))

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:22   |   opcije


hahahaha...evo,neću te više moliti,mada se jedva suzdržavam;))a sad odoh..da te slučajno ne uspijem nagovoriti;)

Autor: ponocna_premijera   |   24.08.2010. u 9:23   |   opcije


gdje je izlaz za hrašće?

Autor: juanita_bandita   |   24.08.2010. u 9:25   |   opcije


pognioci...ispod kojeg kamena si ti izgmizo ne znam. nemam ja paranoju nit me se ta ekipa tiče. no jedini način da nekoga skinem je očito ovaj - zasrat mu blog. kužiš il ne? a da me poznaš lol kao što me vega zna - znao bi da sam bolesna pijanica........pijem negdje za doručak pa onda oko 2. svaki dan. pivu. u biti ja ti preferiram zbog krvne slike vino Ima jok zbog alkohola) al vani pijem pivo - jeftinije je a i dugo piće. ma jok - ne zbog alkohola.......e srećice draga.....

Autor: tutanj   |   24.08.2010. u 10:27   |   opcije


Jebote.. ovako izgleda kad se prijateljuje..noću intimno razgovara..pa poslije iz neprijateljstva razvlači po weblogu.. I čude mi se zašto odbijam iskričava druženja.. eeeeeeeeee :))

Autor: pognioci   |   24.08.2010. u 10:37   |   opcije


pognioci, tebi ću napisati da ne samo što si dosadna već se pokazuješ i iznimno glupom. samo toliko.

Autor: bajadera_   |   24.08.2010. u 10:39   |   opcije


ne bih ulazila u takve rasprave, to ostavljam tebi i tebi sličnima, bezprstna. mah.

Autor: bajadera_   |   24.08.2010. u 10:46   |   opcije


bok..odi malo šetati tuđe nickove :))))

Autor: pognioci   |   24.08.2010. u 10:46   |   opcije


Dodaj komentar