a jooojjjjj ja se bum još sutra smijala ovom
Autor: _myway55_ | 24.08.2010. u 23:37 | opcije
vega ti si sva vražja lol
Autor: _myway55_ | 24.08.2010. u 23:37 | opcije
Je. Ne podnosim poziranje, a bormeš ni pozere!
Autor: vegavega8 | 24.08.2010. u 23:41 | opcije
merkati, u grupama idu vršiti nuždu, čuvaju stražu; smiješni za pozvizditi
Autor: _ona_ | 25.08.2010. u 1:04 | opcije