DOSTA POZIRANJA!

24.08.2010. u 23:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

a jooojjjjj ja se bum još sutra smijala ovom

Autor: _myway55_   |   24.08.2010. u 23:37   |   opcije


vega ti si sva vražja lol

Autor: _myway55_   |   24.08.2010. u 23:37   |   opcije


Je. Ne podnosim poziranje, a bormeš ni pozere!

Autor: vegavega8   |   24.08.2010. u 23:41   |   opcije


merkati, u grupama idu vršiti nuždu, čuvaju stražu; smiješni za pozvizditi

Autor: _ona_   |   25.08.2010. u 1:04   |   opcije


Dodaj komentar