VOĐA NAVALE

25.08.2010. u 23:48   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ovaj mali slatkiš je isti moj !..;)

Autor: OciBojeDuge2   |   25.08.2010. u 23:53   |   opcije


Kaj najviše voli? Ping-pong lopticu ili šuškavu, od staniola?

Autor: vegavega8   |   25.08.2010. u 23:55   |   opcije


Božićni kuglicu ! Naganja ju po cijeloj kući ! Pravi veseljak...:)))

Autor: OciBojeDuge2   |   25.08.2010. u 23:57   |   opcije


I moj tigrić je bio rođeni nogometaš. A sad imam jednu aporterku :-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 0:02   |   opcije


Nevjerovatno je koliko je umiljat...ne znam da li postoji maznije stvorenje !...:)

Autor: OciBojeDuge2   |   26.08.2010. u 0:04   |   opcije


Eh, imaš sreće, nisu sve mace iste!

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 0:07   |   opcije


Znam , no ovo je bila ljubav na prvi pogled ! ...:)))

Autor: OciBojeDuge2   |   26.08.2010. u 0:08   |   opcije


A ja se uvijek dam zavesti :-)))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 0:14   |   opcije


Od slatkih mačora ?...:)))

Autor: OciBojeDuge2   |   26.08.2010. u 0:15   |   opcije


Aha! ;-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 0:21   |   opcije


netko ovdje laže, ili ja nisam sladak, a šečeraš sam.

Autor: politikant   |   26.08.2010. u 0:23   |   opcije


Ah , šta reć...i ja se uvijek dam smotat od nekog slatkiša...k vragu i ta ljubav !..:)))

Autor: OciBojeDuge2   |   26.08.2010. u 0:23   |   opcije


Poli...ti si u fazi dozrijevanja !...hahaha...

Autor: OciBojeDuge2   |   26.08.2010. u 0:25   |   opcije


Poli, uplašila sam se da ćeš me predozirati pa ću upasti u šećerašku komu ;-)) Joj, idem maznut nešto slatko prije spavanja... Laka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 0:29   |   opcije


Tako je vegice...kad imaš 120kg onih par više se ionako ne vidi.

Autor: pusenje_ubija   |   26.08.2010. u 0:32   |   opcije


Dodaj komentar