Ovaj mali slatkiš je isti moj !..;)
Autor: OciBojeDuge2 | 25.08.2010. u 23:53 | opcije
Kaj najviše voli? Ping-pong lopticu ili šuškavu, od staniola?
Autor: vegavega8 | 25.08.2010. u 23:55 | opcije
Božićni kuglicu ! Naganja ju po cijeloj kući ! Pravi veseljak...:)))
Autor: OciBojeDuge2 | 25.08.2010. u 23:57 | opcije
I moj tigrić je bio rođeni nogometaš. A sad imam jednu aporterku :-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 0:02 | opcije
Nevjerovatno je koliko je umiljat...ne znam da li postoji maznije stvorenje !...:)
Autor: OciBojeDuge2 | 26.08.2010. u 0:04 | opcije
Eh, imaš sreće, nisu sve mace iste!
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 0:07 | opcije
Znam , no ovo je bila ljubav na prvi pogled ! ...:)))
Autor: OciBojeDuge2 | 26.08.2010. u 0:08 | opcije
A ja se uvijek dam zavesti :-)))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 0:14 | opcije
Od slatkih mačora ?...:)))
Autor: OciBojeDuge2 | 26.08.2010. u 0:15 | opcije
Aha! ;-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 0:21 | opcije
netko ovdje laže, ili ja nisam sladak, a šečeraš sam.
Autor: politikant | 26.08.2010. u 0:23 | opcije
Ah , šta reć...i ja se uvijek dam smotat od nekog slatkiša...k vragu i ta ljubav !..:)))
Autor: OciBojeDuge2 | 26.08.2010. u 0:23 | opcije
Poli...ti si u fazi dozrijevanja !...hahaha...
Autor: OciBojeDuge2 | 26.08.2010. u 0:25 | opcije
Poli, uplašila sam se da ćeš me predozirati pa ću upasti u šećerašku komu ;-)) Joj, idem maznut nešto slatko prije spavanja... Laka vam noć! :-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 0:29 | opcije
Tako je vegice...kad imaš 120kg onih par više se ionako ne vidi.
Autor: pusenje_ubija | 26.08.2010. u 0:32 | opcije