POLJUBI ME!
http://www.youtube.com/watch?v=DuKi-7neC7o (Azra)
26.08.2010. u 22:39 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Upravo to mislio poslat kao komentar i u zadnji tren vidio:)))))
Autor: iskra19 | 26.08.2010. u 22:45 | opcije
Ček, pozelenit ću da se bolje vidi!
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 22:50 | opcije
mene je naslov odmah asocirao na Štulića:)
Autor: iskra19 | 26.08.2010. u 22:54 | opcije
hm, a da nije navlakuša ?
Autor: ema-emily | 26.08.2010. u 22:57 | opcije
A mene je žabac asocirao ne neka iskričarska uvjeravanja... pa onda malo ironije... pa tek onda Štulić :-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 22:57 | opcije
E, viš kak ti, ema-emily, kužiš asocijativni niz!
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 22:58 | opcije
ako pitaš mene...neka ti vega odgovori
Autor: iskra19 | 26.08.2010. u 22:59 | opcije
Oooo, a ja tu vidim svojeg najvećeg obožavatelja! ;-))))))))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 23:04 | opcije
ček, ček, mora da je optička varka. a zašto ima tako 'nevidljive' zube ? ;))
Autor: ema-emily | 26.08.2010. u 23:05 | opcije
Zdrmani, koliko god te shvaćam, ne mogu te podnositi. Ajde, imao si svojih pet minuta, a sad odskakući kući i krekeči na mjesec. Bris!
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 23:09 | opcije
Zato jer je ljigavac i slinavac, ema-emily. Možda je i princ, ali mislim da ja to ipak nikada neću saznati. Bolje Štulić ;-))
Autor: vegavega8 | 26.08.2010. u 23:10 | opcije
ajme, dobro da nije na lopoču, i bižim ća, skoro će ponoć (il je to iz druge bajke?) ;))
Autor: ema-emily | 26.08.2010. u 23:21 | opcije
Francuzi su imali Luja XV...sve mi se nakako čini da i mi dobijamo novog kralja
Autor: iskra19 | 26.08.2010. u 23:22 | opcije
Poljubi me ravno u dupe. Pa mi nos u šupak zavuci.
Autor: dudhaimurvimorus | 26.08.2010. u 23:58 | opcije