POLJUBI ME!

http://www.youtube.com/watch?v=DuKi-7neC7o (Azra)

26.08.2010. u 22:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Upravo to mislio poslat kao komentar i u zadnji tren vidio:)))))

Autor: iskra19   |   26.08.2010. u 22:45   |   opcije


Ček, pozelenit ću da se bolje vidi!

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 22:50   |   opcije


mene je naslov odmah asocirao na Štulića:)

Autor: iskra19   |   26.08.2010. u 22:54   |   opcije


hm, a da nije navlakuša ?

Autor: ema-emily   |   26.08.2010. u 22:57   |   opcije


A mene je žabac asocirao ne neka iskričarska uvjeravanja... pa onda malo ironije... pa tek onda Štulić :-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 22:57   |   opcije


E, viš kak ti, ema-emily, kužiš asocijativni niz!

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 22:58   |   opcije


ako pitaš mene...neka ti vega odgovori

Autor: iskra19   |   26.08.2010. u 22:59   |   opcije


Oooo, a ja tu vidim svojeg najvećeg obožavatelja! ;-))))))))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 23:04   |   opcije


ček, ček, mora da je optička varka. a zašto ima tako 'nevidljive' zube ? ;))

Autor: ema-emily   |   26.08.2010. u 23:05   |   opcije


Zdrmani, koliko god te shvaćam, ne mogu te podnositi. Ajde, imao si svojih pet minuta, a sad odskakući kući i krekeči na mjesec. Bris!

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 23:09   |   opcije


Zato jer je ljigavac i slinavac, ema-emily. Možda je i princ, ali mislim da ja to ipak nikada neću saznati. Bolje Štulić ;-))

Autor: vegavega8   |   26.08.2010. u 23:10   |   opcije


ajme, dobro da nije na lopoču, i bižim ća, skoro će ponoć (il je to iz druge bajke?) ;))

Autor: ema-emily   |   26.08.2010. u 23:21   |   opcije


Francuzi su imali Luja XV...sve mi se nakako čini da i mi dobijamo novog kralja

Autor: iskra19   |   26.08.2010. u 23:22   |   opcije


Poljubi me ravno u dupe. Pa mi nos u šupak zavuci.

Autor: dudhaimurvimorus   |   26.08.2010. u 23:58   |   opcije


Dodaj komentar