DOBIŠ ZA VUHO!

27.08.2010. u 8:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Jadan.

Autor: nicci   |   27.08.2010. u 8:29   |   opcije


Tko zna što je skrivio?

Autor: vegavega8   |   27.08.2010. u 8:29   |   opcije


Maki zeko?Naslućujem:)

Autor: nicci   |   27.08.2010. u 8:31   |   opcije


Hm. Ipak, nadam se da ova ptičurina ne jede zeke... :-(

Autor: vegavega8   |   27.08.2010. u 8:32   |   opcije


I mene je iznenadila.Hm...male vjerojatno može smazati:(

Autor: nicci   |   27.08.2010. u 8:33   |   opcije


A pogle joj zloban pogled, gadura jedna!

Autor: vegavega8   |   27.08.2010. u 8:35   |   opcije


Ja volim misliti da u takvim situacijama onaj tko fotka spasi žrtvu i nahrani napadača.

Autor: nicci   |   27.08.2010. u 8:37   |   opcije


Ajmo vjerovati da je bilo tako :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   27.08.2010. u 8:41   |   opcije


OK:)Ptičica sita...zeke na broju.Gibam mirna:)

Autor: nicci   |   27.08.2010. u 8:44   |   opcije


Dodaj komentar