Jadan.
Autor: nicci | 27.08.2010. u 8:29 | opcije
Tko zna što je skrivio?
Autor: vegavega8 | 27.08.2010. u 8:29 | opcije
Maki zeko?Naslućujem:)
Autor: nicci | 27.08.2010. u 8:31 | opcije
Hm. Ipak, nadam se da ova ptičurina ne jede zeke... :-(
Autor: vegavega8 | 27.08.2010. u 8:32 | opcije
I mene je iznenadila.Hm...male vjerojatno može smazati:(
Autor: nicci | 27.08.2010. u 8:33 | opcije
A pogle joj zloban pogled, gadura jedna!
Autor: vegavega8 | 27.08.2010. u 8:35 | opcije
Ja volim misliti da u takvim situacijama onaj tko fotka spasi žrtvu i nahrani napadača.
Autor: nicci | 27.08.2010. u 8:37 | opcije
Ajmo vjerovati da je bilo tako :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 27.08.2010. u 8:41 | opcije
OK:)Ptičica sita...zeke na broju.Gibam mirna:)
Autor: nicci | 27.08.2010. u 8:44 | opcije