kako romantično:)
Autor: nicci | 28.08.2010. u 8:53 | opcije
Jel'da? Pazi, još živi doručak, ha? :-)))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 8:53 | opcije
dobro jutro i tebi Vega :)
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 8:55 | opcije
Bok, TJ! Gdje si nam ti? :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 8:56 | opcije
hehe :) ... ma doma sam, a imao sam drugih obveza :))
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 8:57 | opcije
piči me gadno alergija... jel' to dovoljan razlog kaj me nema vani? :))))
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 8:58 | opcije
Nije! K'o da mi ne znamo zborno šmrcati!
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 8:59 | opcije
vi ženske ne šmrcate tak dobro kao mi muški :)... s jednim okom šmrcate, s drugim podvirujete :))))
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 9:01 | opcije
Je, je, vid ga kak se sad pravi nevješt... No, baš zato se dobro nadopunjavamo :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:02 | opcije
ja iman tri sove
Autor: Philippe_de_Mala | 28.08.2010. u 9:04 | opcije
drage djevojke, moram vas napustiti za sad... moram ići van pridržati oblak da se ne sruši :)), see you all later, have a nice day ;)
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 9:04 | opcije
A samo jednog crveka, Philippe... Ufff, gadno! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:05 | opcije
TJ, pazi što radiš da se taj oblak ne prolomi :-))) Ugodan ti dan!
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:06 | opcije
the same to you Vega ;)
Autor: TeeJay | 28.08.2010. u 9:07 | opcije
najgore od sveg što te sove jedna na drugu gledaju da ne podlegnu same sebi i još što je gore od najgoreg, a ne do bog večega zla ijako je milostiv kolko može bit, gledaju i vrabce što zalaze da mi društvo prave. jebenti dostojanstvene i veleučene sove. sam gledaju onijem svojim očima i podbadaju hukanjem no tjelesinu svoju pomaknut.....a nenenene
Autor: Philippe_de_Mala | 28.08.2010. u 9:09 | opcije
Ma mrdnu one kad vide mišeka, kaj ne?
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:11 | opcije
nenenee. ne mrdajju nit malo večma sam oči zatvore. čuj ne da se gnušam njiovih komentara večma se i sam čudom čudim što jih spominjem. ajd prestat čem da jim se ne štuca
Autor: Philippe_de_Mala | 28.08.2010. u 9:15 | opcije
Je da, mogle bi se zahliknuti na ovolikog crva.
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:19 | opcije
sačen ja njih upisat u neki server pa nek jim bude kako bude. u glavi mi jesu još sam da se slova nekak zbrljaju na ekran
Autor: Philippe_de_Mala | 28.08.2010. u 9:21 | opcije
A čuj, ponekad je bolje soviti nego ševiti, jel' tak? :-))))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 9:29 | opcije