DORUČAK U KLJUN

28.08.2010. u 8:51   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kako romantično:)

Autor: nicci   |   28.08.2010. u 8:53   |   opcije


Jel'da? Pazi, još živi doručak, ha? :-)))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 8:53   |   opcije


dobro jutro i tebi Vega :)

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 8:55   |   opcije


Bok, TJ! Gdje si nam ti? :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 8:56   |   opcije


hehe :) ... ma doma sam, a imao sam drugih obveza :))

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 8:57   |   opcije


piči me gadno alergija... jel' to dovoljan razlog kaj me nema vani? :))))

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 8:58   |   opcije


Nije! K'o da mi ne znamo zborno šmrcati!

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 8:59   |   opcije


vi ženske ne šmrcate tak dobro kao mi muški :)... s jednim okom šmrcate, s drugim podvirujete :))))

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 9:01   |   opcije


Je, je, vid ga kak se sad pravi nevješt... No, baš zato se dobro nadopunjavamo :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:02   |   opcije


ja iman tri sove

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.08.2010. u 9:04   |   opcije


drage djevojke, moram vas napustiti za sad... moram ići van pridržati oblak da se ne sruši :)), see you all later, have a nice day ;)

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 9:04   |   opcije


A samo jednog crveka, Philippe... Ufff, gadno! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:05   |   opcije


TJ, pazi što radiš da se taj oblak ne prolomi :-))) Ugodan ti dan!

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:06   |   opcije


the same to you Vega ;)

Autor: TeeJay   |   28.08.2010. u 9:07   |   opcije


najgore od sveg što te sove jedna na drugu gledaju da ne podlegnu same sebi i još što je gore od najgoreg, a ne do bog večega zla ijako je milostiv kolko može bit, gledaju i vrabce što zalaze da mi društvo prave. jebenti dostojanstvene i veleučene sove. sam gledaju onijem svojim očima i podbadaju hukanjem no tjelesinu svoju pomaknut.....a nenenene

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.08.2010. u 9:09   |   opcije


Ma mrdnu one kad vide mišeka, kaj ne?

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:11   |   opcije


nenenee. ne mrdajju nit malo večma sam oči zatvore. čuj ne da se gnušam njiovih komentara večma se i sam čudom čudim što jih spominjem. ajd prestat čem da jim se ne štuca

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.08.2010. u 9:15   |   opcije


Je da, mogle bi se zahliknuti na ovolikog crva.

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:19   |   opcije


sačen ja njih upisat u neki server pa nek jim bude kako bude. u glavi mi jesu još sam da se slova nekak zbrljaju na ekran

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.08.2010. u 9:21   |   opcije


A čuj, ponekad je bolje soviti nego ševiti, jel' tak? :-))))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 9:29   |   opcije


Dodaj komentar