DLAKAVA I MOKRA

28.08.2010. u 23:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

večer micica :)

Autor: ANGELVER   |   28.08.2010. u 23:07   |   opcije


...osim dlakava i mokra, jos i crna...

Autor: juicy-mama   |   28.08.2010. u 23:07   |   opcije


Bok, Angie, ti to MENI tak lijepo tepaš? :-)))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:09   |   opcije


Ooooo, juicy, lap radi? Jesi još na moru?

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:09   |   opcije


Tudji laptop radi, moj - jock, never more...jes, ja sam jos na more

Autor: juicy-mama   |   28.08.2010. u 23:11   |   opcije


neg kome :)

Autor: ANGELVER   |   28.08.2010. u 23:12   |   opcije


Pokoj mu duši, onda. Niš, bar imaš ispriku da se počastiš nekim novim čudom tehnike :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:12   |   opcije


Živjela ti meni, Angie, anđelice :-))))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:13   |   opcije


Prvi koraci u džungli na asvaltu...

Autor: Zarobljenik   |   28.08.2010. u 23:19   |   opcije


živa bila i vesela :)) š čim nazdravit... s čajem od slpskog bilja.. :)) uzdravlje!

Autor: ANGELVER   |   28.08.2010. u 23:19   |   opcije


Ufff, Zarobljeniče, kako okrutno: s toplog tepiha na mokri asfalt. Ne, ne slažem se s tom idejom, nego ajmo obratno: s mokrog asfalta maca će sad biti odnešena u toplu, mekanu košaricu u kući. Kaj veliš? Bolje je tak.

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:21   |   opcije


Ja pijuckam neki onaj G-sok od jabuke. Nije loš, ali nije ni bogznakaj... Joj, kao da je kiša malo ohanula, idem brzo van sa šaponjom! Laka vam noćka :-))

Autor: vegavega8   |   28.08.2010. u 23:22   |   opcije


Može i tako. U svakom slučaju pod stalnim i budnim je okom Tarzana. Ne vidi se na slici pošto visi na grani.

Autor: Zarobljenik   |   28.08.2010. u 23:25   |   opcije


Laku noć i slatko snivaj :)

Autor: ANGELVER   |   28.08.2010. u 23:25   |   opcije


Dodaj komentar