večer micica :)
Autor: ANGELVER | 28.08.2010. u 23:07 | opcije
...osim dlakava i mokra, jos i crna...
Autor: juicy-mama | 28.08.2010. u 23:07 | opcije
Bok, Angie, ti to MENI tak lijepo tepaš? :-)))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:09 | opcije
Ooooo, juicy, lap radi? Jesi još na moru?
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:09 | opcije
Tudji laptop radi, moj - jock, never more...jes, ja sam jos na more
Autor: juicy-mama | 28.08.2010. u 23:11 | opcije
neg kome :)
Autor: ANGELVER | 28.08.2010. u 23:12 | opcije
Pokoj mu duši, onda. Niš, bar imaš ispriku da se počastiš nekim novim čudom tehnike :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:12 | opcije
Živjela ti meni, Angie, anđelice :-))))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:13 | opcije
Prvi koraci u džungli na asvaltu...
Autor: Zarobljenik | 28.08.2010. u 23:19 | opcije
živa bila i vesela :)) š čim nazdravit... s čajem od slpskog bilja.. :)) uzdravlje!
Autor: ANGELVER | 28.08.2010. u 23:19 | opcije
Ufff, Zarobljeniče, kako okrutno: s toplog tepiha na mokri asfalt. Ne, ne slažem se s tom idejom, nego ajmo obratno: s mokrog asfalta maca će sad biti odnešena u toplu, mekanu košaricu u kući. Kaj veliš? Bolje je tak.
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:21 | opcije
Ja pijuckam neki onaj G-sok od jabuke. Nije loš, ali nije ni bogznakaj... Joj, kao da je kiša malo ohanula, idem brzo van sa šaponjom! Laka vam noćka :-))
Autor: vegavega8 | 28.08.2010. u 23:22 | opcije
Može i tako. U svakom slučaju pod stalnim i budnim je okom Tarzana. Ne vidi se na slici pošto visi na grani.
Autor: Zarobljenik | 28.08.2010. u 23:25 | opcije
Laku noć i slatko snivaj :)
Autor: ANGELVER | 28.08.2010. u 23:25 | opcije