vidi se da su rod,,,
Autor: marned | 30.08.2010. u 7:23 | opcije
Je, marned, i dobro se slažu ;-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 7:29 | opcije
ovog je mačka skoro pregazio auto...tragovi u blatu su svježi...marne poduzmi istragu ...hahaha...uzmi uzorke da vidimo tko bi mogao biti...
Autor: comodor | 30.08.2010. u 7:34 | opcije
Hm, da, možebit, ali meni se čini da su ove dvije pobjegle od kuće.
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 7:41 | opcije
a koja je kojoj "đavolji blizanac"?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:14 | opcije
doktorica Jackyll i gospođica Hide?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:16 | opcije
Hyde
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:16 | opcije
Jekyll?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:18 | opcije
Hm, pa zna se tko je vragu iz torbe ispao, a od koga je torba, zar ne, et?
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 8:29 | opcije
hm, ovo je prezakučasto za mene...tko?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:31 | opcije
ja samo znam da na ovoj slici ništa nije sigurno...pa čak ni ono što je možda vidljivo kao sigurno!
Autor: cistaticatraziauto | 30.08.2010. u 8:35 | opcije
Jesemti, et, kao da si se ti probudio od migrene, a ne ja! Doduše, meni valjda već šljakaju lijekovi... Pa, od čije kože se radi torba? Od mačje?
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 8:45 | opcije
zakaj ne, u krajevima gdje nema krava rade se od mačke.Dobro, nisam koncentriran jer mi je košmar u glavi...
Autor: eternis | 30.08.2010. u 8:48 | opcije
Ama gdje su ti krajevi, da mi je znati? I jel' od domaće ili divlje mačke?
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 8:50 | opcije
naravno od domaće, tko bi divlju uhvatio..Ono: "mic mic" i "Cak!!!"..To je bar lako..A od ostatka rade roštiljčeka..Nisi čula za jeftine kineske torbice firme "Devil's bag"?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 9:01 | opcije
Jock, ne kupujem torbe na placu.
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 9:02 | opcije
Pa ne kupuješ ti, tamo vrag pribavlja torbice za ove što ispadaju iz nje..Kam bi vrag došao da kupuje skupe torbe?
Autor: eternis | 30.08.2010. u 9:16 | opcije
jebenti iz kojega je to svita - nigde ambrozije ni za lik il mi je prerano
Autor: Philippe_de_Mala | 30.08.2010. u 9:32 | opcije