DOPPELGANGERICE

30.08.2010. u 7:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vidi se da su rod,,,

Autor: marned   |   30.08.2010. u 7:23   |   opcije


Je, marned, i dobro se slažu ;-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 7:29   |   opcije


ovog je mačka skoro pregazio auto...tragovi u blatu su svježi...marne poduzmi istragu ...hahaha...uzmi uzorke da vidimo tko bi mogao biti...

Autor: comodor   |   30.08.2010. u 7:34   |   opcije


Hm, da, možebit, ali meni se čini da su ove dvije pobjegle od kuće.

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 7:41   |   opcije


a koja je kojoj "đavolji blizanac"?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:14   |   opcije


doktorica Jackyll i gospođica Hide?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:16   |   opcije


Hyde

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:16   |   opcije


Jekyll?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:18   |   opcije


Hm, pa zna se tko je vragu iz torbe ispao, a od koga je torba, zar ne, et?

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 8:29   |   opcije


hm, ovo je prezakučasto za mene...tko?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:31   |   opcije


ja samo znam da na ovoj slici ništa nije sigurno...pa čak ni ono što je možda vidljivo kao sigurno!

Autor: cistaticatraziauto   |   30.08.2010. u 8:35   |   opcije


Jesemti, et, kao da si se ti probudio od migrene, a ne ja! Doduše, meni valjda već šljakaju lijekovi... Pa, od čije kože se radi torba? Od mačje?

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 8:45   |   opcije


zakaj ne, u krajevima gdje nema krava rade se od mačke.Dobro, nisam koncentriran jer mi je košmar u glavi...

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 8:48   |   opcije


Ama gdje su ti krajevi, da mi je znati? I jel' od domaće ili divlje mačke?

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 8:50   |   opcije


naravno od domaće, tko bi divlju uhvatio..Ono: "mic mic" i "Cak!!!"..To je bar lako..A od ostatka rade roštiljčeka..Nisi čula za jeftine kineske torbice firme "Devil's bag"?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 9:01   |   opcije


Jock, ne kupujem torbe na placu.

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 9:02   |   opcije


Pa ne kupuješ ti, tamo vrag pribavlja torbice za ove što ispadaju iz nje..Kam bi vrag došao da kupuje skupe torbe?

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 9:16   |   opcije


jebenti iz kojega je to svita - nigde ambrozije ni za lik il mi je prerano

Autor: Philippe_de_Mala   |   30.08.2010. u 9:32   |   opcije


Dodaj komentar