Takav mi je bio vikend:)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:43 | opcije
Prave frendice! Nema svađe oko loptice :-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 22:45 | opcije
Doduše...pola vremena smo planirale kako ćemo organizirati nekakav ludi wellness vikend bez klinaca:)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:45 | opcije
Ma kaj, klincima baciš lopticu i pustiš ih na miru. A ti skakućeš sa svojim curama :-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 22:46 | opcije
Tako nekako je i bilo;)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:48 | opcije
Vidim :-)) Ti si ova desno, špicasta ;-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 22:48 | opcije
Hahahahaha!Može:)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:49 | opcije
Baba skače, a meni friz ide u oči :-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 22:51 | opcije
Baba_pokojnog_maltezera:)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:53 | opcije
jedna skače, a ove dvije budu ju poslije tračale kad budu same...:))))
Autor: eternis | 30.08.2010. u 22:56 | opcije
Ne, ne buju tračale, nego analizirale: skok, doskok, odbačaj, dobačaj, pobačaj i tsl.
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 22:57 | opcije
Hehe...analizirale:)Za njeno dobro.
Autor: nicci | 30.08.2010. u 22:58 | opcije
ha ha, kakav eufemizam.."analizirale" (jesi vidla onu kravu koji doskok ima, vide joj se gaće i one cice kaj nikak ne zgledaju...)
Autor: eternis | 30.08.2010. u 22:59 | opcije
ma ova desna je neka damica ,mudro gleda i čuva frizuru da se ne pokvari
Autor: Dummy | 30.08.2010. u 22:59 | opcije
Je. Razradit će njen skok do savršenstva. A onda će promisliti hoće li joj reći kako se to radi; možda malo pomalo.
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 23:00 | opcije
srednja je borac a lijeva flegma :)
Autor: Dummy | 30.08.2010. u 23:00 | opcije
e ovo ja zovem veselje.. baš sam maločas na kompu našla neku svoju priču o čpvjeku i psu.. praf mi se svidjela..
Autor: ANGELVER | 30.08.2010. u 23:01 | opcije
veselje i sreća.
Autor: nicci | 30.08.2010. u 23:04 | opcije
Ma to su prave frendice: malo lajanja, a onda mah-mah repom i sve pet :-)))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 23:04 | opcije
Srećice moje...ja se zabundala i idem u krpe:)Laku noć:)
Autor: nicci | 30.08.2010. u 23:07 | opcije
LAKU NOĆ nICIKA.. jezer mu škljocu i kompiću i otim malim i velikim slovima
Autor: ANGELVER | 30.08.2010. u 23:08 | opcije
Ja prigrijala... I još ću krznaše uzeti u krevet da me utermofore. Laka vam noć, dobri ljudi! :-))
Autor: vegavega8 | 30.08.2010. u 23:08 | opcije
Laku noć Micika.. nekak mi to baš tebi paše :)
Autor: ANGELVER | 30.08.2010. u 23:13 | opcije