JEDNA ZA SVE

30.08.2010. u 22:42   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Takav mi je bio vikend:)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:43   |   opcije


Prave frendice! Nema svađe oko loptice :-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 22:45   |   opcije


Doduše...pola vremena smo planirale kako ćemo organizirati nekakav ludi wellness vikend bez klinaca:)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:45   |   opcije


Ma kaj, klincima baciš lopticu i pustiš ih na miru. A ti skakućeš sa svojim curama :-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 22:46   |   opcije


Tako nekako je i bilo;)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:48   |   opcije


Vidim :-)) Ti si ova desno, špicasta ;-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 22:48   |   opcije


Hahahahaha!Može:)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:49   |   opcije


Baba skače, a meni friz ide u oči :-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 22:51   |   opcije


Baba_pokojnog_maltezera:)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:53   |   opcije


jedna skače, a ove dvije budu ju poslije tračale kad budu same...:))))

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 22:56   |   opcije


Ne, ne buju tračale, nego analizirale: skok, doskok, odbačaj, dobačaj, pobačaj i tsl.

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 22:57   |   opcije


Hehe...analizirale:)Za njeno dobro.

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 22:58   |   opcije


ha ha, kakav eufemizam.."analizirale" (jesi vidla onu kravu koji doskok ima, vide joj se gaće i one cice kaj nikak ne zgledaju...)

Autor: eternis   |   30.08.2010. u 22:59   |   opcije


ma ova desna je neka damica ,mudro gleda i čuva frizuru da se ne pokvari

Autor: Dummy   |   30.08.2010. u 22:59   |   opcije


Je. Razradit će njen skok do savršenstva. A onda će promisliti hoće li joj reći kako se to radi; možda malo pomalo.

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 23:00   |   opcije


srednja je borac a lijeva flegma :)

Autor: Dummy   |   30.08.2010. u 23:00   |   opcije


e ovo ja zovem veselje.. baš sam maločas na kompu našla neku svoju priču o čpvjeku i psu.. praf mi se svidjela..

Autor: ANGELVER   |   30.08.2010. u 23:01   |   opcije


veselje i sreća.

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 23:04   |   opcije


Ma to su prave frendice: malo lajanja, a onda mah-mah repom i sve pet :-)))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 23:04   |   opcije


Srećice moje...ja se zabundala i idem u krpe:)Laku noć:)

Autor: nicci   |   30.08.2010. u 23:07   |   opcije


LAKU NOĆ nICIKA.. jezer mu škljocu i kompiću i otim malim i velikim slovima

Autor: ANGELVER   |   30.08.2010. u 23:08   |   opcije


Ja prigrijala... I još ću krznaše uzeti u krevet da me utermofore. Laka vam noć, dobri ljudi! :-))

Autor: vegavega8   |   30.08.2010. u 23:08   |   opcije


Laku noć Micika.. nekak mi to baš tebi paše :)

Autor: ANGELVER   |   30.08.2010. u 23:13   |   opcije


Dodaj komentar