SUNČEKOOOO!

31.08.2010. u 8:32   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vega, kako se zove na HR ta zivotinja?

Autor: nette_sie   |   31.08.2010. u 8:37   |   opcije


Mislim da je ovo tuljan. Neki ga zovu i morska medvjedica, neki foka.

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 8:41   |   opcije


ee ovo foka, to mi nesto kaze..ovo ostalo ne kaze mi nis...ali dobro...opet nesto naucila ;-)

Autor: nette_sie   |   31.08.2010. u 8:42   |   opcije


Kaj god da je, uživa u malo škrtog sunčeka :-)))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 8:53   |   opcije


puj, jebem ti obraz nepostojeći! info centar, jelte... OVO JE RUMUNJSKI GEPARD, JBTE!.. I TURSKI ALIGATOR..I ODVRATNA VJEŠTICA, KOJA STAVLJA KOKOŠI BEZ GLAAAVEEE!!... aj mu sad, buci buci, 'gradjanko svijeta'.. puj ti mene živčane, puuuuuujjjjj!!!... ah... dobro jutro, dragi ljudi..:D

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:01   |   opcije


koja SRECA da postoji ISKRICA...da se psihopati mogu na njoj izzivljavati i lijeciti...bar lijecnicima MANJE POSLA ;-)))))))))

Autor: nette_sie   |   31.08.2010. u 9:05   |   opcije


baš.

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:07   |   opcije


mmmmmm_da, a da jutro počneš s mlekecom umjesto kave? Dobro ti jutro, inače :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:09   |   opcije


ejla :D.. popila kavu i zeru mlijeka.. a moš sam i ja licemjerna, vrag bi ga znao.. fajtale smo se i nas dvije, par puta.. al, ovo..?! isssss..:O

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:13   |   opcije


Zlopamtim tek od podneva nadalje; jutro mi je za gušte ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:16   |   opcije


he he... ja, do podneva, tražim masku..:D

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:18   |   opcije


dolaze mi, Simona i Konstantin(ROM), danas.. netti u čast, častit ću ih jedno noćenje... čisto da balansiram, energetsku situaciju..:D.. idem, dok se ne razljutim na samu sebe, što ću faliti tu lovu...:DD (a i, :PPPP)

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:23   |   opcije


Je, i onda smo spremne za obračun točno u podne :-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:23   |   opcije


Sve se vraća, sve se plaća... Pa i gušt da nekome tjeraš inat. Blago Konstantinu! ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:25   |   opcije


hihihih...ovo meni nesto mirise na onu ljubomornu tetu iz hercegovine, koja voli Marnija :-P

Autor: nette_sie   |   31.08.2010. u 9:28   |   opcije


a, fak... treći, vajk ćari ;).. nebitno.. btw.. vidi mu srca, gore.. a u srcu, ljuto pašče.. ima pravo ova.. zrela za terapiju..:)

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:29   |   opcije


:O.. o, dio mio!?!..:DD.. blago se tebi, bezglava kokoši.. da me prošlo..

Autor: mmmmmm_da   |   31.08.2010. u 9:31   |   opcije


Ajde Babo ne pretjeruj visena i prestani divanit gluposti...masala! ;-)

Autor: nette_sie   |   31.08.2010. u 9:36   |   opcije


u ovoj kotlini magla do tjemena. morat ćem minjat kotlinu za kotao

Autor: Philippe_de_Mala   |   31.08.2010. u 9:37   |   opcije


Hehe, ove dvije se uzrujavaju, a meni marned roštiljao na moru ;-)) (Imali smo face baš kak ova foka na slici!)

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:46   |   opcije


ti bokca kaj vas jema sega vega

Autor: Philippe_de_Mala   |   31.08.2010. u 9:49   |   opcije


Ma vidim, ja, Elvis i Kim Il Sung možemo istodobno biti na više mjesta ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 9:52   |   opcije


lipi morski cuovik....

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 9:53   |   opcije


o mama...ovo je tvoj profil....vidiš, kako isti ukus imamo.....ne pada jabuka daleko od stabla.....

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 9:57   |   opcije


Nemam cajta za isprdke, sorry. I ne volim loše imitatore :-((

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 10:01   |   opcije


mama, bolje piši šta voliš...manje je za pisat...a djeca se uvik moraju ugledat na roditelje.....i ja ću jednog dana...bit debela...lajava...nevoljena....i blog će mi biti smisao života....

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 10:04   |   opcije


baš kao i ti.....

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 10:05   |   opcije


ovo su tvoje autorske fotke? možda su čak pod copyright zaštitom? ne znam kako vani autori reagiraju na krađu, možda netko zna?

Autor: profil_za_bezveze   |   31.08.2010. u 10:08   |   opcije


moja ti je mama skroz informatički nepismena...ako je nekome i ukrala slike.....nije bilo namjere iako je to ne oslobađa odgovornosti...najbolje da pošalješ obavjesti autorima, pa vidiš, možda se nešto i desi, možda i ovaj blog bude snosio kakve sankcije...ko zna...krhko je znanje......

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 10:11   |   opcije


mama, jesi sretna, imaš više od deset komentara na blogu a nisu teta nici i luda baba (kako je ti nekad kad si ljuta zoveš)......

Autor: vevega   |   31.08.2010. u 10:41   |   opcije


Dodaj komentar