Vega, kako se zove na HR ta zivotinja?
Autor: nette_sie | 31.08.2010. u 8:37 | opcije
Mislim da je ovo tuljan. Neki ga zovu i morska medvjedica, neki foka.
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 8:41 | opcije
ee ovo foka, to mi nesto kaze..ovo ostalo ne kaze mi nis...ali dobro...opet nesto naucila ;-)
Autor: nette_sie | 31.08.2010. u 8:42 | opcije
Kaj god da je, uživa u malo škrtog sunčeka :-)))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 8:53 | opcije
puj, jebem ti obraz nepostojeći! info centar, jelte... OVO JE RUMUNJSKI GEPARD, JBTE!.. I TURSKI ALIGATOR..I ODVRATNA VJEŠTICA, KOJA STAVLJA KOKOŠI BEZ GLAAAVEEE!!... aj mu sad, buci buci, 'gradjanko svijeta'.. puj ti mene živčane, puuuuuujjjjj!!!... ah... dobro jutro, dragi ljudi..:D
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:01 | opcije
koja SRECA da postoji ISKRICA...da se psihopati mogu na njoj izzivljavati i lijeciti...bar lijecnicima MANJE POSLA ;-)))))))))
Autor: nette_sie | 31.08.2010. u 9:05 | opcije
baš.
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:07 | opcije
mmmmmm_da, a da jutro počneš s mlekecom umjesto kave? Dobro ti jutro, inače :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:09 | opcije
ejla :D.. popila kavu i zeru mlijeka.. a moš sam i ja licemjerna, vrag bi ga znao.. fajtale smo se i nas dvije, par puta.. al, ovo..?! isssss..:O
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:13 | opcije
Zlopamtim tek od podneva nadalje; jutro mi je za gušte ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:16 | opcije
he he... ja, do podneva, tražim masku..:D
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:18 | opcije
dolaze mi, Simona i Konstantin(ROM), danas.. netti u čast, častit ću ih jedno noćenje... čisto da balansiram, energetsku situaciju..:D.. idem, dok se ne razljutim na samu sebe, što ću faliti tu lovu...:DD (a i, :PPPP)
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:23 | opcije
Je, i onda smo spremne za obračun točno u podne :-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:23 | opcije
Sve se vraća, sve se plaća... Pa i gušt da nekome tjeraš inat. Blago Konstantinu! ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:25 | opcije
hihihih...ovo meni nesto mirise na onu ljubomornu tetu iz hercegovine, koja voli Marnija :-P
Autor: nette_sie | 31.08.2010. u 9:28 | opcije
a, fak... treći, vajk ćari ;).. nebitno.. btw.. vidi mu srca, gore.. a u srcu, ljuto pašče.. ima pravo ova.. zrela za terapiju..:)
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:29 | opcije
:O.. o, dio mio!?!..:DD.. blago se tebi, bezglava kokoši.. da me prošlo..
Autor: mmmmmm_da | 31.08.2010. u 9:31 | opcije
Ajde Babo ne pretjeruj visena i prestani divanit gluposti...masala! ;-)
Autor: nette_sie | 31.08.2010. u 9:36 | opcije
u ovoj kotlini magla do tjemena. morat ćem minjat kotlinu za kotao
Autor: Philippe_de_Mala | 31.08.2010. u 9:37 | opcije
Hehe, ove dvije se uzrujavaju, a meni marned roštiljao na moru ;-)) (Imali smo face baš kak ova foka na slici!)
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:46 | opcije
ti bokca kaj vas jema sega vega
Autor: Philippe_de_Mala | 31.08.2010. u 9:49 | opcije
Ma vidim, ja, Elvis i Kim Il Sung možemo istodobno biti na više mjesta ;-))
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 9:52 | opcije
lipi morski cuovik....
Autor: vevega | 31.08.2010. u 9:53 | opcije
o mama...ovo je tvoj profil....vidiš, kako isti ukus imamo.....ne pada jabuka daleko od stabla.....
Autor: vevega | 31.08.2010. u 9:57 | opcije
Nemam cajta za isprdke, sorry. I ne volim loše imitatore :-((
Autor: vegavega8 | 31.08.2010. u 10:01 | opcije
mama, bolje piši šta voliš...manje je za pisat...a djeca se uvik moraju ugledat na roditelje.....i ja ću jednog dana...bit debela...lajava...nevoljena....i blog će mi biti smisao života....
Autor: vevega | 31.08.2010. u 10:04 | opcije
baš kao i ti.....
Autor: vevega | 31.08.2010. u 10:05 | opcije
ovo su tvoje autorske fotke? možda su čak pod copyright zaštitom? ne znam kako vani autori reagiraju na krađu, možda netko zna?
Autor: profil_za_bezveze | 31.08.2010. u 10:08 | opcije
moja ti je mama skroz informatički nepismena...ako je nekome i ukrala slike.....nije bilo namjere iako je to ne oslobađa odgovornosti...najbolje da pošalješ obavjesti autorima, pa vidiš, možda se nešto i desi, možda i ovaj blog bude snosio kakve sankcije...ko zna...krhko je znanje......
Autor: vevega | 31.08.2010. u 10:11 | opcije
mama, jesi sretna, imaš više od deset komentara na blogu a nisu teta nici i luda baba (kako je ti nekad kad si ljuta zoveš)......
Autor: vevega | 31.08.2010. u 10:41 | opcije