LJUBITELJ

31.08.2010. u 22:08   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

A ovo je majmunska obrada ,hahahahaha

Autor: keruan   |   31.08.2010. u 22:09   |   opcije


Ukuse ne treba komentirati, jel' tak, kero ;-))

Autor: vegavega8   |   31.08.2010. u 22:10   |   opcije


ah ti dj sjikaji.........

Autor: kjeten   |   31.08.2010. u 22:14   |   opcije


A tako nekako ,samo mi se čini da je trebalo biti obratno,hahahaha

Autor: keruan   |   31.08.2010. u 22:15   |   opcije


vega, jesi li ti "analni karakter"?
Mislim da si zastala u toj fazi, bez ljutnje...:))))

Autor: eternis   |   31.08.2010. u 22:15   |   opcije


..čovik je temeljit..i do guše u..poslu..;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   31.08.2010. u 22:16   |   opcije


:D

Autor: nicci   |   31.08.2010. u 22:23   |   opcije


Dodaj komentar