eno nam bacaju kikiriki! jeeeaaaaahhhh! :D
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 7:59 | opcije
Pa da - jer nisu ni škrtice :-))
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:02 | opcije
ne volim, zoo vrtove, cirkuse.. a, oko botaničkih se još dvoumim... brrr..
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 8:05 | opcije
Cirkusi - užas, zoo - isto užas, ali tu i tamo odem jerbo mi je to jedina prilika vidjeti neke zvijeri izbliza; botanički - može kad je vruće, ili u proljeće, kad je puno mirisa. Ali nema do divljine!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:11 | opcije
ja mrzim sve vrtove. neki dan sam s mojom odvažnom gerilskom skupinom oslobodio tri pelargonije iz uzništva lončanica u prigradskom vrtu. Pustili smo ih na slobodu nasred autoputa i moram priznati da se svakom od hrabrih gerilaca iskrala po suza dok smo zamišljali kako sretno i nesputano galopiraju kroz jesenji sumrak u skladu sa svojom istinskom prirodom.
Autor: pike_TS | 02.09.2010. u 8:16 | opcije
to su gospoda sabornici iz ličko senjske županije..samo koji je Milinović..?
Autor: habucibe | 02.09.2010. u 8:19 | opcije
mrzim grube intervencije u prirodi.. ono.. baš mrzim. ee.. stavi me lik na ignore, jer ne volim kad me netko zove curice..:O.. "Oš, LOPATO, da te zovem?!!" :D.. ja mu napišem nešto, ka.. 'Fukoovo klatno u ponašanju' i ti fazoni, pa smajlići, pa.. ono, ignore! :D.. dan je počeo, drastičnim širenjem iskustava..
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 8:21 | opcije
he he.. vid', pajkija prvoborca.. kaj je kaj?!?.. kome ti psuješ majku licemjernu, a? AAAA??!
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 8:25 | opcije
Habi, jest da su fino potkoženi, ali zar bi sabornici mogli izgledati ovako simpatično? I dijeliti s nekim? Ha? Ajd razmisli malo!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:26 | opcije
Ajd, dobro, Pike, bar se eksplozivom niste omotali kao onaj u Discovery Channelu ;-))
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:27 | opcije
ja ne psujem, prosil bi fino. ja sam iz fine familije. :D
Autor: pike_TS | 02.09.2010. u 8:27 | opcije
Mmmmmmm_da, baš sam jučer zaključila da bi svu školsku djecu trebalo upisati na Iskru, za praksu: jerbo, nema znanja do iskustvenog!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:28 | opcije
pa i oni su međedi, izgledaju ljupko dok ne pričaju i rade gluposti..ljupskost nema veze sa inteligencijom, i ovim međedima moš pokušavat nešto objašnjavat..ali ovi su ipak umiljati..
Autor: habucibe | 02.09.2010. u 8:30 | opcije
Ne slažem se, habi, meni glupost nikad nije izgledala dražesno... Ali, ti zapravo oš reći da naši sabornici nisu glupi? E, to je onda neš drugo!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:32 | opcije
šta ti je, di ću vređat spodobe koje smo mi sami izabrali, pa time bih vređao nas..
Autor: habucibe | 02.09.2010. u 8:33 | opcije
:DD.. (tajac).... ovaj- 'poštena žena'.. ova-....'poštena perverznjakuša'...;P
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 8:33 | opcije
Poštenje ima puno oblika, mmmmmmm_da: jesi čula za poštenje među lopovima?
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:35 | opcije
Je, habi, a mi smo tak jedno predivno biračko tijelo, zar ne? ;-))))
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:36 | opcije
(Ispraznio mi se miš od brisanja retarda... moram ga napuniti. Do brisanja!)
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 8:42 | opcije
prekrasni smo, takvo biračko tijelo nema nitko..zato je drugima tako loše, jer nemaju nas..
Autor: habucibe | 02.09.2010. u 8:42 | opcije
he he.. AJD' SVI U KAVEZE!... DOŠ'O, ČUVAR! :)
Autor: mmmmmm_da | 02.09.2010. u 9:01 | opcije