eno nam bacaju kikiriki! jeeeaaaaahhhh! :D

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 7:59   |   opcije


Pa da - jer nisu ni škrtice :-))

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:02   |   opcije


ne volim, zoo vrtove, cirkuse.. a, oko botaničkih se još dvoumim... brrr..

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 8:05   |   opcije


Cirkusi - užas, zoo - isto užas, ali tu i tamo odem jerbo mi je to jedina prilika vidjeti neke zvijeri izbliza; botanički - može kad je vruće, ili u proljeće, kad je puno mirisa. Ali nema do divljine!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:11   |   opcije


ja mrzim sve vrtove. neki dan sam s mojom odvažnom gerilskom skupinom oslobodio tri pelargonije iz uzništva lončanica u prigradskom vrtu. Pustili smo ih na slobodu nasred autoputa i moram priznati da se svakom od hrabrih gerilaca iskrala po suza dok smo zamišljali kako sretno i nesputano galopiraju kroz jesenji sumrak u skladu sa svojom istinskom prirodom.

Autor: pike_TS   |   02.09.2010. u 8:16   |   opcije


to su gospoda sabornici iz ličko senjske županije..samo koji je Milinović..?

Autor: habucibe   |   02.09.2010. u 8:19   |   opcije


mrzim grube intervencije u prirodi.. ono.. baš mrzim. ee.. stavi me lik na ignore, jer ne volim kad me netko zove curice..:O.. "Oš, LOPATO, da te zovem?!!" :D.. ja mu napišem nešto, ka.. 'Fukoovo klatno u ponašanju' i ti fazoni, pa smajlići, pa.. ono, ignore! :D.. dan je počeo, drastičnim širenjem iskustava..

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 8:21   |   opcije


he he.. vid', pajkija prvoborca.. kaj je kaj?!?.. kome ti psuješ majku licemjernu, a? AAAA??!

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 8:25   |   opcije


Habi, jest da su fino potkoženi, ali zar bi sabornici mogli izgledati ovako simpatično? I dijeliti s nekim? Ha? Ajd razmisli malo!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:26   |   opcije


Ajd, dobro, Pike, bar se eksplozivom niste omotali kao onaj u Discovery Channelu ;-))

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:27   |   opcije


ja ne psujem, prosil bi fino. ja sam iz fine familije. :D

Autor: pike_TS   |   02.09.2010. u 8:27   |   opcije


Mmmmmmm_da, baš sam jučer zaključila da bi svu školsku djecu trebalo upisati na Iskru, za praksu: jerbo, nema znanja do iskustvenog!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:28   |   opcije


pa i oni su međedi, izgledaju ljupko dok ne pričaju i rade gluposti..ljupskost nema veze sa inteligencijom, i ovim međedima moš pokušavat nešto objašnjavat..ali ovi su ipak umiljati..

Autor: habucibe   |   02.09.2010. u 8:30   |   opcije


Ne slažem se, habi, meni glupost nikad nije izgledala dražesno... Ali, ti zapravo oš reći da naši sabornici nisu glupi? E, to je onda neš drugo!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:32   |   opcije


šta ti je, di ću vređat spodobe koje smo mi sami izabrali, pa time bih vređao nas..

Autor: habucibe   |   02.09.2010. u 8:33   |   opcije


:DD.. (tajac).... ovaj- 'poštena žena'.. ova-....'poštena perverznjakuša'...;P

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 8:33   |   opcije


Poštenje ima puno oblika, mmmmmmm_da: jesi čula za poštenje među lopovima?

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:35   |   opcije


Je, habi, a mi smo tak jedno predivno biračko tijelo, zar ne? ;-))))

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:36   |   opcije


(Ispraznio mi se miš od brisanja retarda... moram ga napuniti. Do brisanja!)

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 8:42   |   opcije


prekrasni smo, takvo biračko tijelo nema nitko..zato je drugima tako loše, jer nemaju nas..

Autor: habucibe   |   02.09.2010. u 8:42   |   opcije


he he.. AJD' SVI U KAVEZE!... DOŠ'O, ČUVAR! :)

Autor: mmmmmm_da   |   02.09.2010. u 9:01   |   opcije


Dodaj komentar