SAD ĆE VIJESTI

02.09.2010. u 22:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dekintijan sam.......udajna vjest....

Autor: kjeten   |   02.09.2010. u 22:24   |   opcije


Uf, ti odmah pesimistično... Ajmo nešto veselije, npr. vratila nam se Juicy - to na naslovnicu!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:29   |   opcije


Zatim, crna_boocka je pocrnila...

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:31   |   opcije


A ja sam pobijelila :-((

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:31   |   opcije


kjeten je dekintijan.....pa si čuja????

Autor: kjeten   |   02.09.2010. u 22:32   |   opcije


Ma jesam, aji ne vojim započinjati emisiju lošim vijestima. Uostajom, kaj će ti kinta?

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:37   |   opcije


pa tjeba mi da se ne osećam ko goj........

Autor: kjeten   |   02.09.2010. u 22:39   |   opcije


Pa nemoj se pjati i nemaš pjobjem! A za kjopu kod mame ;-))

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:41   |   opcije


E, da, imamo još 110 kuna u našoj banci!

Autor: vegavega8   |   02.09.2010. u 22:42   |   opcije


UH.FAJA TI VEGA....IDEM BJZO DO STAJE DA MI POSUDI KOJU KUNU......

Autor: kjeten   |   02.09.2010. u 22:45   |   opcije


Dodaj komentar