dekintijan sam.......udajna vjest....
Autor: kjeten | 02.09.2010. u 22:24 | opcije
Uf, ti odmah pesimistično... Ajmo nešto veselije, npr. vratila nam se Juicy - to na naslovnicu!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:29 | opcije
Zatim, crna_boocka je pocrnila...
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:31 | opcije
A ja sam pobijelila :-((
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:31 | opcije
kjeten je dekintijan.....pa si čuja????
Autor: kjeten | 02.09.2010. u 22:32 | opcije
Ma jesam, aji ne vojim započinjati emisiju lošim vijestima. Uostajom, kaj će ti kinta?
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:37 | opcije
pa tjeba mi da se ne osećam ko goj........
Autor: kjeten | 02.09.2010. u 22:39 | opcije
Pa nemoj se pjati i nemaš pjobjem! A za kjopu kod mame ;-))
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:41 | opcije
E, da, imamo još 110 kuna u našoj banci!
Autor: vegavega8 | 02.09.2010. u 22:42 | opcije
UH.FAJA TI VEGA....IDEM BJZO DO STAJE DA MI POSUDI KOJU KUNU......
Autor: kjeten | 02.09.2010. u 22:45 | opcije