POGLED S VISOKA

03.09.2010. u 8:22   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

koja njuška,,hehehehehe

Autor: marned   |   03.09.2010. u 8:32   |   opcije


Usnice za poljupce ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 8:33   |   opcije


navali onda vega :))))

Autor: ajsanela   |   03.09.2010. u 9:08   |   opcije


Već jesam, ajsanela, cmačem gdje stignem! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 9:13   |   opcije


Preslatka je.

Autor: NordicMyst   |   03.09.2010. u 9:13   |   opcije


dobro za tebe :))
samo ti uživaj :))
narod kaže svakoj ludi njeno veselje :))

Autor: ajsanela   |   03.09.2010. u 9:20   |   opcije


Pa bolje luda od poljubaca nego od batina, jel' tak?

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 9:22   |   opcije


jel može žirafa da povrati hranu?? jel postoji neka vrsta bulimije kod životinja???.. hbte.. žaba, izbaci želudac, iscipelari ga nogama i opet proguta, kaže mreža..:O... a žirafa?

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 9:25   |   opcije


Mmmmmmm_da, dobro ti jutro! Žgaravica?

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 9:35   |   opcije


ne. radoznalost. :)

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 9:44   |   opcije


Hmmmm... Ne bih ti znala odgovoriti... I sama se pitam kako to izgleda kad žirafi zapne knedla u grlu?

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 9:49   |   opcije


:DD.. sjeti me.. neki dan, skoro se udavila medom..:D.. aaa trčanja u krug je bilo... aaa skakanja..! bem ti.."slatka smrt", rekoh.. ljudi, jedite med oprezno, posebno ako ste sami doma..

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 9:53   |   opcije


U nekom filmu sam vidjela da se treba baciti na rub naslona stolice - onak, ošit o naslon, možda slomiš koje rebro, ali pljucneš višak.

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 10:04   |   opcije


a je.. nešto ko.. Hamlišov.. Hemliš il kakogod zahvat.. ne pali, kod meda. med je, gle čuda, ufakane konzistencije..:D.. ono, nije da sam probala..

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 10:12   |   opcije


Heimlichov. Ja sam ga jednom izvela na mački - fakat djeluje!

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 10:19   |   opcije


šta? tukla si stolicu, mačkom?!? :D

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 10:22   |   opcije


Ma daj! Okrenula sam macana naglavačke i prignječila mu ošit i da vidiš kak je pljucnuo to kaj ga je zagrcnulo, micu-lakomicu jednu.

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 10:29   |   opcije


:D.. slika, br.1.. Tetovo, spavaća soba, moje svekrve.. ja, držim svoju kćer skoro naglavačke, sa šakom na ošitu i školski stručno, lupam izmedju lopatica.. slika, br.2.. moja svekrva, viče, koliko je grlo nosiii..:"So prs', vo g'zot! So prs! Brgo brgo!!" :D

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 10:34   |   opcije


Slike su rječite, ali za onih par riječi bi mi ipak trebao prijevod :-))

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 10:40   |   opcije


he he.. kad se beba guši- treba joj gurnuti prst u guzu. ccccc..ne pitaj, ni-šta..!.. ostalo im od Turaka, valjda..:)

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 10:46   |   opcije


O jesemti - ne smijem ni početi zamišljati kauzalni niz ugode/neugode i budućeg seksa makedonskih beba...

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 10:49   |   opcije


:D.."Utjecaj tradicionalnih vještina, na političku situaciju u Makedoniji, odnose sa susjedima i sklonost jednostavnom i logičnom ponašanju, najbolje se vidi iz naziva stranaka- VMRODPMNE......".:O.. ma, divni su.. majkemi.. topli, topli...NE tako!.:). topao narod, definitivno..

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 10:57   |   opcije


Jesu. I dobro kuhaju :-)))

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 11:00   |   opcije


da. al nemaju more.. stoga.. mah mah ;P

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 11:04   |   opcije


Ma to je tek dobro: dođu na naše pa nam kuhaju (tako sam i skužila da to rade dobro, jednom sam dio godišnjeg provela u susjedstvu jedne veeeeliiiikeeee makedonske obitelji).

Autor: vegavega8   |   03.09.2010. u 11:05   |   opcije


'A mori Zore, ti li si toa?!' ;)

Autor: mmmmmm_da   |   03.09.2010. u 11:12   |   opcije


Dodaj komentar