koja njuška,,hehehehehe
Autor: marned | 03.09.2010. u 8:32 | opcije
Usnice za poljupce ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 8:33 | opcije
navali onda vega :))))
Autor: ajsanela | 03.09.2010. u 9:08 | opcije
Već jesam, ajsanela, cmačem gdje stignem! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 9:13 | opcije
Preslatka je.
Autor: NordicMyst | 03.09.2010. u 9:13 | opcije
dobro za tebe :))
samo ti uživaj :))
narod kaže svakoj ludi njeno veselje :))
Autor: ajsanela | 03.09.2010. u 9:20 | opcije
Pa bolje luda od poljubaca nego od batina, jel' tak?
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 9:22 | opcije
jel može žirafa da povrati hranu?? jel postoji neka vrsta bulimije kod životinja???.. hbte.. žaba, izbaci želudac, iscipelari ga nogama i opet proguta, kaže mreža..:O... a žirafa?
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 9:25 | opcije
Mmmmmmm_da, dobro ti jutro! Žgaravica?
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 9:35 | opcije
ne. radoznalost. :)
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 9:44 | opcije
Hmmmm... Ne bih ti znala odgovoriti... I sama se pitam kako to izgleda kad žirafi zapne knedla u grlu?
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 9:49 | opcije
:DD.. sjeti me.. neki dan, skoro se udavila medom..:D.. aaa trčanja u krug je bilo... aaa skakanja..! bem ti.."slatka smrt", rekoh.. ljudi, jedite med oprezno, posebno ako ste sami doma..
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 9:53 | opcije
U nekom filmu sam vidjela da se treba baciti na rub naslona stolice - onak, ošit o naslon, možda slomiš koje rebro, ali pljucneš višak.
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 10:04 | opcije
a je.. nešto ko.. Hamlišov.. Hemliš il kakogod zahvat.. ne pali, kod meda. med je, gle čuda, ufakane konzistencije..:D.. ono, nije da sam probala..
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 10:12 | opcije
Heimlichov. Ja sam ga jednom izvela na mački - fakat djeluje!
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 10:19 | opcije
šta? tukla si stolicu, mačkom?!? :D
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 10:22 | opcije
Ma daj! Okrenula sam macana naglavačke i prignječila mu ošit i da vidiš kak je pljucnuo to kaj ga je zagrcnulo, micu-lakomicu jednu.
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 10:29 | opcije
:D.. slika, br.1.. Tetovo, spavaća soba, moje svekrve.. ja, držim svoju kćer skoro naglavačke, sa šakom na ošitu i školski stručno, lupam izmedju lopatica.. slika, br.2.. moja svekrva, viče, koliko je grlo nosiii..:"So prs', vo g'zot! So prs! Brgo brgo!!" :D
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 10:34 | opcije
Slike su rječite, ali za onih par riječi bi mi ipak trebao prijevod :-))
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 10:40 | opcije
he he.. kad se beba guši- treba joj gurnuti prst u guzu. ccccc..ne pitaj, ni-šta..!.. ostalo im od Turaka, valjda..:)
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 10:46 | opcije
O jesemti - ne smijem ni početi zamišljati kauzalni niz ugode/neugode i budućeg seksa makedonskih beba...
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 10:49 | opcije
:D.."Utjecaj tradicionalnih vještina, na političku situaciju u Makedoniji, odnose sa susjedima i sklonost jednostavnom i logičnom ponašanju, najbolje se vidi iz naziva stranaka- VMRODPMNE......".:O.. ma, divni su.. majkemi.. topli, topli...NE tako!.:). topao narod, definitivno..
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 10:57 | opcije
Jesu. I dobro kuhaju :-)))
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 11:00 | opcije
da. al nemaju more.. stoga.. mah mah ;P
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 11:04 | opcije
Ma to je tek dobro: dođu na naše pa nam kuhaju (tako sam i skužila da to rade dobro, jednom sam dio godišnjeg provela u susjedstvu jedne veeeeliiiikeeee makedonske obitelji).
Autor: vegavega8 | 03.09.2010. u 11:05 | opcije
'A mori Zore, ti li si toa?!' ;)
Autor: mmmmmm_da | 03.09.2010. u 11:12 | opcije