jack russel i tigar

Autor: prcatelj   |   04.09.2010. u 8:59   |   opcije


Ili tigrica.

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:02   |   opcije


sudeći po šapi, muško je

Autor: prcatelj   |   04.09.2010. u 9:04   |   opcije


Ma nije ti točna ona da po veličini šake znaš što je u gaćama... Ni za ljude, a valjda ni za mačke.

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:11   |   opcije


zato po dužini jezičine znaš dobro

Autor: prcatelj   |   04.09.2010. u 9:12   |   opcije


Jock, ne znaš po jezičini, nego po broju riječi koje zna oblikovati ;-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:13   |   opcije


postoje riječi i siktanje, treba znati razlikovati

Autor: prcatelj   |   04.09.2010. u 9:14   |   opcije


Aha... I lajanje, režanje, frktanje, mijaukanje, kukurijekanje... Treba učiti strane jezike ;-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:21   |   opcije


I roktanje. Rock me baby!

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 9:23   |   opcije


if yu rok maj kok aj vatjusi yor pusi.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 9:24   |   opcije


Kissssssssssssssss me firssssssssssssst!

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:28   |   opcije


Jel' ravno u dupe?

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 9:34   |   opcije


Kreeeeeniiii od kra kra Krakovaaa.

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:37   |   opcije


Kad ja volem drugom stranom. Ko Jablan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 9:39   |   opcije


A ti s visoka gukni a onda dobro pukni :-))

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:46   |   opcije


Pištolj mali pa neće da pali.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 9:47   |   opcije


Onda bar palucni jezikom.

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 9:56   |   opcije


To mi ide najbolje. Palucam jezikom po pupku. S unutarnje strane.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 10:01   |   opcije


Viš kak treba znati služiti se jezikom!

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 10:03   |   opcije


...i služiti narodu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   04.09.2010. u 10:10   |   opcije


...za doručak.

Autor: vegavega8   |   04.09.2010. u 10:18   |   opcije


Dodaj komentar