U BOLJI ŽIVOT

05.09.2010. u 8:52   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

al polako,,

Autor: marned   |   05.09.2010. u 8:58   |   opcije


Glavno da je ponio dragocjenosti.

Autor: vegavega8   |   05.09.2010. u 9:00   |   opcije


bolji ili ne, i dalje će to biti samo...pasji život..Ni heavy horse neće ga izvući iz te sudbine...

Autor: eternis   |   05.09.2010. u 9:02   |   opcije


Još nisam srela psa koji je poželio biti nešto drugo; stoga, još nisam upoznala nesretno pseto.

Autor: vegavega8   |   05.09.2010. u 9:06   |   opcije


sintagma pasji život odnosi se valjda na ljude..Mislio sam da je ova slička metafora, ali sam se prevario..Je tak je kak veliš: nema nesretnog cucka, postoje samo ljudi koji žive pasjim životom, a nesretni su zato što su popušili nadu o promjeni i potencijalnosti. Cucak i nema nadu valjda, nije mu genetski ugrađena.

Autor: eternis   |   05.09.2010. u 9:12   |   opcije


Grdno se varaš: cucki su itekako puni nade. Razlika je u tome što su oni optimisti i uvijek se nadaju nećem dobrom. A nisu ni zlopamtila.

Autor: vegavega8   |   05.09.2010. u 9:20   |   opcije


imaš praf, pesi tak djeluju na mene da želim bit ne udomiteljica već da mene netko...prisvoji!

Autor: menibezmene   |   05.09.2010. u 9:39   |   opcije


*nečem

Autor: vegavega8   |   05.09.2010. u 9:48   |   opcije


Dodaj komentar