al polako,,
Autor: marned | 05.09.2010. u 8:58 | opcije
Glavno da je ponio dragocjenosti.
Autor: vegavega8 | 05.09.2010. u 9:00 | opcije
bolji ili ne, i dalje će to biti samo...pasji život..Ni heavy horse neće ga izvući iz te sudbine...
Autor: eternis | 05.09.2010. u 9:02 | opcije
Još nisam srela psa koji je poželio biti nešto drugo; stoga, još nisam upoznala nesretno pseto.
Autor: vegavega8 | 05.09.2010. u 9:06 | opcije
sintagma pasji život odnosi se valjda na ljude..Mislio sam da je ova slička metafora, ali sam se prevario..Je tak je kak veliš: nema nesretnog cucka, postoje samo ljudi koji žive pasjim životom, a nesretni su zato što su popušili nadu o promjeni i potencijalnosti. Cucak i nema nadu valjda, nije mu genetski ugrađena.
Autor: eternis | 05.09.2010. u 9:12 | opcije
Grdno se varaš: cucki su itekako puni nade. Razlika je u tome što su oni optimisti i uvijek se nadaju nećem dobrom. A nisu ni zlopamtila.
Autor: vegavega8 | 05.09.2010. u 9:20 | opcije
imaš praf, pesi tak djeluju na mene da želim bit ne udomiteljica već da mene netko...prisvoji!
Autor: menibezmene | 05.09.2010. u 9:39 | opcije
*nečem
Autor: vegavega8 | 05.09.2010. u 9:48 | opcije