APEL: Pod hitno pustit curu iz Bugojna na slobodu i još, po mogućnosti dovesti je na blog.
Autor: crnooki37 | 06.09.2010. u 23:24 | opcije
Ako ti to izmami ovakav izraz na lice - svakako!
Autor: vegavega8 | 06.09.2010. u 23:25 | opcije
To je ona mala što je na youtube snimci, štence u rijeku bacala.
Autor: crnooki37 | 06.09.2010. u 23:28 | opcije
Aha, nisam u tijeku. No, onda predlažem nešto drugo što bi ti moglo izmamiti ovakav izraz na lice :-))
Autor: vegavega8 | 06.09.2010. u 23:30 | opcije
a ko???ja sam samo umojan.......
Autor: kjeten | 06.09.2010. u 23:37 | opcije
Nije votka rakija, mada noćas udara...
Autor: Zarobljenik | 06.09.2010. u 23:44 | opcije
Sve je dobro dok ne radi čakija :-))
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 0:06 | opcije
hihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Autor: barazbistre- | 07.09.2010. u 0:41 | opcije
Ista moja yorkširka...znam taj izraz,taj pogled...u bolnom nedostatku kad nije kod mene,hvala na ovoj slici Vega.
Autor: Konchita | 07.09.2010. u 7:08 | opcije