ZADOVOLJENI

06.09.2010. u 23:22   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

APEL: Pod hitno pustit curu iz Bugojna na slobodu i još, po mogućnosti dovesti je na blog.

Autor: crnooki37   |   06.09.2010. u 23:24   |   opcije


Ako ti to izmami ovakav izraz na lice - svakako!

Autor: vegavega8   |   06.09.2010. u 23:25   |   opcije


To je ona mala što je na youtube snimci, štence u rijeku bacala.

Autor: crnooki37   |   06.09.2010. u 23:28   |   opcije


Aha, nisam u tijeku. No, onda predlažem nešto drugo što bi ti moglo izmamiti ovakav izraz na lice :-))

Autor: vegavega8   |   06.09.2010. u 23:30   |   opcije


a ko???ja sam samo umojan.......

Autor: kjeten   |   06.09.2010. u 23:37   |   opcije


Nije votka rakija, mada noćas udara...

Autor: Zarobljenik   |   06.09.2010. u 23:44   |   opcije


Sve je dobro dok ne radi čakija :-))

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 0:06   |   opcije


hihihihihihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Autor: barazbistre-   |   07.09.2010. u 0:41   |   opcije


Ista moja yorkširka...znam taj izraz,taj pogled...u bolnom nedostatku kad nije kod mene,hvala na ovoj slici Vega.

Autor: Konchita   |   07.09.2010. u 7:08   |   opcije


Dodaj komentar