POZER

07.09.2010. u 22:54   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Nije pozer koji zna...jel'

Autor: Lokussssssss   |   07.09.2010. u 22:56   |   opcije


Pa zna on, ali malo se i namjestio... a treba i to znati, jel' ;-))

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 22:57   |   opcije


Kurac lutko! Frajer leži a pička je izmislila foto šop...jel'

Autor: Lokussssssss   |   07.09.2010. u 23:03   |   opcije


nosi si ga doma :))

Autor: TeeJay   |   07.09.2010. u 23:04   |   opcije


a ko ga natejava,,,,,,,?

Autor: kjeten   |   07.09.2010. u 23:07   |   opcije


Ma ležao ili skakao, bit je u tome što NAMIGUJE!

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:07   |   opcije


on se samo pravi da ga netko tjera :))

Autor: TeeJay   |   07.09.2010. u 23:08   |   opcije


TJ, zanš da bih, pa tko bi odolio takvom namigatoru??? Samo, mislim da bi šaponji herc zakazao :-((

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:08   |   opcije


...zanimljivo je to natjecanje...preponskog...lajanja..;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   07.09.2010. u 23:08   |   opcije


Seksuajni nagon, kjele! Viš ga kak se pjoducija, kao i ti onda kad si skakao pjed onim mjadim komadima :-))))

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:09   |   opcije


ne na mi gu oooo jeeee! To on sanjivo ga žmirka! Trenutak je tek sadržaj priče...jel'

Autor: Lokussssssss   |   07.09.2010. u 23:10   |   opcije


Je, možda nije sve u preponama, ali su prepone jako bitne, blowin ;-))

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:10   |   opcije


Ma daj, lokuščino, sav se upiljio u neke tam kuje! Pa sanjao ne sanjao, opet dođemo na isto, jel'!

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:12   |   opcije


sigujno bu i on sjabaj kojeno.......baš mi ga žaj......

Autor: kjeten   |   07.09.2010. u 23:13   |   opcije


a trenutak poslije tog buljenja u neku zgodnu mačku...pardon, kuju, razljepi se preko te prepone ko pseto pozersko!

Autor: stupid7   |   07.09.2010. u 23:13   |   opcije


laku noć :)

Autor: TeeJay   |   07.09.2010. u 23:18   |   opcije


Ma joj, kak ste zločesti, siroto pseto! Uopće ne znate cijeniti trud! (Istinabog, nisu te prečke neznamkak visoko, ali ipak...)

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:19   |   opcije


ja uvijek predviđam moguće negativne posljedice...

Autor: stupid7   |   07.09.2010. u 23:20   |   opcije


Pa, čuj, stupid, ak se od toga više veseliš kad izostanu, supač! Ali meni to pokvari veselicu :-((

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:21   |   opcije


volim bit spremna za ono najgore

Autor: stupid7   |   07.09.2010. u 23:23   |   opcije


sad se sjetih ko se isto tako pozirao ;)

Autor: SLATKI-   |   07.09.2010. u 23:24   |   opcije


oduševila me slička od sinoć,koja faca...laku noć i pozz svima

Autor: iskra19   |   07.09.2010. u 23:27   |   opcije


oduševila me slička od sinoć,koja faca...laku noć i pozz svima

Autor: iskra19   |   07.09.2010. u 23:27   |   opcije


A ja za ono najbolje :-)) Tko je još tak pozirao, slatki?

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:27   |   opcije


bem ti starost,miš me hebe:)))

Autor: iskra19   |   07.09.2010. u 23:28   |   opcije


Bok, iskra, si se došla pohvaliti hebačem, ha? ;-)))))))

Autor: vegavega8   |   07.09.2010. u 23:30   |   opcije


Svejedno će one znati da je nitko i ništa, posljednji uhljub s Koševa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   07.09.2010. u 23:47   |   opcije


Dodaj komentar