Nije pozer koji zna...jel'
Autor: Lokussssssss | 07.09.2010. u 22:56 | opcije
Pa zna on, ali malo se i namjestio... a treba i to znati, jel' ;-))
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 22:57 | opcije
Kurac lutko! Frajer leži a pička je izmislila foto šop...jel'
Autor: Lokussssssss | 07.09.2010. u 23:03 | opcije
nosi si ga doma :))
Autor: TeeJay | 07.09.2010. u 23:04 | opcije
a ko ga natejava,,,,,,,?
Autor: kjeten | 07.09.2010. u 23:07 | opcije
Ma ležao ili skakao, bit je u tome što NAMIGUJE!
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:07 | opcije
on se samo pravi da ga netko tjera :))
Autor: TeeJay | 07.09.2010. u 23:08 | opcije
TJ, zanš da bih, pa tko bi odolio takvom namigatoru??? Samo, mislim da bi šaponji herc zakazao :-((
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:08 | opcije
...zanimljivo je to natjecanje...preponskog...lajanja..;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 07.09.2010. u 23:08 | opcije
Seksuajni nagon, kjele! Viš ga kak se pjoducija, kao i ti onda kad si skakao pjed onim mjadim komadima :-))))
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:09 | opcije
ne na mi gu oooo jeeee! To on sanjivo ga žmirka! Trenutak je tek sadržaj priče...jel'
Autor: Lokussssssss | 07.09.2010. u 23:10 | opcije
Je, možda nije sve u preponama, ali su prepone jako bitne, blowin ;-))
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:10 | opcije
Ma daj, lokuščino, sav se upiljio u neke tam kuje! Pa sanjao ne sanjao, opet dođemo na isto, jel'!
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:12 | opcije
sigujno bu i on sjabaj kojeno.......baš mi ga žaj......
Autor: kjeten | 07.09.2010. u 23:13 | opcije
a trenutak poslije tog buljenja u neku zgodnu mačku...pardon, kuju, razljepi se preko te prepone ko pseto pozersko!
Autor: stupid7 | 07.09.2010. u 23:13 | opcije
laku noć :)
Autor: TeeJay | 07.09.2010. u 23:18 | opcije
Ma joj, kak ste zločesti, siroto pseto! Uopće ne znate cijeniti trud! (Istinabog, nisu te prečke neznamkak visoko, ali ipak...)
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:19 | opcije
ja uvijek predviđam moguće negativne posljedice...
Autor: stupid7 | 07.09.2010. u 23:20 | opcije
Pa, čuj, stupid, ak se od toga više veseliš kad izostanu, supač! Ali meni to pokvari veselicu :-((
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:21 | opcije
volim bit spremna za ono najgore
Autor: stupid7 | 07.09.2010. u 23:23 | opcije
sad se sjetih ko se isto tako pozirao ;)
Autor: SLATKI- | 07.09.2010. u 23:24 | opcije
oduševila me slička od sinoć,koja faca...laku noć i pozz svima
Autor: iskra19 | 07.09.2010. u 23:27 | opcije
oduševila me slička od sinoć,koja faca...laku noć i pozz svima
Autor: iskra19 | 07.09.2010. u 23:27 | opcije
A ja za ono najbolje :-)) Tko je još tak pozirao, slatki?
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:27 | opcije
bem ti starost,miš me hebe:)))
Autor: iskra19 | 07.09.2010. u 23:28 | opcije
Bok, iskra, si se došla pohvaliti hebačem, ha? ;-)))))))
Autor: vegavega8 | 07.09.2010. u 23:30 | opcije
Svejedno će one znati da je nitko i ništa, posljednji uhljub s Koševa.
Autor: dudhaimurvimorus | 07.09.2010. u 23:47 | opcije