hehe...iz mačje perspektive...i izgleda da joj paše
Autor: pa_huljica | 08.09.2010. u 9:03 | opcije
Još nisam vidjela mačku koja bi radila nešto što joj ne paše :-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:06 | opcije
izgleda da je odlučila pokriti nešto:)))
Autor: planet-azra | 08.09.2010. u 9:08 | opcije
tak se i ja osječam.....neznam di mi je kaj..............
Autor: kjeten | 08.09.2010. u 9:09 | opcije
Je, Azra, to je fina mica :-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:15 | opcije
Bjavo, kjele, tak si dobjo jazgiban?!
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:15 | opcije
i pametna .zna gdje je najtoplije:))
Autor: planet-azra | 08.09.2010. u 9:16 | opcije
Jutarnje asane :))
Autor: Zarobljenik | 08.09.2010. u 9:16 | opcije
Štošta se da naučiti od mica-maca... a negdje sam pročitala da bi čovjek bio daleko učinkovitiji kad bi imao (samo) mačji mozak umjesto ovog čuda koje nam crpi 90% unesene energije!
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:23 | opcije
da smo ko mačke,imali bi sex bar jednom godišnje.ovako.....:((
Autor: planet-azra | 08.09.2010. u 9:34 | opcije
Ma kakvi, Azra, prošla su ta vremena! Sad najmanje tri puta, i to svaki put s okotom od bar 9 mačića! Mislim da bismo kolonizirali galaksiju :-)))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:39 | opcije
Kad ti skineš gaće, ff ;-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:46 | opcije
uf,tri puta godišnje bi ipak bilo prenaporno:)))
Autor: planet-azra | 08.09.2010. u 9:58 | opcije
Pih, pa kakav si ti to macan???
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 9:59 | opcije
E točno ovak i ja izgledam ujutro :P
Autor: crna_boocka | 08.09.2010. u 10:06 | opcije