DUPE-GLAVA

08.09.2010. u 9:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hehe...iz mačje perspektive...i izgleda da joj paše

Autor: pa_huljica   |   08.09.2010. u 9:03   |   opcije


Još nisam vidjela mačku koja bi radila nešto što joj ne paše :-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:06   |   opcije


izgleda da je odlučila pokriti nešto:)))

Autor: planet-azra   |   08.09.2010. u 9:08   |   opcije


tak se i ja osječam.....neznam di mi je kaj..............

Autor: kjeten   |   08.09.2010. u 9:09   |   opcije


Je, Azra, to je fina mica :-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:15   |   opcije


Bjavo, kjele, tak si dobjo jazgiban?!

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:15   |   opcije


i pametna .zna gdje je najtoplije:))

Autor: planet-azra   |   08.09.2010. u 9:16   |   opcije


Jutarnje asane :))

Autor: Zarobljenik   |   08.09.2010. u 9:16   |   opcije


Štošta se da naučiti od mica-maca... a negdje sam pročitala da bi čovjek bio daleko učinkovitiji kad bi imao (samo) mačji mozak umjesto ovog čuda koje nam crpi 90% unesene energije!

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:23   |   opcije


da smo ko mačke,imali bi sex bar jednom godišnje.ovako.....:((

Autor: planet-azra   |   08.09.2010. u 9:34   |   opcije


Ma kakvi, Azra, prošla su ta vremena! Sad najmanje tri puta, i to svaki put s okotom od bar 9 mačića! Mislim da bismo kolonizirali galaksiju :-)))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:39   |   opcije


Kad ti skineš gaće, ff ;-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:46   |   opcije


uf,tri puta godišnje bi ipak bilo prenaporno:)))

Autor: planet-azra   |   08.09.2010. u 9:58   |   opcije


Pih, pa kakav si ti to macan???

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 9:59   |   opcije


E točno ovak i ja izgledam ujutro :P

Autor: crna_boocka   |   08.09.2010. u 10:06   |   opcije


Dodaj komentar