odlična!!!

Autor: _myway55_   |   08.09.2010. u 23:01   |   opcije


..šta bi trebao da znači ovaj čuvar plaže u zimskom..periodu...zar je sava u galdovu polju...opet...narasla...;-PPP

Autor: blowin_your_mind   |   08.09.2010. u 23:02   |   opcije


Pih, što je malo blata i vode kad dođe zov prirode!

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:04   |   opcije


pravi je dasa presladak je

Autor: kike_55   |   08.09.2010. u 23:05   |   opcije


Ufff, a feromoni još bolje mirišu kad se smoče! :-)))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:08   |   opcije


obićan pas.....al ljepi....al čuvaj se kojota koji se skriva.......

Autor: kjeten   |   08.09.2010. u 23:08   |   opcije


...stiže dasa da ti krilo zatalasa :)

Autor: eternis   |   08.09.2010. u 23:10   |   opcije


Ma, avlijaneri su zakon! Zdrava krv :-)))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:12   |   opcije


Hm, eternisu, nadam se da ovaj trk nije ravno nekom dvonošcu u krilo... Ja sam ipak zamislila neku PSEĆU romansu!

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:13   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk&feature=related

Autor: kjeten   |   08.09.2010. u 23:22   |   opcije


Idem, idem, kjele! Može i šaponja? ;-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:25   |   opcije


vega..pod hitno jedno djuženje mojamo ojganizijat.....i onda idu opet sjike na bjog....nek vide kak se nojmajni judi zabavljaju......nek vide da je kjele caj,,,,,,

Autor: kjeten   |   08.09.2010. u 23:26   |   opcije


vega, nisam nužno mislil na ovog pesonju, nego na dasu kao takvog...

Autor: eternis   |   08.09.2010. u 23:27   |   opcije


Može, ja sam uvijek za! Mogli bismo ono nešto na Sljemenu što je marni spominjao... Treba ga cimnuti kad se vrati sa svoje žderačine u G. Kotaru :-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:28   |   opcije


Ah, eternisu, živio ti nama! Kad mi dođe takav dasa ima da ostanem bez glasa ;-))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:29   |   opcije


Zato sad dodajem, dok ga još imam: jaka vam noć! :-))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   08.09.2010. u 23:34   |   opcije


Dodaj komentar