odlična!!!
Autor: _myway55_ | 08.09.2010. u 23:01 | opcije
..šta bi trebao da znači ovaj čuvar plaže u zimskom..periodu...zar je sava u galdovu polju...opet...narasla...;-PPP
Autor: blowin_your_mind | 08.09.2010. u 23:02 | opcije
Pih, što je malo blata i vode kad dođe zov prirode!
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:04 | opcije
pravi je dasa presladak je
Autor: kike_55 | 08.09.2010. u 23:05 | opcije
Ufff, a feromoni još bolje mirišu kad se smoče! :-)))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:08 | opcije
obićan pas.....al ljepi....al čuvaj se kojota koji se skriva.......
Autor: kjeten | 08.09.2010. u 23:08 | opcije
...stiže dasa da ti krilo zatalasa :)
Autor: eternis | 08.09.2010. u 23:10 | opcije
Ma, avlijaneri su zakon! Zdrava krv :-)))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:12 | opcije
Hm, eternisu, nadam se da ovaj trk nije ravno nekom dvonošcu u krilo... Ja sam ipak zamislila neku PSEĆU romansu!
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:13 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=vGrO-pBucwk&feature=related
Autor: kjeten | 08.09.2010. u 23:22 | opcije
Idem, idem, kjele! Može i šaponja? ;-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:25 | opcije
vega..pod hitno jedno djuženje mojamo ojganizijat.....i onda idu opet sjike na bjog....nek vide kak se nojmajni judi zabavljaju......nek vide da je kjele caj,,,,,,
Autor: kjeten | 08.09.2010. u 23:26 | opcije
vega, nisam nužno mislil na ovog pesonju, nego na dasu kao takvog...
Autor: eternis | 08.09.2010. u 23:27 | opcije
Može, ja sam uvijek za! Mogli bismo ono nešto na Sljemenu što je marni spominjao... Treba ga cimnuti kad se vrati sa svoje žderačine u G. Kotaru :-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:28 | opcije
Ah, eternisu, živio ti nama! Kad mi dođe takav dasa ima da ostanem bez glasa ;-))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:29 | opcije
Zato sad dodajem, dok ga još imam: jaka vam noć! :-))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 08.09.2010. u 23:34 | opcije