Hehe...slatkač
Autor: nicci | 09.09.2010. u 10:20 | opcije
Prirodni!
Autor: vegavega8 | 09.09.2010. u 10:29 | opcije
Simpa.Nedavno sam jadnim medekima dodavala jabučice koje su zapele iza strujom nabijene ograde..
Autor: nicci | 09.09.2010. u 10:33 | opcije
Bit će da su ispale pečene jabuke; dobro da nije i pečena Nicci :-))
Autor: vegavega8 | 09.09.2010. u 10:39 | opcije
Štapom sam im gurala.Najbolja fora je što se taj grozni kavez za dva medvjeda od par kvadrata naziva ZOO.
Autor: nicci | 09.09.2010. u 10:44 | opcije
Eh, da... Onaj moj morski medo pojma nema kak dobro živi!
Autor: vegavega8 | 09.09.2010. u 10:48 | opcije
Stalno prepričavam priču o hrabrom psu
Autor: nicci | 09.09.2010. u 10:50 | opcije
E da... da nije bilo hrabrog psa, možda medo i ne bi poštivao kućni red ;-))
Autor: vegavega8 | 09.09.2010. u 10:57 | opcije
Hehe...Znaš...dobro je činiti dobro.Uveselimo sve brojače komentara...
Autor: nicci | 09.09.2010. u 11:16 | opcije