BEZ MIKROVALNE

09.09.2010. u 9:39   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hehe...slatkač

Autor: nicci   |   09.09.2010. u 10:20   |   opcije


Prirodni!

Autor: vegavega8   |   09.09.2010. u 10:29   |   opcije


Simpa.Nedavno sam jadnim medekima dodavala jabučice koje su zapele iza strujom nabijene ograde..

Autor: nicci   |   09.09.2010. u 10:33   |   opcije


Bit će da su ispale pečene jabuke; dobro da nije i pečena Nicci :-))

Autor: vegavega8   |   09.09.2010. u 10:39   |   opcije


Štapom sam im gurala.Najbolja fora je što se taj grozni kavez za dva medvjeda od par kvadrata naziva ZOO.

Autor: nicci   |   09.09.2010. u 10:44   |   opcije


Eh, da... Onaj moj morski medo pojma nema kak dobro živi!

Autor: vegavega8   |   09.09.2010. u 10:48   |   opcije


Stalno prepričavam priču o hrabrom psu

Autor: nicci   |   09.09.2010. u 10:50   |   opcije


E da... da nije bilo hrabrog psa, možda medo i ne bi poštivao kućni red ;-))

Autor: vegavega8   |   09.09.2010. u 10:57   |   opcije


Hehe...Znaš...dobro je činiti dobro.Uveselimo sve brojače komentara...

Autor: nicci   |   09.09.2010. u 11:16   |   opcije


Dodaj komentar