dobro jutro. medeni je, zbilja izmami osmijeh.
Autor: -IG_055 | 10.09.2010. u 9:39 | opcije
Za ovakav osmijeh mene treba pošmajhlat u jednoj drugoj zoni :DDDD
ipak: dobro jutro:)
Autor: eternis | 10.09.2010. u 9:40 | opcije
kakva je to živina
Autor: marned | 10.09.2010. u 9:41 | opcije
Bunda koja se smije.Woow!
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:43 | opcije
Marni...to je činčila.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:44 | opcije
Jutreko svima! Eh, vi si lijepo čoškanje zamislite gdje god vam paše, ali - bitan je OSMIJEH! :-))))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:46 | opcije
nicci kaj ni premala za obleč,,
Autor: marned | 10.09.2010. u 9:46 | opcije
Dvjestotinjak takvih...
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:46 | opcije
kaj i svih dvjesto moraš ovak češkat, hahahahahaha
Autor: marned | 10.09.2010. u 9:48 | opcije
Čao bre teta Vegeta! Reci mi, zlato moje nejebano, jel Nikolina još uvjek pati zamnom?...jel'
Autor: Lokussssssss | 10.09.2010. u 9:48 | opcije
Ajme.Pokvarila sam blog.Preslatka je.Samo sam se šalila...dok nisam shvatila da je to za istać...
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:48 | opcije
Hehehe...patim, patim.Kaj ima kod tebe, Loki?
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:49 | opcije
bolje gola,neg ovo obleć
Autor: marned | 10.09.2010. u 9:49 | opcije
Imaju krasno krzno.Mekano, lijepo...milina.Ali...pogledaj kako je slatka i mala..
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:50 | opcije
Baš smo mi ljudi grozna bića.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:51 | opcije
Uf, takvo krznašce na koži... ali toplo i živo! Milina, što bi ti, nicci, rekla :-))))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:52 | opcije
Jel' bre, lokuščino, kad ćemo mi na neko piće s nicci?
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:52 | opcije
Ima noktiće.I bed je kaj su one noćne životinjke.Frendovi su imali činčija kojeg su klinci naučili da se vozika na motoriću s daljinskim upravljanjem.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:54 | opcije
Hehehe...piće s Vegom i Nicci.Bojim se da je to previše za običnog muškarca.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:55 | opcije
Ete je prvi priznao da nemre.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:55 | opcije
Presladak je...ja bih ovo za kućnog ljubimca :)
Autor: crna_boocka | 10.09.2010. u 9:55 | opcije
Priznajem, niš nije tako toplo i ugodno kao bunda od pravog krzna, ali... mislim, pa tko može koknuti OVAKVU facicu? :-((
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:56 | opcije
Ma da.Krasne su te bundičice...ali..
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:57 | opcije
nisam ja niš priznal, nego nakon kaj sam vidio najljepšu ženu na iskrici nemam više volje ni za kakve kave.
Autor: eternis | 10.09.2010. u 9:57 | opcije
Meni zasad nije bed furati kože od kravica, janjaca...njih ionako klopnemo.Konje nemrem.Iako sam snimila par odličnih torbica, čizama...
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:58 | opcije
Ma, ete, lakše ti je onda s nama, mi nismo najljepše! ;-))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:58 | opcije
btw, nicci zakaj ti moraš uvijek napisat toliko komentara?..Tebe nekaj grdo pere...:DDDD
Autor: eternis | 10.09.2010. u 9:58 | opcije
Ete...ne izvlači se sad.Znamo dobro da nisi pristao samo zato kaj se bojiš.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:59 | opcije
Ja imam nutriju; kupio mi muž. On je bio starinskog kova, volio je poklanjati krzna i nakit, ah!
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 9:59 | opcije
Hahaha!Kaj tebe briga koliko ja pišem komova?
Autor: nicci | 10.09.2010. u 9:59 | opcije
Ja sam nasljedila nutriju i liju.Prodala obje.Hm...polarnu liju bih voljela pronosati.Grozna sam , znam...ali...tako dobro izgleda...
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:01 | opcije
vega, znam, i k tome ste još dvije...Onda se ta nenajljepšnost udvostručava, a to je više nego zbroj (cjelina je uvijek više nego zbroj elemenata )Bojim se kad bih u dubletu cvidio toliku količinu fizičke neatraktivnost da bih imao zdrvstvenih problema slijedećih par tjedana..Da bar niste lijepile one slike, čovjek bi vas možda i idealizirao..:DDDD
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:02 | opcije
ups...naslijedila.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:02 | opcije
Ma, meni su eko-bunde čisto OK što se tiče izgleda, ali fakat ne griju kao prave.
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:03 | opcije
Hehe...Ete, trebaš shvatit da više ne tražiš nekog tko će nastaviti lozu..nego nekog tko će te podnositi.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:03 | opcije
Izgled je tu nevažan.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:03 | opcije
Odlučio sam da ću voljeti samo žene koje mi se sviđaju...:DDD
Mislim da sam to zaslužio, ustvari siguran sam u to da sam to zaslužio...:D
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:03 | opcije
Ete, nisam znala da si tako površan! Smetnuo si s uma da se umnažaju i karizma i šarm.
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:04 | opcije
Ma daj...izgled je važan samo kad se radi o nekom s kiom misliš imati djecu.Kajtije...mi ne rađamo više.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:05 | opcije
A premne smo te bile povremeno podnositi na sat-dva...s
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:06 | opcije
Ček, ček, sad sam tek skužila: eternis se boji ljubavi! Prema nama! Zaboga, pa mi te ne pozivamo na ljubav, nego na konzumaciju!
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:08 | opcije
Hahahahaha!
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:08 | opcije
Znaš kaj je najbolje?To kaj on nas VEĆ voli.Na neviđeno.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:09 | opcije
vega, kaj bi bil površan...Najljepša iskričarka ne samo što je najatraktivnija, već je i dobra , pametna , duhovita, mila , draga, karizmatična, i nosi dobro raspoloženje gdje god se pojavi..Zašto pristati na bilo kaj manje od toga? Ok ste i ti i nicci, volim se s vama tipkati i trkeljati kad nemam niš pametnije...Ali mislim da bi mi bio napor sastati se s vama ikada.
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:10 | opcije
Ma da... vidjela sam tipfelere. ;-)) Već je sav ustreptao.
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:10 | opcije
Ete...jasno ti he da nikad niš od vas dvoje?
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:11 | opcije
vega, a zakaj bi se uopće nalazil na kavi ako nemam nadu ljubavi...? Konzumacije me ne zanimaju i rituali sastajanja iz čiste znatiželje.
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:11 | opcije
A gle mene...imam neki komp na kojem niš ne znam.Smajlića nemrem staviti...
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:12 | opcije
Zato jer nemaš pojma kaj je ljubav, et! Treba to iskusiti, znaš? Inače moš i sličice iz novina lijepiti u albume na koje si zlatnim slovima ispisao ime svoje idolice.
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:13 | opcije
Dovoljna je ljubav u meni, i da ju tu i tamo vidim na sat dva...
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:15 | opcije
Aha.Moraš početi pomalo.Prvo se zaljubi u jedniu od nas...otkrij što je ljubav...i kreni u život.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:15 | opcije
Mi ti želimo pomoći, Ete.
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:15 | opcije
Ljubim vas sve.Idem nagovarati jednog krasnog muškarca na blud...Baaj!
Autor: nicci | 10.09.2010. u 10:18 | opcije
Ccccc, samo idealiziraš... Znaš, i ona ide na WC; i vjerojatno ima poneki karijes...
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:20 | opcije
Bok, nicci, ugodno ti bludničenje! :-)))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:20 | opcije
karijes nema nigdje, ima sve zube, prekrasni biserni niz...a oprostit ću joj i ako ide na wc.
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:28 | opcije
Sigurno potajice kopa nos... i prdi... i podriguje... i čačka smolu iz uha...
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:29 | opcije
ha ha ha, vega, nemoj da sad zamišljam tebe kak to sve radiš, a uz to nemaš tu vrstu atraktivnosti i karizme koja bi kompenzirala te aspekte tjelesne "osobnosti" o kojima govoriš.
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:32 | opcije
Sam ti zamišljaj... meni to baš dobro stoji! :-)))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:33 | opcije
uopće ne sumnjam, pogotovo nakon kjejetovog roštilja, ha ha ha
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:34 | opcije
ja sam jednom jebao jednu pičku u šupak i ona se je u jednom trenutku zagrcnula! Zagrcnuvši se, ispustila je neki čudan zvuk! Još i danas taj čudan zvuk meni para uši...jel'
Autor: Lokussssssss | 10.09.2010. u 10:38 | opcije
A dobro da se samo zagrcnula, lokuščino... Mogao si proći i pošpricano, i to tko zna s koje strane, jel'!
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:41 | opcije
Eeeeee Vegeta! Jebeš život bez safta...jel'
Autor: Lokussssssss | 10.09.2010. u 10:42 | opcije
Eternis, ne mogu si zamisliti da si se ti sastao s nekin in person, jer se nisi htio s nasom frendicom In....sjecam se da smo se nadale da ces se pojaviti na jednom sastanku nas par...ali ne (jesi li se kasnije s njom vidio, nemam feedback)
Autor: juicy-mama | 10.09.2010. u 10:44 | opcije
Ma nije, juicy. On ti svoje najveće ljubavi želi sačuvati netaknute stvarnošću. Zato neće na kavu ni sa mnom i nicci ;-))
Autor: vegavega8 | 10.09.2010. u 10:48 | opcije
Juicy, pa nakon tri i pol godine što sam čmrljio ovdje, valjda mi je bilo i vrijeme, zar ne? Nisam se nikad sastao sa IN...Ona je anđeosko biće i uvijek ću je voljeti kao što sam ju volio i prvoga dana...
Autor: eternis | 10.09.2010. u 10:53 | opcije