AJMO, OSMIJEH!

10.09.2010. u 9:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dobro jutro. medeni je, zbilja izmami osmijeh.

Autor: -IG_055   |   10.09.2010. u 9:39   |   opcije


Za ovakav osmijeh mene treba pošmajhlat u jednoj drugoj zoni :DDDD
ipak: dobro jutro:)

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 9:40   |   opcije


kakva je to živina

Autor: marned   |   10.09.2010. u 9:41   |   opcije


Bunda koja se smije.Woow!

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:43   |   opcije


Marni...to je činčila.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:44   |   opcije


Jutreko svima! Eh, vi si lijepo čoškanje zamislite gdje god vam paše, ali - bitan je OSMIJEH! :-))))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:46   |   opcije


nicci kaj ni premala za obleč,,

Autor: marned   |   10.09.2010. u 9:46   |   opcije


Dvjestotinjak takvih...

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:46   |   opcije


kaj i svih dvjesto moraš ovak češkat, hahahahahaha

Autor: marned   |   10.09.2010. u 9:48   |   opcije


Čao bre teta Vegeta! Reci mi, zlato moje nejebano, jel Nikolina još uvjek pati zamnom?...jel'

Autor: Lokussssssss   |   10.09.2010. u 9:48   |   opcije


Ajme.Pokvarila sam blog.Preslatka je.Samo sam se šalila...dok nisam shvatila da je to za istać...

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:48   |   opcije


Hehehe...patim, patim.Kaj ima kod tebe, Loki?

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:49   |   opcije


bolje gola,neg ovo obleć

Autor: marned   |   10.09.2010. u 9:49   |   opcije


Imaju krasno krzno.Mekano, lijepo...milina.Ali...pogledaj kako je slatka i mala..

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:50   |   opcije


Baš smo mi ljudi grozna bića.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:51   |   opcije


Uf, takvo krznašce na koži... ali toplo i živo! Milina, što bi ti, nicci, rekla :-))))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:52   |   opcije


Jel' bre, lokuščino, kad ćemo mi na neko piće s nicci?

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:52   |   opcije


Ima noktiće.I bed je kaj su one noćne životinjke.Frendovi su imali činčija kojeg su klinci naučili da se vozika na motoriću s daljinskim upravljanjem.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:54   |   opcije


Hehehe...piće s Vegom i Nicci.Bojim se da je to previše za običnog muškarca.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:55   |   opcije


Ete je prvi priznao da nemre.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:55   |   opcije


Presladak je...ja bih ovo za kućnog ljubimca :)

Autor: crna_boocka   |   10.09.2010. u 9:55   |   opcije


Priznajem, niš nije tako toplo i ugodno kao bunda od pravog krzna, ali... mislim, pa tko može koknuti OVAKVU facicu? :-((

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:56   |   opcije


Ma da.Krasne su te bundičice...ali..

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:57   |   opcije


nisam ja niš priznal, nego nakon kaj sam vidio najljepšu ženu na iskrici nemam više volje ni za kakve kave.

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 9:57   |   opcije


Meni zasad nije bed furati kože od kravica, janjaca...njih ionako klopnemo.Konje nemrem.Iako sam snimila par odličnih torbica, čizama...

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:58   |   opcije


Ma, ete, lakše ti je onda s nama, mi nismo najljepše! ;-))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:58   |   opcije


btw, nicci zakaj ti moraš uvijek napisat toliko komentara?..Tebe nekaj grdo pere...:DDDD

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 9:58   |   opcije


Ete...ne izvlači se sad.Znamo dobro da nisi pristao samo zato kaj se bojiš.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:59   |   opcije


Ja imam nutriju; kupio mi muž. On je bio starinskog kova, volio je poklanjati krzna i nakit, ah!

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 9:59   |   opcije


Hahaha!Kaj tebe briga koliko ja pišem komova?

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 9:59   |   opcije


Ja sam nasljedila nutriju i liju.Prodala obje.Hm...polarnu liju bih voljela pronosati.Grozna sam , znam...ali...tako dobro izgleda...

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:01   |   opcije


vega, znam, i k tome ste još dvije...Onda se ta nenajljepšnost udvostručava, a to je više nego zbroj (cjelina je uvijek više nego zbroj elemenata )Bojim se kad bih u dubletu cvidio toliku količinu fizičke neatraktivnost da bih imao zdrvstvenih problema slijedećih par tjedana..Da bar niste lijepile one slike, čovjek bi vas možda i idealizirao..:DDDD

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:02   |   opcije


ups...naslijedila.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:02   |   opcije


Ma, meni su eko-bunde čisto OK što se tiče izgleda, ali fakat ne griju kao prave.

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:03   |   opcije


Hehe...Ete, trebaš shvatit da više ne tražiš nekog tko će nastaviti lozu..nego nekog tko će te podnositi.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:03   |   opcije


Izgled je tu nevažan.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:03   |   opcije


Odlučio sam da ću voljeti samo žene koje mi se sviđaju...:DDD
Mislim da sam to zaslužio, ustvari siguran sam u to da sam to zaslužio...:D

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:03   |   opcije


Ete, nisam znala da si tako površan! Smetnuo si s uma da se umnažaju i karizma i šarm.

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:04   |   opcije


Ma daj...izgled je važan samo kad se radi o nekom s kiom misliš imati djecu.Kajtije...mi ne rađamo više.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:05   |   opcije


A premne smo te bile povremeno podnositi na sat-dva...s

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:06   |   opcije


Ček, ček, sad sam tek skužila: eternis se boji ljubavi! Prema nama! Zaboga, pa mi te ne pozivamo na ljubav, nego na konzumaciju!

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:08   |   opcije


Hahahahaha!

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:08   |   opcije


Znaš kaj je najbolje?To kaj on nas VEĆ voli.Na neviđeno.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:09   |   opcije


vega, kaj bi bil površan...Najljepša iskričarka ne samo što je najatraktivnija, već je i dobra , pametna , duhovita, mila , draga, karizmatična, i nosi dobro raspoloženje gdje god se pojavi..Zašto pristati na bilo kaj manje od toga? Ok ste i ti i nicci, volim se s vama tipkati i trkeljati kad nemam niš pametnije...Ali mislim da bi mi bio napor sastati se s vama ikada.

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:10   |   opcije


Ma da... vidjela sam tipfelere. ;-)) Već je sav ustreptao.

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:10   |   opcije


Ete...jasno ti he da nikad niš od vas dvoje?

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:11   |   opcije


vega, a zakaj bi se uopće nalazil na kavi ako nemam nadu ljubavi...? Konzumacije me ne zanimaju i rituali sastajanja iz čiste znatiželje.

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:11   |   opcije


A gle mene...imam neki komp na kojem niš ne znam.Smajlića nemrem staviti...

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:12   |   opcije


Zato jer nemaš pojma kaj je ljubav, et! Treba to iskusiti, znaš? Inače moš i sličice iz novina lijepiti u albume na koje si zlatnim slovima ispisao ime svoje idolice.

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:13   |   opcije


Dovoljna je ljubav u meni, i da ju tu i tamo vidim na sat dva...

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:15   |   opcije


Aha.Moraš početi pomalo.Prvo se zaljubi u jedniu od nas...otkrij što je ljubav...i kreni u život.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:15   |   opcije


Mi ti želimo pomoći, Ete.

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:15   |   opcije


Ljubim vas sve.Idem nagovarati jednog krasnog muškarca na blud...Baaj!

Autor: nicci   |   10.09.2010. u 10:18   |   opcije


Ccccc, samo idealiziraš... Znaš, i ona ide na WC; i vjerojatno ima poneki karijes...

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:20   |   opcije


Bok, nicci, ugodno ti bludničenje! :-)))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:20   |   opcije


karijes nema nigdje, ima sve zube, prekrasni biserni niz...a oprostit ću joj i ako ide na wc.

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:28   |   opcije


Sigurno potajice kopa nos... i prdi... i podriguje... i čačka smolu iz uha...

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:29   |   opcije


ha ha ha, vega, nemoj da sad zamišljam tebe kak to sve radiš, a uz to nemaš tu vrstu atraktivnosti i karizme koja bi kompenzirala te aspekte tjelesne "osobnosti" o kojima govoriš.

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:32   |   opcije


Sam ti zamišljaj... meni to baš dobro stoji! :-)))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:33   |   opcije


uopće ne sumnjam, pogotovo nakon kjejetovog roštilja, ha ha ha

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:34   |   opcije


ja sam jednom jebao jednu pičku u šupak i ona se je u jednom trenutku zagrcnula! Zagrcnuvši se, ispustila je neki čudan zvuk! Još i danas taj čudan zvuk meni para uši...jel'

Autor: Lokussssssss   |   10.09.2010. u 10:38   |   opcije


A dobro da se samo zagrcnula, lokuščino... Mogao si proći i pošpricano, i to tko zna s koje strane, jel'!

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:41   |   opcije


Eeeeee Vegeta! Jebeš život bez safta...jel'

Autor: Lokussssssss   |   10.09.2010. u 10:42   |   opcije


Eternis, ne mogu si zamisliti da si se ti sastao s nekin in person, jer se nisi htio s nasom frendicom In....sjecam se da smo se nadale da ces se pojaviti na jednom sastanku nas par...ali ne (jesi li se kasnije s njom vidio, nemam feedback)

Autor: juicy-mama   |   10.09.2010. u 10:44   |   opcije


Ma nije, juicy. On ti svoje najveće ljubavi želi sačuvati netaknute stvarnošću. Zato neće na kavu ni sa mnom i nicci ;-))

Autor: vegavega8   |   10.09.2010. u 10:48   |   opcije


Juicy, pa nakon tri i pol godine što sam čmrljio ovdje, valjda mi je bilo i vrijeme, zar ne? Nisam se nikad sastao sa IN...Ona je anđeosko biće i uvijek ću je voljeti kao što sam ju volio i prvoga dana...

Autor: eternis   |   10.09.2010. u 10:53   |   opcije


Dodaj komentar