Istina. Nema ničeg lijepšeg od igranja u travi po lijepom vremenu. I zato izađimo svi iz naših stanova,kuća,škola,fakulteta,tvornica i ureda u prirodu :))

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:05   |   opcije


A mogli bismo i poneko drvo posaditi :-))

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:10   |   opcije


Da, bar 88 stbala :))

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:14   |   opcije


ili sunce ili rušiti vladu

Autor: drmax-mlohavi   |   11.09.2010. u 10:18   |   opcije


dolje kosorica. a i vakula

Autor: drmax-mlohavi   |   11.09.2010. u 10:18   |   opcije


Jooooooj, sad sam se sjetila jedne žene koja je pisala "88 pjesama za druga Tita" - jel ti moš zamisliti to nadahnuće?!

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:19   |   opcije


nebo plače jer nije bandić pobijedio. haha

Autor: drmax-mlohavi   |   11.09.2010. u 10:19   |   opcije


ajme. di to ima za naći

Autor: drmax-mlohavi   |   11.09.2010. u 10:20   |   opcije


To su bila druga vremena. Nekom bolja,nekom lošija.Neko više,a nekom manje inspirativna.Kao i sve drugo.Sva realnost i svi osjećaji počivaju samo u oku promatrača i nigdje drugdje.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:24   |   opcije


Ne znam je li ikad objavljeno, mlohavi... Upoznala sam je na Burzi: ja sam nekaj muljala, a ona je bila zbilja nezaposlena.

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:29   |   opcije


Zarobljeniče, kak ni svako oko nije podjednako lijepo, tako nije niti svako nadahnuće... Mislim da je ova žena u Tita sublimirala svog tatu :-((

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:30   |   opcije


Jučer nam se je svima tata zvao Josip.Danas nam se svima barba zove Luka. I on je nepresušan izvor inspiracija za haiku poeziju. Sve se isto. Sve se ponavlja, vječno vrti u krug. Princip je isti sve su ostalo nijanse.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:38   |   opcije


Ja bih sad nekoga tko nema svetačko ime.

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:43   |   opcije


Ma ne treba nam nitko Vega. Pogledaj pasića kako se sretno igra u travi. Bezbrižan je i sretan. Dovoljan mu je njegov bitak. To što je. Ne trebaju mu nikakvi sveci ni proroci da bi bio sretan.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:48   |   opcije


Eh, nije ta moja želja zbog sreće, nego zbog saniranja nesreće!

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:49   |   opcije


Promjenom kuta gledanja na stvarnost možeš riješiti taj problemčić. Pogledaj pasića na slici. Promijenio je svoj kut gledanja iz naprijed i dolje u gore. Gleda u nebo i oblake. I nema više nesreće,boli, tuge i žalosti. Sve što je ostalo je samo vesela igra u prirodi.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 10:55   |   opcije


Samo, koliko dugo može ostati ovako izvaljen, pitam se, pitam...?

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 10:58   |   opcije


Vječno. Kad smo jako sretni i zaljubljeni onda počimamo uviđati da zapravo vrijeme ne postoji. Postoji samo jedna beskonačna sreća.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 11:01   |   opcije


Hm, meni ipak nekak uvjerljivija ona Einsteinova teorija...

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 11:04   |   opcije


Sva sreća da pasić nije čuo za nju. Pokvarila bi mu igru, više od lošeg vremena.

Autor: Zarobljenik   |   11.09.2010. u 11:06   |   opcije


A mene moj okružio lopticama :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   11.09.2010. u 11:11   |   opcije


Dodaj komentar