JOŠ MALO LIJEPOG VREMENA, PLIIIIIIIIZZZZZZZ!
11.09.2010. u 9:44 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Istina. Nema ničeg lijepšeg od igranja u travi po lijepom vremenu. I zato izađimo svi iz naših stanova,kuća,škola,fakulteta,tvornica i ureda u prirodu :))
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:05 | opcije
A mogli bismo i poneko drvo posaditi :-))
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:10 | opcije
Da, bar 88 stbala :))
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:14 | opcije
ili sunce ili rušiti vladu
Autor: drmax-mlohavi | 11.09.2010. u 10:18 | opcije
dolje kosorica. a i vakula
Autor: drmax-mlohavi | 11.09.2010. u 10:18 | opcije
Jooooooj, sad sam se sjetila jedne žene koja je pisala "88 pjesama za druga Tita" - jel ti moš zamisliti to nadahnuće?!
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:19 | opcije
nebo plače jer nije bandić pobijedio. haha
Autor: drmax-mlohavi | 11.09.2010. u 10:19 | opcije
ajme. di to ima za naći
Autor: drmax-mlohavi | 11.09.2010. u 10:20 | opcije
To su bila druga vremena. Nekom bolja,nekom lošija.Neko više,a nekom manje inspirativna.Kao i sve drugo.Sva realnost i svi osjećaji počivaju samo u oku promatrača i nigdje drugdje.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:24 | opcije
Ne znam je li ikad objavljeno, mlohavi... Upoznala sam je na Burzi: ja sam nekaj muljala, a ona je bila zbilja nezaposlena.
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:29 | opcije
Zarobljeniče, kak ni svako oko nije podjednako lijepo, tako nije niti svako nadahnuće... Mislim da je ova žena u Tita sublimirala svog tatu :-((
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:30 | opcije
Jučer nam se je svima tata zvao Josip.Danas nam se svima barba zove Luka. I on je nepresušan izvor inspiracija za haiku poeziju. Sve se isto. Sve se ponavlja, vječno vrti u krug. Princip je isti sve su ostalo nijanse.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:38 | opcije
Ja bih sad nekoga tko nema svetačko ime.
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:43 | opcije
Ma ne treba nam nitko Vega. Pogledaj pasića kako se sretno igra u travi. Bezbrižan je i sretan. Dovoljan mu je njegov bitak. To što je. Ne trebaju mu nikakvi sveci ni proroci da bi bio sretan.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:48 | opcije
Eh, nije ta moja želja zbog sreće, nego zbog saniranja nesreće!
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:49 | opcije
Promjenom kuta gledanja na stvarnost možeš riješiti taj problemčić. Pogledaj pasića na slici. Promijenio je svoj kut gledanja iz naprijed i dolje u gore. Gleda u nebo i oblake. I nema više nesreće,boli, tuge i žalosti. Sve što je ostalo je samo vesela igra u prirodi.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 10:55 | opcije
Samo, koliko dugo može ostati ovako izvaljen, pitam se, pitam...?
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 10:58 | opcije
Vječno. Kad smo jako sretni i zaljubljeni onda počimamo uviđati da zapravo vrijeme ne postoji. Postoji samo jedna beskonačna sreća.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 11:01 | opcije
Hm, meni ipak nekak uvjerljivija ona Einsteinova teorija...
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 11:04 | opcije
Sva sreća da pasić nije čuo za nju. Pokvarila bi mu igru, više od lošeg vremena.
Autor: Zarobljenik | 11.09.2010. u 11:06 | opcije
A mene moj okružio lopticama :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 11.09.2010. u 11:11 | opcije