Hahahahahaahaha!Savršeno.
Autor: nicci | 12.09.2010. u 1:48 | opcije
Eh, mislim da sad mirno možemo na spavanje, jel' tak? ;-))
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 1:49 | opcije
zašto ti uvik pitaš zašto, ženska glavo
Autor: drmax-mlohavi | 12.09.2010. u 1:52 | opcije
Tko zna koji je ovaj drugi majmun u zrcalu?...jel'
Autor: Lokussssssss | 12.09.2010. u 1:53 | opcije
Isuse bože sad sam čitala blog ove sanjane,ludilu nema kraja ovdje...
Autor: Dummy | 12.09.2010. u 1:55 | opcije
Leć polako?O da.Zabolila me leđa od napinjanja.Nisam tipkala ovoliko mjesecima:)
Autor: nicci | 12.09.2010. u 2:04 | opcije
Ja sam sad pogledala neki ludi film od Quentin Tarantino, wow....
Autor: juicy-mama | 12.09.2010. u 2:31 | opcije