ZAŠTO?
Obavezno poslušati: http://www.youtube.com/watch?v=3G2Xo5UY8ZI (Lepa Brena: "Zašto?")
12.09.2010. u 10:04 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Đe me nađe Vega :))))))))))))
Autor: Zarobljenik | 12.09.2010. u 10:09 | opcije
Slučajno naletjela, štaš! ;-)))
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:14 | opcije
Ma super :))Ajmo na noge. Ajmo svi ruke gore.
Autor: Zarobljenik | 12.09.2010. u 10:17 | opcije
Krasna je.Mene je baka slično oblačila.Zna li se odakle je mala?
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:17 | opcije
Kreacija se zove "Robinja ljubavi". I, molim, obavezno poslušati pjesmu!
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:21 | opcije
Veve...znam pjesmu:)Imam frendicu opsjednutu Brenom još od osnovnjaka..Nemreš kod te kavu popiti bez Brene.
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:22 | opcije
znala sam da potajno slušaš narodnjake. iha, idemo u nec
Autor: drmax-mlohavi | 12.09.2010. u 10:23 | opcije
Brena je melem za izmučene duše.
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:23 | opcije
Ne, mlohavi, ali sam počela vježbati ;-))
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:23 | opcije
Imam savet al' ti ne dam...volim kad muškarac pati!Opaaaaa!
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:25 | opcije
Daj mi nešto da poluuuudiiim!
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:25 | opcije
Babo, kakav je dress code u necu?
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:26 | opcije
Da, fakat... Dekolte imam, al minjaka nemam :-((
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:27 | opcije
ubit će me susjedi, morat ću se seliti na lanište.
za gospodu-trenerka, koledžice i elegantan, decentan nakit. znak citroena na prst debelom zlatnom lancu.
modrica ispod oka ili pola uha odsječeno. to je muževno.
za dame - lepršave, svjetlucave haljine, kroj skinut s dore. štikle obavezno. vodit ćete me ispod ruke ko baru iz majki
Autor: drmax-mlohavi | 12.09.2010. u 10:30 | opcije
Uh, uh...neku kožnu suknju koju možeš skratiti?(btw, meni se Brena vrti već četvrti put)
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:31 | opcije
Hm... Štikle, kažeš? A jel bih ja jako stršala ako od majke posudim hodalicu? MOgu je ukrasiti šljokicama :-))
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:31 | opcije
Hahahaha!Moram gasiti mjuzu.Kćer se otišla presvući:)
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:32 | opcije
Štikle su samo do ulaza.Kasnije bosonoge.Ionako se čaga isključivo na stolovima.
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:33 | opcije
Ajd, dobro, kupit ću neke jeftine kod Roberta - one što se vezuju oko listova. Pa ih na stolu polako razvezivati...
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:35 | opcije
Babo, imaju li u Necu štange?
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:36 | opcije
Joj...te što se vezuju oko listova su mi mrak.Posebno pale one koji vole buđolu:D
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:36 | opcije
Ljubav ulazi kroz želudac;)
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:39 | opcije
"Imaš piće imaš sve!"
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:39 | opcije
A imam ja i mrežaste čarape!
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:40 | opcije
hehehe...vidjela sam:)Peri, suši, uvijek nek' budu u torbi:)Ja sad gibam:)Vidimo se.
Autor: nicci | 12.09.2010. u 10:42 | opcije
pa jebem komp., svaka mu kap vode smeta ko i meni
ovo s hodalicom je odlična ideja. nabacimo odmah dvojicu na hodalicu.
nema štanga, al ima vani stup od struje, samo gužva, triba doći za vidila
Autor: drmax-mlohavi | 12.09.2010. u 10:45 | opcije
zadnji put sam imala opekotine 3. stupnja, al isplatilo se. nisam kune potrošila, a završila na ispumpavanju
Autor: drmax-mlohavi | 12.09.2010. u 10:47 | opcije
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: vegavega8 | 12.09.2010. u 10:51 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:55 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:56 | opcije
vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))
Autor: U_rikverc | 12.09.2010. u 10:56 | opcije