ZAŠTO?

Obavezno poslušati: http://www.youtube.com/watch?v=3G2Xo5UY8ZI (Lepa Brena: "Zašto?")

12.09.2010. u 10:04   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Đe me nađe Vega :))))))))))))

Autor: Zarobljenik   |   12.09.2010. u 10:09   |   opcije


Slučajno naletjela, štaš! ;-)))

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:14   |   opcije


Ma super :))Ajmo na noge. Ajmo svi ruke gore.

Autor: Zarobljenik   |   12.09.2010. u 10:17   |   opcije


Krasna je.Mene je baka slično oblačila.Zna li se odakle je mala?

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:17   |   opcije


Kreacija se zove "Robinja ljubavi". I, molim, obavezno poslušati pjesmu!

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:21   |   opcije


Veve...znam pjesmu:)Imam frendicu opsjednutu Brenom još od osnovnjaka..Nemreš kod te kavu popiti bez Brene.

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:22   |   opcije


znala sam da potajno slušaš narodnjake. iha, idemo u nec

Autor: drmax-mlohavi   |   12.09.2010. u 10:23   |   opcije


Brena je melem za izmučene duše.

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:23   |   opcije


Ne, mlohavi, ali sam počela vježbati ;-))

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:23   |   opcije


Imam savet al' ti ne dam...volim kad muškarac pati!Opaaaaa!

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:25   |   opcije


Daj mi nešto da poluuuudiiim!

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:25   |   opcije


Babo, kakav je dress code u necu?

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:26   |   opcije


Da, fakat... Dekolte imam, al minjaka nemam :-((

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:27   |   opcije


ubit će me susjedi, morat ću se seliti na lanište.
za gospodu-trenerka, koledžice i elegantan, decentan nakit. znak citroena na prst debelom zlatnom lancu.
modrica ispod oka ili pola uha odsječeno. to je muževno.
za dame - lepršave, svjetlucave haljine, kroj skinut s dore. štikle obavezno. vodit ćete me ispod ruke ko baru iz majki

Autor: drmax-mlohavi   |   12.09.2010. u 10:30   |   opcije


Uh, uh...neku kožnu suknju koju možeš skratiti?(btw, meni se Brena vrti već četvrti put)

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:31   |   opcije


Hm... Štikle, kažeš? A jel bih ja jako stršala ako od majke posudim hodalicu? MOgu je ukrasiti šljokicama :-))

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:31   |   opcije


Hahahaha!Moram gasiti mjuzu.Kćer se otišla presvući:)

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:32   |   opcije


Štikle su samo do ulaza.Kasnije bosonoge.Ionako se čaga isključivo na stolovima.

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:33   |   opcije


Ajd, dobro, kupit ću neke jeftine kod Roberta - one što se vezuju oko listova. Pa ih na stolu polako razvezivati...

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:35   |   opcije


Babo, imaju li u Necu štange?

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:36   |   opcije


Joj...te što se vezuju oko listova su mi mrak.Posebno pale one koji vole buđolu:D

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:36   |   opcije


Ljubav ulazi kroz želudac;)

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:39   |   opcije


"Imaš piće imaš sve!"

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:39   |   opcije


A imam ja i mrežaste čarape!

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:40   |   opcije


hehehe...vidjela sam:)Peri, suši, uvijek nek' budu u torbi:)Ja sad gibam:)Vidimo se.

Autor: nicci   |   12.09.2010. u 10:42   |   opcije


pa jebem komp., svaka mu kap vode smeta ko i meni
ovo s hodalicom je odlična ideja. nabacimo odmah dvojicu na hodalicu.
nema štanga, al ima vani stup od struje, samo gužva, triba doći za vidila

Autor: drmax-mlohavi   |   12.09.2010. u 10:45   |   opcije


zadnji put sam imala opekotine 3. stupnja, al isplatilo se. nisam kune potrošila, a završila na ispumpavanju

Autor: drmax-mlohavi   |   12.09.2010. u 10:47   |   opcije


Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: vegavega8   |   12.09.2010. u 10:51   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:55   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:56   |   opcije



vegavega8:
Evo, sad ću ja mater privezati za krevet, da mi ne odluta kljakava, i odmah lijepim šljokice! Vidimo se navečer ;-))

Autor: U_rikverc   |   12.09.2010. u 10:56   |   opcije


Dodaj komentar