ma šta koči...jebe kurbetinu u letu.

Autor: freefucker   |   13.09.2010. u 9:32   |   opcije


Možda se može i tako gledati... ali koči. Udom.

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 9:35   |   opcije


vrlo često i sami..iz straha..nepotrebno...

Autor: prije_kise   |   13.09.2010. u 9:38   |   opcije


a nu ove duboke.

Autor: freefucker   |   13.09.2010. u 9:40   |   opcije


Crna ptičica kao strah? Zanimljivo...

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 9:47   |   opcije


A šta znači ud...ko je ovde lud?

Autor: freefucker   |   13.09.2010. u 9:53   |   opcije


Nisam lud da kočim.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:01   |   opcije


Hehe, Svileni ne koči nego samo naskoči ;-))

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 10:02   |   opcije


Skoči da umoči.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:04   |   opcije


Ali nešto mi ova velka ptica baš ne izgleda zadovoljeno... :-((

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 10:10   |   opcije


jeb'ga, pa ko bi takvu ptičurinu uspio zadovoljiti? U svakom slučaju ja zadovoljavam sebe. I pri tome vičem:-Prdi kurvo dok te dasa jebe!

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:19   |   opcije


to su valda stražnja krilca za zajebavat se sa davforcom i pošalit se gridom što god to bilo nebilo jedno. nedostaju jedino sponzorske naljke

Autor: Philippe_de_Mala   |   13.09.2010. u 10:19   |   opcije


dobra slika

Autor: magya   |   13.09.2010. u 10:19   |   opcije


valda poboljšani akrobatcki model tajp spring2017

Autor: Philippe_de_Mala   |   13.09.2010. u 10:21   |   opcije


Izgleda pilipe da ova nije neka sponzoruša.

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:26   |   opcije


(Philipe, jel' te mogu zvati Fićo?)

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:27   |   opcije


A što je s onim "mali ptič, velki krič"?

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 10:29   |   opcije


ftiček veli, ftiček veli da se ženil bu!

Autor: dudhaimurvimorus   |   13.09.2010. u 10:33   |   opcije


Možda je fakat bolji vrabac na repu nego golub na glavi?

Autor: vegavega8   |   13.09.2010. u 10:36   |   opcije


Dodaj komentar