ma šta koči...jebe kurbetinu u letu.
Autor: freefucker | 13.09.2010. u 9:32 | opcije
Možda se može i tako gledati... ali koči. Udom.
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 9:35 | opcije
vrlo često i sami..iz straha..nepotrebno...
Autor: prije_kise | 13.09.2010. u 9:38 | opcije
a nu ove duboke.
Autor: freefucker | 13.09.2010. u 9:40 | opcije
Crna ptičica kao strah? Zanimljivo...
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 9:47 | opcije
A šta znači ud...ko je ovde lud?
Autor: freefucker | 13.09.2010. u 9:53 | opcije
Nisam lud da kočim.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:01 | opcije
Hehe, Svileni ne koči nego samo naskoči ;-))
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 10:02 | opcije
Skoči da umoči.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:04 | opcije
Ali nešto mi ova velka ptica baš ne izgleda zadovoljeno... :-((
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 10:10 | opcije
jeb'ga, pa ko bi takvu ptičurinu uspio zadovoljiti? U svakom slučaju ja zadovoljavam sebe. I pri tome vičem:-Prdi kurvo dok te dasa jebe!
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:19 | opcije
to su valda stražnja krilca za zajebavat se sa davforcom i pošalit se gridom što god to bilo nebilo jedno. nedostaju jedino sponzorske naljke
Autor: Philippe_de_Mala | 13.09.2010. u 10:19 | opcije
dobra slika
Autor: magya | 13.09.2010. u 10:19 | opcije
valda poboljšani akrobatcki model tajp spring2017
Autor: Philippe_de_Mala | 13.09.2010. u 10:21 | opcije
Izgleda pilipe da ova nije neka sponzoruša.
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:26 | opcije
(Philipe, jel' te mogu zvati Fićo?)
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:27 | opcije
A što je s onim "mali ptič, velki krič"?
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 10:29 | opcije
ftiček veli, ftiček veli da se ženil bu!
Autor: dudhaimurvimorus | 13.09.2010. u 10:33 | opcije
Možda je fakat bolji vrabac na repu nego golub na glavi?
Autor: vegavega8 | 13.09.2010. u 10:36 | opcije