e da su meni takve noge, di bi mi bio kraaaaaaj??:)
Autor: necu-na-kavu | 14.09.2010. u 8:52 | opcije
i kod nas će. dolazi bacila u četvrtak
Autor: drmax-mlohavi | 14.09.2010. u 8:53 | opcije
ajd bar imam ovakve nokte
Autor: drmax-mlohavi | 14.09.2010. u 8:54 | opcije
E, da je meni ovakva plaža, pred kućom na primjer... Ne bi bile bitne ni noge, ni nokti!
Autor: vegavega8 | 14.09.2010. u 8:55 | opcije
Eh da mi je što mi nije......eh!!
Autor: bisera-ri | 14.09.2010. u 9:04 | opcije
Eh!
Autor: vegavega8 | 14.09.2010. u 9:09 | opcije