e da su meni takve noge, di bi mi bio kraaaaaaj??:)

Autor: necu-na-kavu   |   14.09.2010. u 8:52   |   opcije


i kod nas će. dolazi bacila u četvrtak

Autor: drmax-mlohavi   |   14.09.2010. u 8:53   |   opcije


ajd bar imam ovakve nokte

Autor: drmax-mlohavi   |   14.09.2010. u 8:54   |   opcije


E, da je meni ovakva plaža, pred kućom na primjer... Ne bi bile bitne ni noge, ni nokti!

Autor: vegavega8   |   14.09.2010. u 8:55   |   opcije


Eh da mi je što mi nije......eh!!

Autor: bisera-ri   |   14.09.2010. u 9:04   |   opcije


Eh!

Autor: vegavega8   |   14.09.2010. u 9:09   |   opcije


Dodaj komentar