Vegeta! Kak se zove ova ptica što tovaru nemilice grize rep?...jel'
Autor: Lokussssssss | 15.09.2010. u 7:29 | opcije
Ptica podrepnica, lokuščino!
Autor: vegavega8 | 15.09.2010. u 7:32 | opcije
zajebi sa šalama dušo! ozbiljnjak te pitam! jel znaš koji je to stvor...jel'
Autor: Lokussssssss | 15.09.2010. u 7:34 | opcije
Znam samo ono što vidim, lokuščino, i niš više, ali ni manje od toga.
Autor: vegavega8 | 15.09.2010. u 7:40 | opcije
pelikan!!!!!!!
Autor: cistaticatraziauto | 15.09.2010. u 8:16 | opcije
Pelecanus crispus!!!!!!!
Autor: cistaticatraziauto | 15.09.2010. u 8:16 | opcije
ma kakav pelikan, vidiš da je roda, samo se ofarbala
Autor: apple29 | 15.09.2010. u 8:16 | opcije