ČVRSTA VEZA

15.09.2010. u 7:25   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vegeta! Kak se zove ova ptica što tovaru nemilice grize rep?...jel'

Autor: Lokussssssss   |   15.09.2010. u 7:29   |   opcije


Ptica podrepnica, lokuščino!

Autor: vegavega8   |   15.09.2010. u 7:32   |   opcije


zajebi sa šalama dušo! ozbiljnjak te pitam! jel znaš koji je to stvor...jel'

Autor: Lokussssssss   |   15.09.2010. u 7:34   |   opcije


Znam samo ono što vidim, lokuščino, i niš više, ali ni manje od toga.

Autor: vegavega8   |   15.09.2010. u 7:40   |   opcije


pelikan!!!!!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   15.09.2010. u 8:16   |   opcije


Pelecanus crispus!!!!!!!

Autor: cistaticatraziauto   |   15.09.2010. u 8:16   |   opcije


ma kakav pelikan, vidiš da je roda, samo se ofarbala

Autor: apple29   |   15.09.2010. u 8:16   |   opcije


Dodaj komentar