OSLONAC

16.09.2010. u 8:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Mhmmm... taj pes mi sumnjivo zgleda... moje CSI oko nagađa da u igri nije oslonac. Krav je bil na pijanci i opal s trećeg kata kroz penđer. Sad se pita kaj se zbilo. Pes se više niš ne pita. :D

Autor: pike_TS   |   16.09.2010. u 8:13   |   opcije


Ufff, Pike, to samo tako izgleda. Kad malo bolje razmotriš forenzičke dokaze, uvidjet ćeš da je pas bio na pijanci, a krava podmetnula leđa. Jerbo, znaš onu: ispod svakog pijanog muškaraca nalazi se rogata žena.

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 8:18   |   opcije


Kašljuc, cvikerohukotrljokutu... aberh lheide, sthatistike ne photkrepljhuju vhaše thvrdnje lhiebe Kollegin, phijani ihmaju bholje izghlede da phostanu rhogati nhego da rhoguju dhruge... :D

Autor: pike_TS   |   16.09.2010. u 8:26   |   opcije


ovo je LaFontenova fotomontaža, za one koji nisu kužili poantu.."Ti mu pružiš papak, on ti legne na grbaču". tako.

Autor: mmmmmm_da   |   16.09.2010. u 8:27   |   opcije


dhakako, ukholiko ne mislite na ženu koja je rhotastost sthekla u rhanijem inchidentu i shad se osvjećuje s pijanim muški svinja... :o

Autor: pike_TS   |   16.09.2010. u 8:27   |   opcije


(gatost)

Autor: pike_TS   |   16.09.2010. u 8:28   |   opcije


Ma krava je za sve kriva!

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 8:31   |   opcije


(hehe.. pametna žena, u naletu pravedničkog sarkazma, odustaje...)

Autor: mmmmmm_da   |   16.09.2010. u 8:33   |   opcije


ahmm.. dobro.. POD..(malo inferiornosti, nikome nije naštetilo..;)

Autor: mmmmmm_da   |   16.09.2010. u 8:36   |   opcije


Ma da: prvo se predstavljala kao muzara, a sad se naroguši svaki put kad se on malo nacucla!

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 8:38   |   opcije


nemoš ti kad je sve pod paskom budnog zaštitara (valda je ovo pauza)

Autor: Philippe_de_Mala   |   16.09.2010. u 8:40   |   opcije


Je, Pilipe, sad se malo raskravila.

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 8:44   |   opcije


hehe, tak otprilike zgledamo moj pas i ja kad ćorimo:)

Autor: necu-na-kavu   |   16.09.2010. u 8:54   |   opcije


ovaj mamurluk dugo traje,,,

Autor: marned   |   16.09.2010. u 9:38   |   opcije


Dodaj komentar