Mhmmm... taj pes mi sumnjivo zgleda... moje CSI oko nagađa da u igri nije oslonac. Krav je bil na pijanci i opal s trećeg kata kroz penđer. Sad se pita kaj se zbilo. Pes se više niš ne pita. :D
Autor: pike_TS | 16.09.2010. u 8:13 | opcije
Ufff, Pike, to samo tako izgleda. Kad malo bolje razmotriš forenzičke dokaze, uvidjet ćeš da je pas bio na pijanci, a krava podmetnula leđa. Jerbo, znaš onu: ispod svakog pijanog muškaraca nalazi se rogata žena.
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 8:18 | opcije
Kašljuc, cvikerohukotrljokutu... aberh lheide, sthatistike ne photkrepljhuju vhaše thvrdnje lhiebe Kollegin, phijani ihmaju bholje izghlede da phostanu rhogati nhego da rhoguju dhruge... :D
Autor: pike_TS | 16.09.2010. u 8:26 | opcije
ovo je LaFontenova fotomontaža, za one koji nisu kužili poantu.."Ti mu pružiš papak, on ti legne na grbaču". tako.
Autor: mmmmmm_da | 16.09.2010. u 8:27 | opcije
dhakako, ukholiko ne mislite na ženu koja je rhotastost sthekla u rhanijem inchidentu i shad se osvjećuje s pijanim muški svinja... :o
Autor: pike_TS | 16.09.2010. u 8:27 | opcije
(gatost)
Autor: pike_TS | 16.09.2010. u 8:28 | opcije
Ma krava je za sve kriva!
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 8:31 | opcije
(hehe.. pametna žena, u naletu pravedničkog sarkazma, odustaje...)
Autor: mmmmmm_da | 16.09.2010. u 8:33 | opcije
ahmm.. dobro.. POD..(malo inferiornosti, nikome nije naštetilo..;)
Autor: mmmmmm_da | 16.09.2010. u 8:36 | opcije
Ma da: prvo se predstavljala kao muzara, a sad se naroguši svaki put kad se on malo nacucla!
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 8:38 | opcije
nemoš ti kad je sve pod paskom budnog zaštitara (valda je ovo pauza)
Autor: Philippe_de_Mala | 16.09.2010. u 8:40 | opcije
Je, Pilipe, sad se malo raskravila.
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 8:44 | opcije
hehe, tak otprilike zgledamo moj pas i ja kad ćorimo:)
Autor: necu-na-kavu | 16.09.2010. u 8:54 | opcije
ovaj mamurluk dugo traje,,,
Autor: marned | 16.09.2010. u 9:38 | opcije