VISOKI CILJEVI

16.09.2010. u 23:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Hm... nisam baš siguran, ali čini mi se da je ovo ženka :). Hoćeš reči da si vi žene postavljate previsoke ciljeve? :))))

Autor: TeeJay   |   16.09.2010. u 23:21   |   opcije


Idiote debilni, jebem te u dupe kretensko! Koja ženka ima ovakve kljove jebem ti mater nerođenu...jel'

Autor: Lokussssssss   |   16.09.2010. u 23:24   |   opcije


Pa, nisam to rodno odredila, TJ. Što ti misliš?

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 23:27   |   opcije


baš sad idem malo guglat da vidim o čemu se radi :)

Autor: TeeJay   |   16.09.2010. u 23:29   |   opcije


Kod afričkih slonova i mužjaci i ženke imaju kljove; imaju i azijski, ali ženkini su manji, rijetko kad strše izvan usnica. Tol'ko, Lokuščino, jel' :-))

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 23:31   |   opcije


Koja ženka ima ovakve kljove jebem ti mater nerođenu...jel' Teta Vegeta! Čitaj što piše...jel'

Autor: Lokussssssss   |   16.09.2010. u 23:34   |   opcije


Afrička slonica!

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 23:36   |   opcije


Joj lutkice moja! To je mladi afrički slon! Za razliku od indijskog mladog slončeta njegova je kičma konkavna...jel'

Autor: Lokussssssss   |   16.09.2010. u 23:42   |   opcije


iz moje perpektive se vidi samo da je malo previše digla nos..ne vidim nikakve ciljeve...:DDDDD

Autor: eternis   |   16.09.2010. u 23:44   |   opcije


Daj konkavni Lokuss ne seri..Baš ti znaš neki kurac . :DDDDD

Autor: eternis   |   16.09.2010. u 23:45   |   opcije


A jebga, nit ga jahala, nit mu šljive brala... Nego, što s' ti zapeo za te kljove? Jel i kod slonaca ono, kolka kljova tolko draga reče slova, ha?

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 23:45   |   opcije


valjda vega zna kaj je slonica...:DDDD

Autor: eternis   |   16.09.2010. u 23:45   |   opcije


Viš da ne znam, et. A ti?

Autor: vegavega8   |   16.09.2010. u 23:51   |   opcije


ja znam samo prepoznati slonicu iz Vatsjajanine "Kama Sutre"...:DDDDDD

Autor: eternis   |   17.09.2010. u 0:04   |   opcije


Pih! Štreber :-((

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 0:06   |   opcije


je, a kak misliš da bi postal tantra majstor da nisam učio kod najboljih...?

Autor: eternis   |   17.09.2010. u 0:08   |   opcije


Pa tu knjigu ima svaki donekle pismeni klinac u pubertetu - koga to još impresionira?

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 0:12   |   opcije


hm, tko je govorio o želji da nekog impresioniram uopće..Nije svaki klinac koji ima Vatsjajanu doma zato i tantra majstor.Asocijacija je počela od tvoje slonice, pa mi je on pao na pamet..A teška si vega u ovaj sitni sat.

Autor: eternis   |   17.09.2010. u 0:24   |   opcije


kaj misliš koliko slonica može izdržat u ovom položaju?

Autor: eternis   |   17.09.2010. u 0:24   |   opcije


dulje nego ti? :DDDDDDDDDD

Autor: eternis   |   17.09.2010. u 0:25   |   opcije


Oh,draga vegice,vidim da sasvim lijepo kominiciraš sa prostakom lokusom...a CC si nekoliko puta prigovorila da komunicira sa drlom...babina škola,ako nemaš šta reci onome s kim pričaš,uvijek se nađe neki njegov frend koji ti nije po volji,hehehehe...i nisi ti pričala da billy ima mali kurac,ti nisi prosta...ti si samo svima rekla da ima mali ud...pljuc

Autor: freefucker   |   17.09.2010. u 3:58   |   opcije


Dodaj komentar