Hm... nisam baš siguran, ali čini mi se da je ovo ženka :). Hoćeš reči da si vi žene postavljate previsoke ciljeve? :))))
Autor: TeeJay | 16.09.2010. u 23:21 | opcije
Idiote debilni, jebem te u dupe kretensko! Koja ženka ima ovakve kljove jebem ti mater nerođenu...jel'
Autor: Lokussssssss | 16.09.2010. u 23:24 | opcije
Pa, nisam to rodno odredila, TJ. Što ti misliš?
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 23:27 | opcije
baš sad idem malo guglat da vidim o čemu se radi :)
Autor: TeeJay | 16.09.2010. u 23:29 | opcije
Kod afričkih slonova i mužjaci i ženke imaju kljove; imaju i azijski, ali ženkini su manji, rijetko kad strše izvan usnica. Tol'ko, Lokuščino, jel' :-))
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 23:31 | opcije
Koja ženka ima ovakve kljove jebem ti mater nerođenu...jel' Teta Vegeta! Čitaj što piše...jel'
Autor: Lokussssssss | 16.09.2010. u 23:34 | opcije
Afrička slonica!
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 23:36 | opcije
Joj lutkice moja! To je mladi afrički slon! Za razliku od indijskog mladog slončeta njegova je kičma konkavna...jel'
Autor: Lokussssssss | 16.09.2010. u 23:42 | opcije
iz moje perpektive se vidi samo da je malo previše digla nos..ne vidim nikakve ciljeve...:DDDDD
Autor: eternis | 16.09.2010. u 23:44 | opcije
Daj konkavni Lokuss ne seri..Baš ti znaš neki kurac . :DDDDD
Autor: eternis | 16.09.2010. u 23:45 | opcije
A jebga, nit ga jahala, nit mu šljive brala... Nego, što s' ti zapeo za te kljove? Jel i kod slonaca ono, kolka kljova tolko draga reče slova, ha?
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 23:45 | opcije
valjda vega zna kaj je slonica...:DDDD
Autor: eternis | 16.09.2010. u 23:45 | opcije
Viš da ne znam, et. A ti?
Autor: vegavega8 | 16.09.2010. u 23:51 | opcije
ja znam samo prepoznati slonicu iz Vatsjajanine "Kama Sutre"...:DDDDDD
Autor: eternis | 17.09.2010. u 0:04 | opcije
Pih! Štreber :-((
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 0:06 | opcije
je, a kak misliš da bi postal tantra majstor da nisam učio kod najboljih...?
Autor: eternis | 17.09.2010. u 0:08 | opcije
Pa tu knjigu ima svaki donekle pismeni klinac u pubertetu - koga to još impresionira?
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 0:12 | opcije
hm, tko je govorio o želji da nekog impresioniram uopće..Nije svaki klinac koji ima Vatsjajanu doma zato i tantra majstor.Asocijacija je počela od tvoje slonice, pa mi je on pao na pamet..A teška si vega u ovaj sitni sat.
Autor: eternis | 17.09.2010. u 0:24 | opcije
kaj misliš koliko slonica može izdržat u ovom položaju?
Autor: eternis | 17.09.2010. u 0:24 | opcije
dulje nego ti? :DDDDDDDDDD
Autor: eternis | 17.09.2010. u 0:25 | opcije
Oh,draga vegice,vidim da sasvim lijepo kominiciraš sa prostakom lokusom...a CC si nekoliko puta prigovorila da komunicira sa drlom...babina škola,ako nemaš šta reci onome s kim pričaš,uvijek se nađe neki njegov frend koji ti nije po volji,hehehehe...i nisi ti pričala da billy ima mali kurac,ti nisi prosta...ti si samo svima rekla da ima mali ud...pljuc
Autor: freefucker | 17.09.2010. u 3:58 | opcije