Koja faca...:)

Autor: nicci   |   17.09.2010. u 23:16   |   opcije


Zarazan smijeh :-)))

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:18   |   opcije


Totalka:)

Autor: nicci   |   17.09.2010. u 23:21   |   opcije


partviš dog-ica .))

Autor: Illija   |   17.09.2010. u 23:22   |   opcije


Mislim da je upravo pročitao večerašnje blogove :-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:22   |   opcije


plišana igračka ? :)))))

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:23   |   opcije


Pravo, živo, inteligentno stvorenje sa smislom za humor!

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:24   |   opcije


veguša suverena kraljice , da te nema trebalo bi te izmislit :):):)

Autor: gelsomino7   |   17.09.2010. u 23:25   |   opcije


kupljen. licitacija gotova. razlaz.

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:25   |   opcije


Eh, sve ti je to stvar opredjeljenja, gelsomino: neki vjeruju da me nema, a neki me izmišljaju ;-)) NEgo, opet sam krunu negdje zametnula...

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:26   |   opcije


plemenita lak, ubi ih plemenitost.
jebem ti tastauru

Autor: apple29   |   17.09.2010. u 23:26   |   opcije


Dugasta, ali dat ćeš nam da ga tu i tamo pogledamo, ha?

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:27   |   opcije


odniila je zlatopička, tj jane. moraš plakati i patit pod teretim krune, a ne mlatiti jezikom i žezlom.
kakvo je to ponašanje, bestidnice, jel

Autor: apple29   |   17.09.2010. u 23:28   |   opcije


jaki ste na na doggy stajlu koji je ipak kliknuo tamoneko :)

Autor: Illija   |   17.09.2010. u 23:29   |   opcije


Zlatopička, veliš? GE-NI-JAL-NO!!! :-))))))))))))))))) E bormeš, za takav epitet valja i krunu skinuti s glave.

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:31   |   opcije


vega ništa od toga ...ne lijepim slike po iskrici...sad ga se nagledajte i šlus ! :)))

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:31   |   opcije


Ilija .. ...pređi na misionarski stile...:)))

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:32   |   opcije


Ma jooooooj, sebičnjakinjo! A buš mi na mail poslala? Onak, jednom tjedno? :-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:34   |   opcije


Ne. Pa da mi ga izližeš ..Jok. :)))

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:35   |   opcije


E, kad je tako, onda bum onog drugog sebi zadržala! (A taj je još bolji, aha.)

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:37   |   opcije


Neka...al' nije ovaj. :))

Autor: OciBojeDuge2   |   17.09.2010. u 23:39   |   opcije


ma kakva kruna kakvi bakrači,tvoja su kruna tvoji blogovi koji su kao poslastica i svaki im je komentar suvišan, samo kaj neki imaju potumlana vuha

Autor: gelsomino7   |   17.09.2010. u 23:39   |   opcije


vega, jel ilja prostači ili mi se čini

Autor: apple29   |   17.09.2010. u 23:40   |   opcije


*potumplana,esemti tastaturu potumplanu

Autor: gelsomino7   |   17.09.2010. u 23:41   |   opcije


Hehe, mi bi kapitalizam, ali ne bismo elitu, gelsomino! Kuže oni da to nije za njih, ali baš zato oće i oće. Ili u klub, ili ruši klub! Stare komunjare, cccc... ;-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:41   |   opcije


Babo, ja mislim da bi on htio, ali ne zna kako.

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:44   |   opcije


ajmo ruke gore :)))) .. do kamo ste dolijale ??!

Autor: Illija   |   17.09.2010. u 23:45   |   opcije


Evo, ja digla ruku i mašem... a sad, maho ti ne maho, odoh. Laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   17.09.2010. u 23:47   |   opcije


bojim se gubitka s tim laka noć no eto. što se može da recitiram lolitu :)

Autor: Illija   |   17.09.2010. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar