Koja faca...:)
Autor: nicci | 17.09.2010. u 23:16 | opcije
Zarazan smijeh :-)))
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:18 | opcije
Totalka:)
Autor: nicci | 17.09.2010. u 23:21 | opcije
partviš dog-ica .))
Autor: Illija | 17.09.2010. u 23:22 | opcije
Mislim da je upravo pročitao večerašnje blogove :-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:22 | opcije
plišana igračka ? :)))))
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:23 | opcije
Pravo, živo, inteligentno stvorenje sa smislom za humor!
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:24 | opcije
veguša suverena kraljice , da te nema trebalo bi te izmislit :):):)
Autor: gelsomino7 | 17.09.2010. u 23:25 | opcije
kupljen. licitacija gotova. razlaz.
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:25 | opcije
Eh, sve ti je to stvar opredjeljenja, gelsomino: neki vjeruju da me nema, a neki me izmišljaju ;-)) NEgo, opet sam krunu negdje zametnula...
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:26 | opcije
plemenita lak, ubi ih plemenitost.
jebem ti tastauru
Autor: apple29 | 17.09.2010. u 23:26 | opcije
Dugasta, ali dat ćeš nam da ga tu i tamo pogledamo, ha?
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:27 | opcije
odniila je zlatopička, tj jane. moraš plakati i patit pod teretim krune, a ne mlatiti jezikom i žezlom.
kakvo je to ponašanje, bestidnice, jel
Autor: apple29 | 17.09.2010. u 23:28 | opcije
jaki ste na na doggy stajlu koji je ipak kliknuo tamoneko :)
Autor: Illija | 17.09.2010. u 23:29 | opcije
Zlatopička, veliš? GE-NI-JAL-NO!!! :-))))))))))))))))) E bormeš, za takav epitet valja i krunu skinuti s glave.
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:31 | opcije
vega ništa od toga ...ne lijepim slike po iskrici...sad ga se nagledajte i šlus ! :)))
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:31 | opcije
Ilija .. ...pređi na misionarski stile...:)))
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:32 | opcije
Ma jooooooj, sebičnjakinjo! A buš mi na mail poslala? Onak, jednom tjedno? :-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:34 | opcije
Ne. Pa da mi ga izližeš ..Jok. :)))
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:35 | opcije
E, kad je tako, onda bum onog drugog sebi zadržala! (A taj je još bolji, aha.)
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:37 | opcije
Neka...al' nije ovaj. :))
Autor: OciBojeDuge2 | 17.09.2010. u 23:39 | opcije
ma kakva kruna kakvi bakrači,tvoja su kruna tvoji blogovi koji su kao poslastica i svaki im je komentar suvišan, samo kaj neki imaju potumlana vuha
Autor: gelsomino7 | 17.09.2010. u 23:39 | opcije
vega, jel ilja prostači ili mi se čini
Autor: apple29 | 17.09.2010. u 23:40 | opcije
*potumplana,esemti tastaturu potumplanu
Autor: gelsomino7 | 17.09.2010. u 23:41 | opcije
Hehe, mi bi kapitalizam, ali ne bismo elitu, gelsomino! Kuže oni da to nije za njih, ali baš zato oće i oće. Ili u klub, ili ruši klub! Stare komunjare, cccc... ;-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:41 | opcije
Babo, ja mislim da bi on htio, ali ne zna kako.
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:44 | opcije
ajmo ruke gore :)))) .. do kamo ste dolijale ??!
Autor: Illija | 17.09.2010. u 23:45 | opcije
Evo, ja digla ruku i mašem... a sad, maho ti ne maho, odoh. Laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 17.09.2010. u 23:47 | opcije
bojim se gubitka s tim laka noć no eto. što se može da recitiram lolitu :)
Autor: Illija | 17.09.2010. u 23:49 | opcije