ajme kak je sladak :)
predivna slika, hvala

Autor: freshfree   |   18.09.2010. u 8:14   |   opcije


Subotaaaaa:)

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:14   |   opcije


Ma, za zaljubiti se u ovu facu, jel'da? Treba od maca naučiti kako se uživa :-))

Autor: vegavega8   |   18.09.2010. u 8:15   |   opcije


Hm...ovo je ekstremnije od odlaska na selo:)

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:22   |   opcije


Moja koza od psa (kako mi je zabavno svaki put je zvati kozom kad zabrlja)je noćas iz smeća opet razvukla nekakvu masnu foliju po čitavom stanu.

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:23   |   opcije


Eh, u smeću su uvijek najbolji oblizeki... A moj bol boluje pod kadom; zato mačka luduje po cijelom stanu :-))

Autor: vegavega8   |   18.09.2010. u 8:27   |   opcije


Jadan šaponja:(

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:30   |   opcije


Sinoć je dosta dobro hodao, iako sam ga morala nositi niz štenge; danas ga još uopće nisam vidjela. Morat ćemo ipak na slikanje, izgleda :-((

Autor: vegavega8   |   18.09.2010. u 8:33   |   opcije


Zijeev...idem se pokrenuti.Subota mi je davno prestala biti dan za guštanje.Btw...preksutra idem tamo..sjećaš se gdje?Ako uhvatim vremena dofurat ću Šaponji neke mljac oblizeke:)Kakve voli?

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:35   |   opcije


Ma nee...samo ga boli uganuće.Vidjelo bi se na prvoj snimci.

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:36   |   opcije


Možda bi pomoglo da mu malo pritegneš zglob elastičnim zavojem.

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:37   |   opcije


Znaš ono što drugi šepavac uporno odbija nositi?

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:38   |   opcije


Gibam sad.Baj!

Autor: nicci   |   18.09.2010. u 8:39   |   opcije


Sorry, zanemarila sam te... Čujemo se telefonom!

Autor: vegavega8   |   18.09.2010. u 8:41   |   opcije


Jutro svima ....molim učiti od mački i mačora kako se uživa....:))

Autor: OciBojeDuge2   |   18.09.2010. u 9:08   |   opcije


Mače, dal' bi prala moje gaće?

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.09.2010. u 9:53   |   opcije


Dodaj komentar