ajme kak je sladak :)
predivna slika, hvala
Autor: freshfree | 18.09.2010. u 8:14 | opcije
Subotaaaaa:)
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:14 | opcije
Ma, za zaljubiti se u ovu facu, jel'da? Treba od maca naučiti kako se uživa :-))
Autor: vegavega8 | 18.09.2010. u 8:15 | opcije
Hm...ovo je ekstremnije od odlaska na selo:)
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:22 | opcije
Moja koza od psa (kako mi je zabavno svaki put je zvati kozom kad zabrlja)je noćas iz smeća opet razvukla nekakvu masnu foliju po čitavom stanu.
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:23 | opcije
Eh, u smeću su uvijek najbolji oblizeki... A moj bol boluje pod kadom; zato mačka luduje po cijelom stanu :-))
Autor: vegavega8 | 18.09.2010. u 8:27 | opcije
Jadan šaponja:(
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:30 | opcije
Sinoć je dosta dobro hodao, iako sam ga morala nositi niz štenge; danas ga još uopće nisam vidjela. Morat ćemo ipak na slikanje, izgleda :-((
Autor: vegavega8 | 18.09.2010. u 8:33 | opcije
Zijeev...idem se pokrenuti.Subota mi je davno prestala biti dan za guštanje.Btw...preksutra idem tamo..sjećaš se gdje?Ako uhvatim vremena dofurat ću Šaponji neke mljac oblizeke:)Kakve voli?
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:35 | opcije
Ma nee...samo ga boli uganuće.Vidjelo bi se na prvoj snimci.
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:36 | opcije
Možda bi pomoglo da mu malo pritegneš zglob elastičnim zavojem.
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:37 | opcije
Znaš ono što drugi šepavac uporno odbija nositi?
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:38 | opcije
Gibam sad.Baj!
Autor: nicci | 18.09.2010. u 8:39 | opcije
Sorry, zanemarila sam te... Čujemo se telefonom!
Autor: vegavega8 | 18.09.2010. u 8:41 | opcije
Jutro svima ....molim učiti od mački i mačora kako se uživa....:))
Autor: OciBojeDuge2 | 18.09.2010. u 9:08 | opcije
Mače, dal' bi prala moje gaće?
Autor: dudhaimurvimorus | 18.09.2010. u 9:53 | opcije