GMO pačići ?
Jutro vegica....:))
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:12 | opcije
Jutro! Je, perje najbolje grije, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:18 | opcije
gdje su sakupljači perja ? :))
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:20 | opcije
Sad će oni, trijezne se od derneka :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:26 | opcije
e..da mi je sad jedan dobar dernek !....pa da leti perje na sve strane !...)))))))
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:28 | opcije
Ja bih pidžama parti i tučnjavu jastucima! U dvoje ;-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:35 | opcije
neću doći na tvoj party , ako obećaš da ti nećeš doći na moj dernek 1:1 !...))))
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:37 | opcije
Ma dobro, ali mogle bismo slike razmijeniti ;-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:40 | opcije
"Gola ispod perja", npr.
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:40 | opcije
imam jednu ...gola sa pokrivenim perjem od pauna...jel' to prolazi ?
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:42 | opcije
jutro:)))
Autor: iskra19 | 19.09.2010. u 8:44 | opcije
Ovisi o paunu :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:49 | opcije
Jutro, Iskra! :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:49 | opcije
paun je očerupan ko kratkom postupku...perje se malo razletilo...pa skoro da sam ostala nezadovolj(e)na....)))))))))))))))))9
Autor: OciBojeDuge2 | 19.09.2010. u 8:57 | opcije
CCCC... zato ti ja baš ne šmekam paunove. Daj ti meni solidnog kokota pa da vidiš što je perušanje!
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 8:59 | opcije
smišni li su..))a gdje ti nadješ sve te super slije sa životinjama?
Autor: Leah_ | 19.09.2010. u 12:30 | opcije