GMO pačići ?

Jutro vegica....:))

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:12   |   opcije


Jutro! Je, perje najbolje grije, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:18   |   opcije


gdje su sakupljači perja ? :))

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:20   |   opcije


Sad će oni, trijezne se od derneka :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:26   |   opcije


e..da mi je sad jedan dobar dernek !....pa da leti perje na sve strane !...)))))))

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:28   |   opcije


Ja bih pidžama parti i tučnjavu jastucima! U dvoje ;-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:35   |   opcije


neću doći na tvoj party , ako obećaš da ti nećeš doći na moj dernek 1:1 !...))))

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:37   |   opcije


Ma dobro, ali mogle bismo slike razmijeniti ;-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:40   |   opcije


"Gola ispod perja", npr.

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:40   |   opcije


imam jednu ...gola sa pokrivenim perjem od pauna...jel' to prolazi ?

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:42   |   opcije


jutro:)))

Autor: iskra19   |   19.09.2010. u 8:44   |   opcije


Ovisi o paunu :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:49   |   opcije


Jutro, Iskra! :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:49   |   opcije


paun je očerupan ko kratkom postupku...perje se malo razletilo...pa skoro da sam ostala nezadovolj(e)na....)))))))))))))))))9

Autor: OciBojeDuge2   |   19.09.2010. u 8:57   |   opcije


CCCC... zato ti ja baš ne šmekam paunove. Daj ti meni solidnog kokota pa da vidiš što je perušanje!

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 8:59   |   opcije


smišni li su..))a gdje ti nadješ sve te super slije sa životinjama?

Autor: Leah_   |   19.09.2010. u 12:30   |   opcije


Dodaj komentar