KNJIGA UTISAKA (Zdrmani je na zasluženom bolovanju)
19.09.2010. u 13:09 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
sad će on iz mrtvih ko lazar
Autor: apple29 | 19.09.2010. u 13:11 | opcije
dobre noge.
kod mene biciklo krivo. a i krivo me previjali, švercala sam od 3 mseca. bačve u pampersicama
Autor: apple29 | 19.09.2010. u 13:13 | opcije
Nije fer, napravi tako, kada kliknem na tvoju sliku, poveća se...
Autor: juicy-mama | 19.09.2010. u 13:14 | opcije
Pa žao mi čovjeka, zato sam i stavila.
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 13:16 | opcije
...mislim, kada netko drugi klikne na tvoju sliku, poveća se...ovak će me dežurni svrstati u one, koja nisam...
Autor: juicy-mama | 19.09.2010. u 13:17 | opcije
E, ta nogata je stara cca 12 godina, ona sa psom cca 5, ova bez šminke 1, a ova s cigaretom je od prije 2-3 tjedna, to je TJ uslikao.
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 13:18 | opcije
Juicy, nisam ti ja maherica kao zdrmani - ovo ti je ovak, uzmi ili ostavi, hebga!
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 13:18 | opcije
ne treba niš povećavat :) ... nek se budi mašta :))
Autor: TeeJay | 19.09.2010. u 13:29 | opcije
Tak je, TJ :-)) Uostalom, vrlo mi imponira što žene 5-15 godina mlađe od mene uspoređuju svoj seksepil s mojim. ;-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 13:33 | opcije
Stavila si fotku bez šminke na blog?Naklon do poda, nogoljub i sve kaj uz to ide:)
Autor: nicci | 19.09.2010. u 13:45 | opcije
Odličan albumić.
Autor: nicci | 19.09.2010. u 13:46 | opcije
Ova nogata je jaako dobra.
Autor: nicci | 19.09.2010. u 13:51 | opcije
aaaahaaa...kuuuužim....pa lijepo piše fani foto !!! pa da, fakat je veri fani hahahahahaha
Autor: Love_painkiller | 19.09.2010. u 14:04 | opcije
Ah, evo meštra od sekundarne neoriginalnosti! Uživaj, mali :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 14:11 | opcije
nemojte se ljutiti, al usporedbu sigurno ne radim...mislim, čak i da ju podsvjesno radim, ne bi bila u vašu korist. Malo ste se napuhali, teto! Too much.
Autor: jasamcentarsvijeta | 19.09.2010. u 14:14 | opcije
da,sve same krasotice se javljaju...vega je zakon i izgleda ok...
Autor: gloginja | 19.09.2010. u 14:15 | opcije
da, izgleda ok...al samo to...nedovoljno za komparaciju
Autor: jasamcentarsvijeta | 19.09.2010. u 14:16 | opcije
a misliš ono,lepa,mnogo lepa i lepa bre u p.m...Znam neke koje su se hvalile,a vidjeh ih uživo...nedaj bože nikome..a opet,nije li važnije ipak sam čovjek?
Autor: gloginja | 19.09.2010. u 14:19 | opcije
slažem se. ali ako netko stavi svoje fotke (ovako egzibicionistički) onda očekuje komentar. I ja sam ga dala.
Autor: jasamcentarsvijeta | 19.09.2010. u 14:20 | opcije
Nisam rekla da se uspoređuju SVE, nego NEKE - a men' to čisti gušt i sasvim dovoljno! :-)) A moj izgled: dobar (3) iliti prosječan. A hebga, nemreš u svemu bit' odlikašica :-((
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 14:21 | opcije
Egocentrice, razlog stavljanja ove knjige utisaka je manje egzibicionizam, a više pokret otpora. Uostalom, zar samo super-lijepi imaju pravo na pozornost?
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 14:22 | opcije
tvoj problem je što, nit pisanjem, nit izgledom, ne možeš dobiti ono što želiš.
Autor: jasamcentarsvijeta | 19.09.2010. u 14:33 | opcije
Egocentrice, bez malo sreće nitko, pa tako ni ja, ne može dobiti SVE što želi. Ipak, meni se posreći dosta toga; a nešto i zaslužim :-))
Autor: vegavega8 | 19.09.2010. u 14:50 | opcije
vruče...vruče....otmjeno vruče...za spomenar a i mašta radi sada svašta
Autor: jezerohr | 20.09.2010. u 14:50 | opcije