sad će on iz mrtvih ko lazar

Autor: apple29   |   19.09.2010. u 13:11   |   opcije


dobre noge.
kod mene biciklo krivo. a i krivo me previjali, švercala sam od 3 mseca. bačve u pampersicama

Autor: apple29   |   19.09.2010. u 13:13   |   opcije


Nije fer, napravi tako, kada kliknem na tvoju sliku, poveća se...

Autor: juicy-mama   |   19.09.2010. u 13:14   |   opcije


Pa žao mi čovjeka, zato sam i stavila.

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 13:16   |   opcije


...mislim, kada netko drugi klikne na tvoju sliku, poveća se...ovak će me dežurni svrstati u one, koja nisam...

Autor: juicy-mama   |   19.09.2010. u 13:17   |   opcije


E, ta nogata je stara cca 12 godina, ona sa psom cca 5, ova bez šminke 1, a ova s cigaretom je od prije 2-3 tjedna, to je TJ uslikao.

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 13:18   |   opcije


Juicy, nisam ti ja maherica kao zdrmani - ovo ti je ovak, uzmi ili ostavi, hebga!

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 13:18   |   opcije


ne treba niš povećavat :) ... nek se budi mašta :))

Autor: TeeJay   |   19.09.2010. u 13:29   |   opcije


Tak je, TJ :-)) Uostalom, vrlo mi imponira što žene 5-15 godina mlađe od mene uspoređuju svoj seksepil s mojim. ;-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 13:33   |   opcije


Stavila si fotku bez šminke na blog?Naklon do poda, nogoljub i sve kaj uz to ide:)

Autor: nicci   |   19.09.2010. u 13:45   |   opcije


Odličan albumić.

Autor: nicci   |   19.09.2010. u 13:46   |   opcije


Ova nogata je jaako dobra.

Autor: nicci   |   19.09.2010. u 13:51   |   opcije


aaaahaaa...kuuuužim....pa lijepo piše fani foto !!! pa da, fakat je veri fani hahahahahaha

Autor: Love_painkiller   |   19.09.2010. u 14:04   |   opcije


Ah, evo meštra od sekundarne neoriginalnosti! Uživaj, mali :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 14:11   |   opcije


nemojte se ljutiti, al usporedbu sigurno ne radim...mislim, čak i da ju podsvjesno radim, ne bi bila u vašu korist. Malo ste se napuhali, teto! Too much.

Autor: jasamcentarsvijeta   |   19.09.2010. u 14:14   |   opcije


da,sve same krasotice se javljaju...vega je zakon i izgleda ok...

Autor: gloginja   |   19.09.2010. u 14:15   |   opcije


da, izgleda ok...al samo to...nedovoljno za komparaciju

Autor: jasamcentarsvijeta   |   19.09.2010. u 14:16   |   opcije


a misliš ono,lepa,mnogo lepa i lepa bre u p.m...Znam neke koje su se hvalile,a vidjeh ih uživo...nedaj bože nikome..a opet,nije li važnije ipak sam čovjek?

Autor: gloginja   |   19.09.2010. u 14:19   |   opcije


slažem se. ali ako netko stavi svoje fotke (ovako egzibicionistički) onda očekuje komentar. I ja sam ga dala.

Autor: jasamcentarsvijeta   |   19.09.2010. u 14:20   |   opcije


Nisam rekla da se uspoređuju SVE, nego NEKE - a men' to čisti gušt i sasvim dovoljno! :-)) A moj izgled: dobar (3) iliti prosječan. A hebga, nemreš u svemu bit' odlikašica :-((

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 14:21   |   opcije


Egocentrice, razlog stavljanja ove knjige utisaka je manje egzibicionizam, a više pokret otpora. Uostalom, zar samo super-lijepi imaju pravo na pozornost?

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 14:22   |   opcije


tvoj problem je što, nit pisanjem, nit izgledom, ne možeš dobiti ono što želiš.

Autor: jasamcentarsvijeta   |   19.09.2010. u 14:33   |   opcije


Egocentrice, bez malo sreće nitko, pa tako ni ja, ne može dobiti SVE što želi. Ipak, meni se posreći dosta toga; a nešto i zaslužim :-))

Autor: vegavega8   |   19.09.2010. u 14:50   |   opcije


vruče...vruče....otmjeno vruče...za spomenar a i mašta radi sada svašta

Autor: jezerohr   |   20.09.2010. u 14:50   |   opcije


Dodaj komentar