dobro to jutroooo!!! ova je pljunuta moja Mir...a iz mlađih dana, sad joj je 17 kastrirana je i debela ko prasica, ali još uvijek zna imati ovakav sumanuto opčinjen pogled .......na gazdaricu, iako neznam ko je kome gazdarica kako to već ide sa mačkama, svoje su, a i tu smo slične :))
Autor: gelsomino7 | 20.09.2010. u 9:24 | opcije
Mislim da bi trebalo organizirati mačji nogomet, tj. šapomet - bilo bi to neusporedivo zanimljivije od ovog ljudskog prešetavanja po blatu, zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2010. u 9:30 | opcije
ma neka je svega i svačega pa možemo birat, ŠVEDSKI STOL kako si iskrici nadjenula prezime :)) neka iskri neka gore krijesoviii
Autor: gelsomino7 | 20.09.2010. u 9:40 | opcije
Ja o nogometu, a ti o Iskrici! Slažem se, neka bude svega, ali molit ću fino i jedan koš za otpatke i jednu košaricu za doma odnijeti ono najbolje :-))
Autor: vegavega8 | 20.09.2010. u 9:47 | opcije