DAJ GA TI...

20.09.2010. u 23:12   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

"Ti se ne mičeš, ostani tu di jesi, oči su ti teške, spavaš, nemaš volje ni želje za bijegom, ne vidiš dvije mačke..."... :))

Autor: -IG_055   |   20.09.2010. u 23:17   |   opcije


..navukle ga na fugu..

Autor: _billy_idol_   |   20.09.2010. u 23:18   |   opcije


E neću...hajde ti....!!

Autor: goto   |   20.09.2010. u 23:22   |   opcije


Hm. A ja mislim da mačke-zločinke smišljaju kako se riješiti trupla.

Autor: vegavega8   |   20.09.2010. u 23:23   |   opcije


Crna je mica-ubojica, a tigrasta suučesnica.

Autor: vegavega8   |   20.09.2010. u 23:25   |   opcije


Bi one..al zasmrdit će cijelu kuhinju, taj "smrdljivi Martin"...Smislit će one nešto pametnije..!!

Autor: goto   |   20.09.2010. u 23:32   |   opcije


jebeš sitnice!

Autor: politikant   |   20.09.2010. u 23:33   |   opcije


Dodaj komentar