"Ti se ne mičeš, ostani tu di jesi, oči su ti teške, spavaš, nemaš volje ni želje za bijegom, ne vidiš dvije mačke..."... :))
Autor: -IG_055 | 20.09.2010. u 23:17 | opcije
..navukle ga na fugu..
Autor: _billy_idol_ | 20.09.2010. u 23:18 | opcije
E neću...hajde ti....!!
Autor: goto | 20.09.2010. u 23:22 | opcije
Hm. A ja mislim da mačke-zločinke smišljaju kako se riješiti trupla.
Autor: vegavega8 | 20.09.2010. u 23:23 | opcije
Crna je mica-ubojica, a tigrasta suučesnica.
Autor: vegavega8 | 20.09.2010. u 23:25 | opcije
Bi one..al zasmrdit će cijelu kuhinju, taj "smrdljivi Martin"...Smislit će one nešto pametnije..!!
Autor: goto | 20.09.2010. u 23:32 | opcije
jebeš sitnice!
Autor: politikant | 20.09.2010. u 23:33 | opcije