evo ova iznad broji
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:31 | opcije
kad ne broji komentare, onda broji susjedima testise
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:31 | opcije
rođena matematičarka
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:31 | opcije
obožavam one koji žive od broja komentara na blogu
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:31 | opcije
jebo te, njihov život je bajka
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:32 | opcije
ma seksi magazin, što bi reko jedan blento
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:32 | opcije
još da izbroji svoje moždane stanice. koračnica. 1,2
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:35 | opcije
ima više sisa nego moždanih stanica.
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:37 | opcije
A možda joj je to umjesto krunice :-))
Autor: vegavega8 | 21.09.2010. u 8:38 | opcije
vjerojatno se smatra statističarkom.
sigurno statira u hnk-a. ko štanga. pošto je vitka i zgodna
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:40 | opcije
ružarje žalosno, kako li već. moram uguglati. www.bozanićblog
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:40 | opcije
Ma pusti, svatko se razbuđuje na svoj način: netko broji svece, netko sklekove, netko jel su mu sve daske na broju, netko novce, netko orgazme, a netko komentare.
Autor: vegavega8 | 21.09.2010. u 8:47 | opcije
ovo prvo mi se najviše sviđa. sve ostalo na prste jedne ruke, posebno daske.
ajme, još moram i raditi na poslu. jebem ti državu, jesam se ja za to borila
Autor: apple29 | 21.09.2010. u 8:55 | opcije
Danas Tomić napisao dobru kolumnu: veli da su budale i seljačine iste na cijelome svijetu :-))
Autor: vegavega8 | 21.09.2010. u 9:07 | opcije
Dobro jutro...prekrasno, vruče..idem na kupanje, možda sretnem i ja kakvog dobrog K....a;):P
Autor: biserna | 21.09.2010. u 9:09 | opcije
Heeeeej, bis! Joj, uživaj i za nas kontinentalce! :-))))) A dobar k... zlata vrijedi, zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 21.09.2010. u 9:11 | opcije
Ma naravno,pomaže kod svestranskog dobrog raspoloženja.Uživat ću i da "napakostim" malo kontinetalnim pohotnim lijepim mislima:))))
Autor: biserna | 21.09.2010. u 9:16 | opcije
Ah, kontinentalni k... samo kvocaju ;-))
Autor: vegavega8 | 21.09.2010. u 9:19 | opcije