DOBAR K...

21.09.2010. u 7:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

evo ova iznad broji

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:31   |   opcije


kad ne broji komentare, onda broji susjedima testise

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:31   |   opcije


rođena matematičarka

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:31   |   opcije


obožavam one koji žive od broja komentara na blogu

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:31   |   opcije


jebo te, njihov život je bajka

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:32   |   opcije


ma seksi magazin, što bi reko jedan blento

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:32   |   opcije


još da izbroji svoje moždane stanice. koračnica. 1,2

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:35   |   opcije


ima više sisa nego moždanih stanica.

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:37   |   opcije


A možda joj je to umjesto krunice :-))

Autor: vegavega8   |   21.09.2010. u 8:38   |   opcije


vjerojatno se smatra statističarkom.
sigurno statira u hnk-a. ko štanga. pošto je vitka i zgodna

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:40   |   opcije


ružarje žalosno, kako li već. moram uguglati. www.bozanićblog

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:40   |   opcije


Ma pusti, svatko se razbuđuje na svoj način: netko broji svece, netko sklekove, netko jel su mu sve daske na broju, netko novce, netko orgazme, a netko komentare.

Autor: vegavega8   |   21.09.2010. u 8:47   |   opcije


ovo prvo mi se najviše sviđa. sve ostalo na prste jedne ruke, posebno daske.
ajme, još moram i raditi na poslu. jebem ti državu, jesam se ja za to borila

Autor: apple29   |   21.09.2010. u 8:55   |   opcije


Danas Tomić napisao dobru kolumnu: veli da su budale i seljačine iste na cijelome svijetu :-))

Autor: vegavega8   |   21.09.2010. u 9:07   |   opcije


Dobro jutro...prekrasno, vruče..idem na kupanje, možda sretnem i ja kakvog dobrog K....a;):P

Autor: biserna   |   21.09.2010. u 9:09   |   opcije


Heeeeej, bis! Joj, uživaj i za nas kontinentalce! :-))))) A dobar k... zlata vrijedi, zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   21.09.2010. u 9:11   |   opcije


Ma naravno,pomaže kod svestranskog dobrog raspoloženja.Uživat ću i da "napakostim" malo kontinetalnim pohotnim lijepim mislima:))))

Autor: biserna   |   21.09.2010. u 9:16   |   opcije


Ah, kontinentalni k... samo kvocaju ;-))

Autor: vegavega8   |   21.09.2010. u 9:19   |   opcije


Dodaj komentar