dobro jutro. e što je to najvažniji obrok i ajd sad onako kako je ako je što je bilo danas
Autor: Philippe_de_Mala | 22.09.2010. u 8:55 | opcije
Bok, Pilipe. Je, vele da je najvažniji, a ja ga preskačem :-((
Autor: vegavega8 | 22.09.2010. u 9:06 | opcije
jebenmu i meni se danas dogodilo isto
Autor: Philippe_de_Mala | 22.09.2010. u 9:07 | opcije
Meni svaki dan, a pogleč koliko me ima! ;-))
Autor: vegavega8 | 22.09.2010. u 9:15 | opcije
tvoje noge nose
Autor: Philippe_de_Mala | 22.09.2010. u 9:48 | opcije