dobro jutro. e što je to najvažniji obrok i ajd sad onako kako je ako je što je bilo danas

Autor: Philippe_de_Mala   |   22.09.2010. u 8:55   |   opcije


Bok, Pilipe. Je, vele da je najvažniji, a ja ga preskačem :-((

Autor: vegavega8   |   22.09.2010. u 9:06   |   opcije


jebenmu i meni se danas dogodilo isto

Autor: Philippe_de_Mala   |   22.09.2010. u 9:07   |   opcije


Meni svaki dan, a pogleč koliko me ima! ;-))

Autor: vegavega8   |   22.09.2010. u 9:15   |   opcije


tvoje noge nose

Autor: Philippe_de_Mala   |   22.09.2010. u 9:48   |   opcije


Dodaj komentar