jutro vega, a ja sam još na kavici, slobodno se pridružiš:))))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:34 | opcije
danas ću grožđe
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 8:34 | opcije
Hvala, hvala, i tak mrzim čaj!
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:38 | opcije
A ja ću kasnije mesnu juhu, Pilipe.
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:38 | opcije
joj vega i ja, ne pijem ga ni kad moram, radije skuham lonac juhe i to mlatim mjesto čaja:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:39 | opcije
Dosta mi je ljepljivih prstiju. Doista dosta. Tko me na kraju krajeva uopće i gleda. Za peteljku hvatam crni grozd i prinosim jato boba ustima. Slast curi niz bradu. Tko će to oprat prase jedno nezasitno
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 8:42 | opcije
Tak je, bracoiseka, liječnici i tak vele samo "puno tekućine" - može to bit i jabukovača (koju sam upravo otkrila i OBOŽAVAM!), zar ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:44 | opcije
pilipeeee ako nitko drugi bu weniš i tvoje ručice, mmmm a kad smo kod grožđa čuna zdjela spremna, no nekak razmišljam o najobičnijoj palenti sa onim finim đurđevačkim vrhnjem, mljac baš sam je se uželila:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:44 | opcije
Je, Pilipe, ali ti slatki prsti su i slatki podsjetnik na nasladu, zar ne? :-)) Kao i muskulfiber na sladostrašće.
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:45 | opcije
vega, sve je dobro, jedino meni alkohol nikak ne kuri, prođu ima jedino bambus ali ono 1 dcl vina i pola litre kole no zato je tu moja cedevita uspaničim se kad je vidim da je na dnu vrećice:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:45 | opcije
Pa ni ja nisam baš neš zagrijana za alkohol, ali ovo je kao piva, kajaznam, neka 4 promila, a finooooooo, ima tak puni okus, voćni, mmmmmmm. I preskupo je za opijanje ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:48 | opcije
e ovo nemre za van
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 8:48 | opcije
nekad davno dok sam živjela daleko odavde, imali smo kuću i vrt i tam je bilo svakakvog voća, od malina,jagoda,ribizli,da ne nabrajam, i pošto nas je bilo uvjek puna kuća, znala sam radit voće u rumu, imala sam jednu finu veliku glinenu posudu sa poklopcem i do jeseni bih ju popunila sa razno raznim voćem, rumom i vanilom, e toooooo je bilo jako fino:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:50 | opcije
sve sam sflekal
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 8:53 | opcije
cccc, philipe, fleke buju otišle, neka si ti nama uživao:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:54 | opcije
Ufff, voće u rumu...! Za to bih prodala komad duše! :-))) Pilipe, daj, kak to jedeš? Stavi krpu pod bradu!
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 8:55 | opcije
e jebenmu jel san s iskrice. pa kak bi se gušta a da to cilom svitu ne nabijen na nos
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 8:59 | opcije
hehehe, i ja vega, ali me brzo uljuljka i onda sam za niš:)))
Autor: bracoiseka | 25.09.2010. u 8:59 | opcije
Imaš praf, Pilipe (ja te tak i tak opomonjem iz čiste zavisti)!
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:06 | opcije
A za kaj bi trebala biti...? Osim za, jel, hm-hm... Ali meni za to malo centralnog grijanja uopće ne smeta :-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:06 | opcije
eto ga na jopet kiši. pa zar mora baš sve smočit
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 9:09 | opcije
Ne mora: ja imam nove gumene čizmice - črlene! :-)))))))))))))))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:13 | opcije
ma tijo do mora ič vidit kako piladu
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 9:17 | opcije
ovako je izgledao pogled svakog iskričara kad me ugledao na kavici .:)))))))
Autor: OciBojeDuge2 | 25.09.2010. u 9:21 | opcije
A štaš tamo, Pilipe, pa i more je mokro.
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:27 | opcije
Opa, dugasta, pa ti već na prvom spoju pobuđuješ duboke osjećaje!
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:28 | opcije
Toliko su duboki vega...da imaju odma' potrebu za pražnjenjem svojih osjećaja!!!!...hahahahaha
Autor: OciBojeDuge2 | 25.09.2010. u 9:35 | opcije
Kaj - odmah te zaskoče??? Sretnice ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:39 | opcije
ma jok!..otrče na WC !!!!!!!!:)))))))
Sere im se od mene !!!!!!
Autor: OciBojeDuge2 | 25.09.2010. u 9:52 | opcije
Eeeee, draga moja, treba to cijeniti! Nekima je sranje maksimum koji mogu dati od sebe.
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 9:58 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=PgOiL4rlmgI
Autor: necu_sex | 25.09.2010. u 9:58 | opcije
Cijenim dobru volju..trud...pa makar to bio i maximum od njih. :))))
Autor: OciBojeDuge2 | 25.09.2010. u 10:04 | opcije
ili/ili sistem. ak triba bit mokar triba to temeljito
Autor: Philippe_de_Mala | 25.09.2010. u 10:07 | opcije
Ma ne lažem, necu_sex, izmišljam! ;-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 10:10 | opcije
Ma znaš kaj, dugasta, dobro je dok oni seru na zahodu... puno je gore kad im to ide na usta.
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 10:11 | opcije
Ah, Pilipe, cijenim tvoju beskompromisnost, ali ja ipak najvećma volim suhe noge. A da mi vidiš čizmice: črlene, punjene merino krznom! Ufff, idem ih sad isprobati :-))
Autor: vegavega8 | 25.09.2010. u 10:11 | opcije
vega...sorry...nije svatko pametan da zna di mu je mjesto ..za srat'...nekima to moraš pokazati...uputit ih lagano ....:))))))
Autor: OciBojeDuge2 | 25.09.2010. u 10:15 | opcije