DANAS ĆU ČAJ

25.09.2010. u 8:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro vega, a ja sam još na kavici, slobodno se pridružiš:))))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:34   |   opcije


danas ću grožđe

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 8:34   |   opcije


Hvala, hvala, i tak mrzim čaj!

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:38   |   opcije


A ja ću kasnije mesnu juhu, Pilipe.

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:38   |   opcije


joj vega i ja, ne pijem ga ni kad moram, radije skuham lonac juhe i to mlatim mjesto čaja:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:39   |   opcije


Dosta mi je ljepljivih prstiju. Doista dosta. Tko me na kraju krajeva uopće i gleda. Za peteljku hvatam crni grozd i prinosim jato boba ustima. Slast curi niz bradu. Tko će to oprat prase jedno nezasitno

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 8:42   |   opcije


Tak je, bracoiseka, liječnici i tak vele samo "puno tekućine" - može to bit i jabukovača (koju sam upravo otkrila i OBOŽAVAM!), zar ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:44   |   opcije


pilipeeee ako nitko drugi bu weniš i tvoje ručice, mmmm a kad smo kod grožđa čuna zdjela spremna, no nekak razmišljam o najobičnijoj palenti sa onim finim đurđevačkim vrhnjem, mljac baš sam je se uželila:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:44   |   opcije


Je, Pilipe, ali ti slatki prsti su i slatki podsjetnik na nasladu, zar ne? :-)) Kao i muskulfiber na sladostrašće.

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:45   |   opcije


vega, sve je dobro, jedino meni alkohol nikak ne kuri, prođu ima jedino bambus ali ono 1 dcl vina i pola litre kole no zato je tu moja cedevita uspaničim se kad je vidim da je na dnu vrećice:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:45   |   opcije


Pa ni ja nisam baš neš zagrijana za alkohol, ali ovo je kao piva, kajaznam, neka 4 promila, a finooooooo, ima tak puni okus, voćni, mmmmmmm. I preskupo je za opijanje ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:48   |   opcije


e ovo nemre za van

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 8:48   |   opcije


nekad davno dok sam živjela daleko odavde, imali smo kuću i vrt i tam je bilo svakakvog voća, od malina,jagoda,ribizli,da ne nabrajam, i pošto nas je bilo uvjek puna kuća, znala sam radit voće u rumu, imala sam jednu finu veliku glinenu posudu sa poklopcem i do jeseni bih ju popunila sa razno raznim voćem, rumom i vanilom, e toooooo je bilo jako fino:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:50   |   opcije


sve sam sflekal

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 8:53   |   opcije


cccc, philipe, fleke buju otišle, neka si ti nama uživao:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:54   |   opcije


Ufff, voće u rumu...! Za to bih prodala komad duše! :-))) Pilipe, daj, kak to jedeš? Stavi krpu pod bradu!

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 8:55   |   opcije


e jebenmu jel san s iskrice. pa kak bi se gušta a da to cilom svitu ne nabijen na nos

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 8:59   |   opcije


hehehe, i ja vega, ali me brzo uljuljka i onda sam za niš:)))

Autor: bracoiseka   |   25.09.2010. u 8:59   |   opcije


Imaš praf, Pilipe (ja te tak i tak opomonjem iz čiste zavisti)!

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:06   |   opcije


A za kaj bi trebala biti...? Osim za, jel, hm-hm... Ali meni za to malo centralnog grijanja uopće ne smeta :-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:06   |   opcije


eto ga na jopet kiši. pa zar mora baš sve smočit

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 9:09   |   opcije


Ne mora: ja imam nove gumene čizmice - črlene! :-)))))))))))))))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:13   |   opcije


ma tijo do mora ič vidit kako piladu

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 9:17   |   opcije


ovako je izgledao pogled svakog iskričara kad me ugledao na kavici .:)))))))

Autor: OciBojeDuge2   |   25.09.2010. u 9:21   |   opcije


A štaš tamo, Pilipe, pa i more je mokro.

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:27   |   opcije


Opa, dugasta, pa ti već na prvom spoju pobuđuješ duboke osjećaje!

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:28   |   opcije


Toliko su duboki vega...da imaju odma' potrebu za pražnjenjem svojih osjećaja!!!!...hahahahaha

Autor: OciBojeDuge2   |   25.09.2010. u 9:35   |   opcije


Kaj - odmah te zaskoče??? Sretnice ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:39   |   opcije


ma jok!..otrče na WC !!!!!!!!:)))))))
Sere im se od mene !!!!!!

Autor: OciBojeDuge2   |   25.09.2010. u 9:52   |   opcije


Eeeee, draga moja, treba to cijeniti! Nekima je sranje maksimum koji mogu dati od sebe.

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 9:58   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=PgOiL4rlmgI

Autor: necu_sex   |   25.09.2010. u 9:58   |   opcije


Cijenim dobru volju..trud...pa makar to bio i maximum od njih. :))))

Autor: OciBojeDuge2   |   25.09.2010. u 10:04   |   opcije


ili/ili sistem. ak triba bit mokar triba to temeljito

Autor: Philippe_de_Mala   |   25.09.2010. u 10:07   |   opcije


Ma ne lažem, necu_sex, izmišljam! ;-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 10:10   |   opcije


Ma znaš kaj, dugasta, dobro je dok oni seru na zahodu... puno je gore kad im to ide na usta.

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 10:11   |   opcije


Ah, Pilipe, cijenim tvoju beskompromisnost, ali ja ipak najvećma volim suhe noge. A da mi vidiš čizmice: črlene, punjene merino krznom! Ufff, idem ih sad isprobati :-))

Autor: vegavega8   |   25.09.2010. u 10:11   |   opcije


vega...sorry...nije svatko pametan da zna di mu je mjesto ..za srat'...nekima to moraš pokazati...uputit ih lagano ....:))))))

Autor: OciBojeDuge2   |   25.09.2010. u 10:15   |   opcije


Dodaj komentar