JOŠ JEDNA ZA DRMEŠA

http://www.youtube.com/watch?v=NBVWhTNp1Oc&feature=related (Pjesma se zove "Samo pijan mogu")

25.09.2010. u 12:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kad je pijan čovjek ženu vidi duplo...užas

Autor: necu_sex   |   25.09.2010. u 13:03   |   opcije


Vegeta ti i taj Drmeš ste pravi par. Nije čudno kaj je Kreten u depresiji, jer i on je zaljubljen u tebe. Svi pravi komadi samo tebe vole.

Autor: Grofica-Sky-1   |   25.09.2010. u 13:57   |   opcije


Dodaj komentar