JOŠ JEDNA ZA DRMEŠA
http://www.youtube.com/watch?v=NBVWhTNp1Oc&feature=related (Pjesma se zove "Samo pijan mogu")
25.09.2010. u 12:56 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
kad je pijan čovjek ženu vidi duplo...užas
Autor: necu_sex | 25.09.2010. u 13:03 | opcije
Vegeta ti i taj Drmeš ste pravi par. Nije čudno kaj je Kreten u depresiji, jer i on je zaljubljen u tebe. Svi pravi komadi samo tebe vole.
Autor: Grofica-Sky-1 | 25.09.2010. u 13:57 | opcije