jel ovo blog nekvi vetišistički?
Autor: Philippe_de_Mala | 28.09.2010. u 10:40 | opcije
Ajmo se mi igrati karike na marike, ko nabije taj i dobije.
Autor: dudhaimurvimorus | 28.09.2010. u 10:41 | opcije
Ovo je jedna razigrana maca - voli i kuglice! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 10:43 | opcije
ja iman druge vetiše
Autor: Philippe_de_Mala | 28.09.2010. u 10:45 | opcije
Nadam se da nisu visoke pete, Pilipe?
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 10:47 | opcije
nennene hm pa moglo bi se i zapišat al to bi moglo bit na manje javno
Autor: Philippe_de_Mala | 28.09.2010. u 10:49 | opcije
Zaklela se zemlja raju da se tajne sve odaju (ova maca voli gristi i grebati) ;-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 10:54 | opcije
filipe, ako jesi-ispričavam ti se.
ala mace, još da ima francuski ključ
Autor: apple29 | 28.09.2010. u 11:20 | opcije
ma sve si nešt mislim da nisam al jebenmu nisam siguran
Autor: Philippe_de_Mala | 28.09.2010. u 11:24 | opcije
hehehe a zamisli da joj kažeš ne smiš činit ono što ti je u prirodi a ona te posluša. tad se pitaš kam to vodi
Autor: Philippe_de_Mala | 28.09.2010. u 11:25 | opcije