jel ovo blog nekvi vetišistički?

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.09.2010. u 10:40   |   opcije


Ajmo se mi igrati karike na marike, ko nabije taj i dobije.

Autor: dudhaimurvimorus   |   28.09.2010. u 10:41   |   opcije


Ovo je jedna razigrana maca - voli i kuglice! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 10:43   |   opcije


ja iman druge vetiše

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.09.2010. u 10:45   |   opcije


Nadam se da nisu visoke pete, Pilipe?

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 10:47   |   opcije


nennene hm pa moglo bi se i zapišat al to bi moglo bit na manje javno

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.09.2010. u 10:49   |   opcije


Zaklela se zemlja raju da se tajne sve odaju (ova maca voli gristi i grebati) ;-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 10:54   |   opcije


filipe, ako jesi-ispričavam ti se.
ala mace, još da ima francuski ključ

Autor: apple29   |   28.09.2010. u 11:20   |   opcije


ma sve si nešt mislim da nisam al jebenmu nisam siguran

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.09.2010. u 11:24   |   opcije


hehehe a zamisli da joj kažeš ne smiš činit ono što ti je u prirodi a ona te posluša. tad se pitaš kam to vodi

Autor: Philippe_de_Mala   |   28.09.2010. u 11:25   |   opcije


Dodaj komentar