ne daobog većeg zla :)
Autor: Illija | 28.09.2010. u 22:11 | opcije
Uffff, najgora su mala zla!
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:11 | opcije
vega, mogu te nazvati
Autor: apple29 | 28.09.2010. u 22:17 | opcije
Može, zovi!
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:20 | opcije
Histerija preuzima vlast...Spašavaj se ko može.
Autor: necu_sex | 28.09.2010. u 22:22 | opcije
previše darlinga u odnosu na friskas :) (to je mačja pamet)
Autor: Illija | 28.09.2010. u 22:26 | opcije
vbega, morem te i ja nazvat?
Autor: bub-y | 28.09.2010. u 22:37 | opcije
Kakva histerija, kakvi friskasi! To je napad buhe-ubojice!
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:37 | opcije
jbg, ima debele prste i brzoplet sam...
Autor: bub-y | 28.09.2010. u 22:38 | opcije
Ne možeš, buby, nemaš broj, a ja ti ga ne dam, aha-aha-aha!
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:38 | opcije
...baš si zločesta cura
Autor: bub-y | 28.09.2010. u 22:39 | opcije
bogme dođe to tak , nekad i iz "čistog mira"
Autor: stupid7 | 28.09.2010. u 22:41 | opcije
A onda nije loše imati duge nokte ;-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:43 | opcije
Štooooooo lažeš...bio si na iskrici, muljatoru jedan....!!
Autor: goto | 28.09.2010. u 22:48 | opcije
Ajoj, Goto, ako se taj uz ovakvu mačku skiće po Iskrici... zaslužio je sve što dobije! ;-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 22:51 | opcije
Vega...muškima su takvi, vrag im neda mira...!!
Autor: goto | 28.09.2010. u 22:59 | opcije
Je, je, uvijek se najzgodnije vaditi na prirodu! Pa i mačkama je u prirodi da grebu, zar ne? Ali i da predu :-))
Autor: vegavega8 | 28.09.2010. u 23:10 | opcije
Točno Vega...samo obično predu pa onda počnu grebsti, a za uzmak je kasno...!!
Autor: goto | 28.09.2010. u 23:27 | opcije