DOĐE TO TAK...

28.09.2010. u 22:08   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ne daobog većeg zla :)

Autor: Illija   |   28.09.2010. u 22:11   |   opcije


Uffff, najgora su mala zla!

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:11   |   opcije


vega, mogu te nazvati

Autor: apple29   |   28.09.2010. u 22:17   |   opcije


Može, zovi!

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:20   |   opcije


Histerija preuzima vlast...Spašavaj se ko može.

Autor: necu_sex   |   28.09.2010. u 22:22   |   opcije


previše darlinga u odnosu na friskas :) (to je mačja pamet)

Autor: Illija   |   28.09.2010. u 22:26   |   opcije


vbega, morem te i ja nazvat?

Autor: bub-y   |   28.09.2010. u 22:37   |   opcije


Kakva histerija, kakvi friskasi! To je napad buhe-ubojice!

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:37   |   opcije


jbg, ima debele prste i brzoplet sam...

Autor: bub-y   |   28.09.2010. u 22:38   |   opcije


Ne možeš, buby, nemaš broj, a ja ti ga ne dam, aha-aha-aha!

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:38   |   opcije


...baš si zločesta cura

Autor: bub-y   |   28.09.2010. u 22:39   |   opcije


bogme dođe to tak , nekad i iz "čistog mira"

Autor: stupid7   |   28.09.2010. u 22:41   |   opcije


A onda nije loše imati duge nokte ;-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:43   |   opcije


Štooooooo lažeš...bio si na iskrici, muljatoru jedan....!!

Autor: goto   |   28.09.2010. u 22:48   |   opcije


Ajoj, Goto, ako se taj uz ovakvu mačku skiće po Iskrici... zaslužio je sve što dobije! ;-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 22:51   |   opcije


Vega...muškima su takvi, vrag im neda mira...!!

Autor: goto   |   28.09.2010. u 22:59   |   opcije


Je, je, uvijek se najzgodnije vaditi na prirodu! Pa i mačkama je u prirodi da grebu, zar ne? Ali i da predu :-))

Autor: vegavega8   |   28.09.2010. u 23:10   |   opcije


Točno Vega...samo obično predu pa onda počnu grebsti, a za uzmak je kasno...!!

Autor: goto   |   28.09.2010. u 23:27   |   opcije


Dodaj komentar