Umiljato janje dvije majke sisa.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:35 | opcije
A umiljati tigar svoju može i smazati :-))
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 10:36 | opcije
Tigar jede samo kad je gladan. I nije on čovjek da je uvijek gladan. Ak je podojen nije gladan.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:39 | opcije
Znam. A zamisli ovu majku, kak bude ponosna kad mali odraste, a ona veli "MOJ tigar", ha? :-))
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 10:42 | opcije
Bit će ponosna tek kad joj donese nekakvog štakora ili pticu.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:45 | opcije
Što misliš, je li ona svjesna malčevog potencijala?
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 10:46 | opcije
Potencijal se treba razviti. Naravno da zna inače ga ne bi ni dojilja.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:48 | opcije
Hm. Nisam sigurna. Mnogi roditelji ne prepoznaju, a ni ne žele prepoznati potencijal svoje djece. Zašto bi lesice bile drugačije?
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 10:53 | opcije
vega, znaju samo nas sviju jebe vaka demokracija. U Rimu su one bez potencijala bacali u vučje jazbine. Naravno da su se ponekad i zajebali. Ni onda nisu bili savršeni.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:55 | opcije
A da nema greški ne bi bilo niti smijeha, a da nema smijeha ne bi se ni vasijona širila.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:59 | opcije
...zavladao bi red, a tamo gdje vlada red tamo je groblje.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 10:59 | opcije
U pravu si. Baš sam jučer skužila da sam živa prvenstveno zato jer imam smisla za humor. A zamalo sam ga izgubila!
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:03 | opcije
Da, zato se u samom središtu Božjeg srca i nalazi smijeh, a ne ljubav.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:05 | opcije
...a ko se bar jednom u životu nasmijao nije izgubljen.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:05 | opcije
Pronađi me po hihotu! :-))
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:19 | opcije
valjda će upamtiti njen miris kada odraste no tko će sada o tome mislit
Autor: Philippe_de_Mala | 29.09.2010. u 11:23 | opcije
Sad uživaju jedno u drugome... Ah, uostalom, tko od nas zna tko je kome tigar, a tko pas?
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:27 | opcije
Don Hihot.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:32 | opcije
Treba napisati knjigu o njemu: "Don Hihot protiv napuhanih mješina".
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:34 | opcije
Pa zar već nije napisana? Samo što je tu osmijeh bolan. Nietzscheovski.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:38 | opcije
Pa gle, svaki osmijeh je bolan: ne samo što je to prilično napeto mišićima, nego ga izaziva potpuni uvid u situaciju.
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:40 | opcije
vega, ma nije. Pogotovo ako je osmijeh širok, a zub zlatan.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:42 | opcije
...il' ti misliš da je Bachova fuga pregolema?
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 11:42 | opcije
Mislim :-)) Ali Mujina nije.
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 11:46 | opcije
BWV?
Autor: Philippe_de_Mala | 29.09.2010. u 11:56 | opcije
Vega, pa nije Mujo nego Šaban.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 12:04 | opcije
(Nije bolan Mujo nego Šaban)
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 12:09 | opcije
Pilipe, ne znam tu kraticu. Što znači?
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 12:15 | opcije
Svilenu, boli Muju kurac za Šabana!
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 12:15 | opcije
I za Bachovu fugu. Njega boli ona u njegovom zahodu.
Autor: vegavega8 | 29.09.2010. u 12:16 | opcije
Zato što nije mudar, jer mudraci vladaju pomoću sućuti.
Autor: dudhaimurvimorus | 29.09.2010. u 12:28 | opcije