Umiljato janje dvije majke sisa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:35   |   opcije


A umiljati tigar svoju može i smazati :-))

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 10:36   |   opcije


Tigar jede samo kad je gladan. I nije on čovjek da je uvijek gladan. Ak je podojen nije gladan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:39   |   opcije


Znam. A zamisli ovu majku, kak bude ponosna kad mali odraste, a ona veli "MOJ tigar", ha? :-))

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 10:42   |   opcije


Bit će ponosna tek kad joj donese nekakvog štakora ili pticu.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:45   |   opcije


Što misliš, je li ona svjesna malčevog potencijala?

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 10:46   |   opcije


Potencijal se treba razviti. Naravno da zna inače ga ne bi ni dojilja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:48   |   opcije


Hm. Nisam sigurna. Mnogi roditelji ne prepoznaju, a ni ne žele prepoznati potencijal svoje djece. Zašto bi lesice bile drugačije?

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 10:53   |   opcije


vega, znaju samo nas sviju jebe vaka demokracija. U Rimu su one bez potencijala bacali u vučje jazbine. Naravno da su se ponekad i zajebali. Ni onda nisu bili savršeni.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:55   |   opcije


A da nema greški ne bi bilo niti smijeha, a da nema smijeha ne bi se ni vasijona širila.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:59   |   opcije


...zavladao bi red, a tamo gdje vlada red tamo je groblje.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 10:59   |   opcije


U pravu si. Baš sam jučer skužila da sam živa prvenstveno zato jer imam smisla za humor. A zamalo sam ga izgubila!

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:03   |   opcije


Da, zato se u samom središtu Božjeg srca i nalazi smijeh, a ne ljubav.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:05   |   opcije


...a ko se bar jednom u životu nasmijao nije izgubljen.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:05   |   opcije


Pronađi me po hihotu! :-))

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:19   |   opcije


valjda će upamtiti njen miris kada odraste no tko će sada o tome mislit

Autor: Philippe_de_Mala   |   29.09.2010. u 11:23   |   opcije


Sad uživaju jedno u drugome... Ah, uostalom, tko od nas zna tko je kome tigar, a tko pas?

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:27   |   opcije


Don Hihot.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:32   |   opcije


Treba napisati knjigu o njemu: "Don Hihot protiv napuhanih mješina".

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:34   |   opcije


Pa zar već nije napisana? Samo što je tu osmijeh bolan. Nietzscheovski.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:38   |   opcije


Pa gle, svaki osmijeh je bolan: ne samo što je to prilično napeto mišićima, nego ga izaziva potpuni uvid u situaciju.

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:40   |   opcije


vega, ma nije. Pogotovo ako je osmijeh širok, a zub zlatan.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:42   |   opcije


...il' ti misliš da je Bachova fuga pregolema?

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 11:42   |   opcije


Mislim :-)) Ali Mujina nije.

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 11:46   |   opcije


BWV?

Autor: Philippe_de_Mala   |   29.09.2010. u 11:56   |   opcije


Vega, pa nije Mujo nego Šaban.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 12:04   |   opcije


(Nije bolan Mujo nego Šaban)

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 12:09   |   opcije


Pilipe, ne znam tu kraticu. Što znači?

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 12:15   |   opcije


Svilenu, boli Muju kurac za Šabana!

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 12:15   |   opcije


I za Bachovu fugu. Njega boli ona u njegovom zahodu.

Autor: vegavega8   |   29.09.2010. u 12:16   |   opcije


Zato što nije mudar, jer mudraci vladaju pomoću sućuti.

Autor: dudhaimurvimorus   |   29.09.2010. u 12:28   |   opcije


Dodaj komentar